Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Kullanmadığınız ekipmanları gönderebilirmisiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Durumu olmayabilir efendi gibi burada konuyu açar eminim bir çok kişi de iyi kötü ekipman yardımında bulunur.

Gevşek gevşek ben çalışmıyorum ekipman yollayın yea diyene ne var bunda falan demeyin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda denk gelsek tekmelerim la seni....
    inşallah denk geliriz.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    arkadaşlar, kredi kartlarınızın numarasını, son kullanma tarihini ve arka yüzdeki güvenlik kodunu özel mesaj olarak atar mısınız, bi şey denicem; bakın kartları istemiyorum, sizde kalacak kartlar.
    ayetlervaray, Ari Gold ve Salurbey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumu olmayabilir efendi gibi burada konuyu açar eminim bir çok kişi de iyi kötü ekipman yardımında bulunur.

Gevşek gevşek ben çalışmıyorum ekipman yollayın yea diyene ne var bunda falan demeyin.
    ulan yazdıklarımdan bunu çıkaran aklını senin ...

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    BA NA PA ĞA VEĞĞ BANA PA ĞA VEĞĞ
    ayetlervaray, fatih.met ve Ari Gold bunu beğendiler.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanmadiginiz ekipmani gonderin demek de ne var allah askiniza? altinizdaki motoru, korumayi mi istemis cocuk?
    dilenmek mi bu simdi? ne oldu bizim motor kardesligimize? ben de kazadan sonra bir muddet arkadaslarimdan aldim 2. kasklarini eski montlarini. dilenci mi oldum ben simdi? yeri geldi kuryedir cani ceker alamaz diye 0 gibi agv yi komik bi rakama vermistim. ne cok seviyoruz konusmayi ama icleri bos maalesef.
    evet calismasin, ogrenciymis cocuk zaten. cumlelerine takilmissiniz en basta umarim yanlis anlasilmam demesine ragmen.
    aynen kardeşim , üç kuruş akılları var keyiflerine göre cümle seçip boş boş yorum yapıyolar. halbuki basit bi soru sorduk.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Hala bir umit burada arkadaş
    Hayırlı işler
    ayetlervaray bunu beğendi.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala bir umit burada arkadaş
    Hayırlı işler
    çoktan saldım da ben konuyu millet yazıp duruyor. konuyu silme yada kapatma gibi bi imkanda yokki. yazılanada dayanamayıp cevap yazıyoruz nabalım.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah denk geliriz.

İşallah.. Hatta keşkeeeeeeeeee
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Daha ucuz bir motosiklet tercih edip diğer ekipmanlarını tamamlayabilirdin. Ya da önce ekipmanları alıp kalanıyla motosiklet alabilirdin.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoktan saldım da ben konuyu millet yazıp duruyor. konuyu silme yada kapatma gibi bi imkanda yokki. yazılanada dayanamayıp cevap yazıyoruz nabalım.
    bakma sen yazilanlara. seni anlayan insanlar da var. yav he he de geç.

Ne kadar boş yapmışsınız be. böyle cevaplar vereceğinize hiç cevap vermeyin. Adam gelmiş efendi gibi yazmış buraya, troll olduğunu düşünen veya çalışma g*tü yok bizden istiyo diye düşünen takmasın o zaman. adam sizden kullanmadığınız ekipmanlarınızı istiyor bana sıfır ekipman gönderin demiyor. Bence bu konu gereksiz çünkü burada alabileceğin cevapların seviyesi bunlardır. bu konuya saçma sapan cevap verenler daha da gereksiz. diyelim ki adam gerçekten senin düşündüğün gibi; napıcan kullanmadığın ekipmanını 20 sene saklayıp çocuğuna mı vericen? ver adama bir işe yara. İşleri bu kadar zorlaştırıp, biz eşşek gibi çalıştık çok zorlandık demek te ayrı bir saçmalık aklınızda bulunsun.

Not: ekipmanım yok kardesim.
    Allah yardımcın olsun..

