Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amazonmu Aliexpressmi Ebaymı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Amazon,Ebay,Aliexpress bu 3 siteden hangisi daha hızlı gönderim yapıyor.mesela bir tane ürün aldım istanbula hangi siteden daha erken gelir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Site değilde yolladığı kargo ile alakalı o.
    Mesela 100 yakın alışveriş yaptım.Kargo parasını gözden çıkarırsan fransa avrupadan bana gelenler genelde 7 günde geliyor.Çinden en kısa 12 günde geliyor.Ücretsiz kargo seçenekleri genelde 20 gün ve 50 gün arası

Bu sitelerdeki saticilarin bulundugu ulkeye gore yada araci olduklari firmanin buldugu ulkeye göre değişir. Extra ücret ile hızli kargo seçebildiğiniz gibi meblası gümrük vergisi sınırının üstünde olursa extra gümrük sürecini beklersiniz. Ek olarak önceden iadeli tahaütlü olmasına dikkat ederdik kargonun gümrükte hiç etmesinler diye.

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Amazon en hızlısıdır.
    Şu an Paypal kapalı olduğundan ebay dan alışveriş yapamıyoruz.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Amazon pahali, ebay yok, aliekspress ucuz. Burada durum aldiginiz urunden tutun da saticinin isini iyi yapmasina, hangi kargo sirketi ile nasil bir yol üzerinden yollayacagina hatta gumrukte keyfi olarak ne kadar bekletilecegine kadar bir cok madde var hi,li gelmesinde rol oynayan. Ona satin alirken dikkat edeceksiniz satici ile irtibati o sekilde kuracaksiniz daha hizli gelsin diyorsaniz eger uc bes kurus fazla cebinizden cikacak bunu goze alacaksiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)