Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sizce üretim amacını en iyi karşılayan motosiklet hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Honda goldwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Parayı cebinden çıkartıp bayiye verdiren her motosiklet üretim amacını tamamlamıştır.
    Ama kullanım tipine göre amacına hizmet eden diye sorsanız işler çok değişir.

Alıntı sdt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parayı cebinden çıkartıp bayiye verdiren her motosiklet üretim amacını tamamlamıştır.
    Ama kullanım tipine göre amacına hizmet eden diye sorsanız işler çok değişir.
    Tabiki kastettiğim ikinci seçenek, mesela bir Arkadaş Honda goldwing i örnek göstermiş benim se kastettiğim bu. Cruiser sınıfı için üretilmiş ve üretim amacını mükemmel yerine getiren bir makine.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sanirim videodaki adamı tanımıyorsunuz yaptığınız yorumdan anlaşıldığı kadarıyla

Chris Birch denilen malum videodaki adam, GS1200 ile mıcırlı yolda teker yaparak viraj alabilecek yeteneğe sahip "Profesyonel Sürücü" kelimesini şahsen benim gözümde hak eden dünyadaki 5 kişiden biri

Eğer daha önce izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederim, bu başlıktaki konu Chris Birch , Graham jarvis gibi Profesyoneller için geçerli sayılmaz pek.
    Çünkü bu adamlar yan yatsa 3 kişinin yerden zor kaldıracağı ağırlıktaki makinalar ile, anlatsam "Kardeş abartma" diyebileceğiniz işler yapıyor
    adamın kullanımına laf etmedik. o motorla o iş yapılmaz. Yani o amacı karşılamaz. benim motorum 110 kilo, 20 seneyi aşkın motor kullanıyorum hala yatarım.arazide yatmayacaksan zaten arazi yapmaya lüzüm yok asvaltta sür.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklıma direk goldwing geldi biraz düşündüm bu sefer de electra glide reyis geldi

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Cub = modenas GT135, Naked = Suzuki inazuma, Maxiscooter = Suzuki burgman400 Scooter = Honda Pcx commuter = yamaha ybr125 Touring = bmw R 1200rt Chopper = harley davidson Road king classic Enduro = Honda XRV 750 Africa Twin
    sarpgray bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ducati multistrada 1200s bence.konfor var hız ve apaçi modu var uzun yolu seyahat var çanta vs aksesuar var tork var var oğlu var.tek sıkıntı tipi olur heralde ben çok beğeniyorum rezalet diyende olur tabi.tabi sorduğun sorunun tek yanıtı scooter cinsi motorlar olur bence.bir maxiscooter ilede tüm memleketi dünyayı gezebilir veya bakkala ekmek almayada gidebilirsin.bakımı vs de ucuz kolay.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)