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Garajınızda kullanmadıgınız motosıklet varsa gonderebılır mısınız? Bos beles yorum yapacak kısıler dukkanın onunu kapatmasın. Sunun surası ogrencıyız motora para nası bulaq hemı?

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Konu sahibi arkadaş kızma da gerçi bunca yorumdan sonra kesin kızacaksında çok yanlış yerdesin be başkan ucuza verirmisin felan desen tamamda hayırına milleten bişey alamasın.Alırsan isimleri felan gizleyip atarsan çook memnun olurum benimde ön yargılarım yıkılır.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu sahibi arkadaş kızma da gerçi bunca yorumdan sonra kesin kızacaksında çok yanlış yerdesin be başkan ucuza verirmisin felan desen tamamda hayırına milleten bişey alamasın.Alırsan isimleri felan gizleyip atarsan çook memnun olurum benimde ön yargılarım yıkılır.
    Burada milletin takıldığı konu şu.Yaş 20 ben çalışamam.Çalışıp alamam demesi.Yalnız çalışamama sebebi tamamen keyfi arkadaşın.Burada tepki gösteren arkadaşlara boş yazıyorsun diyen üyeler hepsine saygısızlık yapıyor haberi yok.Emin olun o dalga geçenlerin çoğu yıllardır çalışıyor.Paranın nasıl, ne zorluklarla kazanıldığını biliyor.Diğer yandan isteyen arkadaşında ciddiye alınacak bir yeri yok.Şimdi böyle birşey isterken insan biraz kendini geri çekmeli seviyeli konuşmalı.Lakin kendisi yok dükkanın önünü kapatmayın falan diyerek seviyesini belli ediyor.Ve Kendileri "kendileri köle gibi çalışıyo diye benim de çalışmamı istiyolar " diyerek yüzsüzlüğünü tamamıyla belli etmiş.Burada ekipman dilendiği insanları aşağılayıp salak yerine koymuştur."kendileri köle gibi çalışıyo diye benim de çalışmamı istiyolar "bu ne demektir.Onlar köle gibi çalışmış ben çalışmam çünkü onlar salak çalışmış ben çalışmadan elde edeceğim.Buyrunuz gençliği hali.Doğrusu böyle mi olmalı.Doğrusu ben çalışıp kimseye muhtaç olmadan en iyi olacağım gibi birşey olmalı.Böyle kafa yapısına sahip bir insan birde yazanlara sizin gibiler yüzünden ülke şöyle böyle deyince dahada komik ve aptal durumuna düşürüyor kendisini.Şunu açıkça kabul etmek gerekiyor ki arkadaşım sen toplumun sırtına yapışmış bir asalaksın.Dilenci,yüzsüz ve seviyesizsin.Bunları duymak hoşuna mı gider.Çünkü kendini bu duruma düşürdün.
    Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Motora dair A'dan Z'ye sahip olduğum ne varsa kendi emeğimle sabah saat 05 lerde kalkıp,tabiri caizse eşek gibi çalışıp 1 lirasına kadar kimseden istemeden aldım.

Kullanmadığım ekipman olursa kime veririm biliyor musunuz , gerçekten çalıştığına inandığım fakat birsekilde çeşitli sebeplerden dolayı yetişemeyen ve buna rağmen çalışan,durumunu bildiğim birine gönül rahatlığıyla kendi alın terimle aldığım ve kullanmadigim dolapta çürümesin olan ekipmanımı veririm.

Çalışan birçok insan, arkadaşla aynı hisleri taşımasına rağmen mecburen çalışıyor ve birçoğu motordan daha önemli mecburiyetleri olduğu için(hayatını devam ettirmek gibi mecburiyetler).

Mesela arkadaşımızın anne ve babası veya kendisine bakan,maddi anlamda destek verenler de şu anda ona para gönderebilmek için çalışıyorlar.

Öyle kolay olmuyor hayat.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    şunu şurdan çok rahatlıkla söyleyeyim de içimde kalmasın:

bu elemana yardım eden enayidir, salaktır; hatta salağın önde gidenidir!

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)