Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İyi ses veren, dışarıdan ses almayan, dışarıda ses veren ama ucuz kulaklık tavsiyesi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Selamlar motosiklet kullanırken kulak tıkacı takıyorum dışarıdan hiç ses gelmiyor bu güzel. Ama müzik dinleyemiyorum bu da kötü. Geçenlerde arkadaşın xaomi marka kulaklığını denedim. Ses biz müzik dinlememişiz dedirtti bana dışarıdan hiç ses almıyor ve güzel ses veriyor. Yalnız o kulaklık takılıyken kask takılmaz kulağın çok dışında kalıyor. Aradığım özelliklerde kulaklık kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Başlıkla dalga geçmeyin lan durum ciddi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Panasonic RP‑HJE120 Earbuds

Türkiye'de var. Hesaplı. Güvenilir. Sesi fiyatına göre iyi. Dışarı çıkıntısı çok yok. Müzik hobim olduğu için bayağı bir kulaklığım var. Ama motosikletle uzun yola çıkıyorken bunu takıyorum.

Şu 1
    Şu 2
    Şu 3

Ben de kaskı çıkartırken kulaklık acıtınca, ah şu ajan filmlerindeki kulakta olduğu bile anlaşılmayan kulaklıklardan olsa diye düşünmüştüm :D

core-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25
    motor kullanırken müzik dinlemeye telefonla konuşmaya karşıyım. en güzel müzik motorun sesi :DD

Doatum denon ep630 r miydi neydi 100 120 tl cicari bi kulaklik var kulaklarinin acimamasi icin maske tak oyle kaski giyin yukardaki kulakliklardan razer markali kulaklik aman diyorum hemen bozulue ve kulagin mahvolur..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı core-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor kullanırken müzik dinlemeye telefonla konuşmaya karşıyım. en güzel müzik motorun sesi :DD
    Maşallah çok güzel müzik zevkin varmış adamım.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    kulaklık kullanımına karşıyım ben ya tıkacç bile bile hatta ben motordan gelen tüm sesi duymam gerektiğine inanıyorum olaki garip birşeyler hissedersem motoru hemen stop edebilmem açısından arabada da bu şekildeyim yıllardır böyle bir hastalığım var

intercom kullanıyorum ama onun haricinde ama müziği dinlemek için değil sadece arkada duyulabilir en kısık seste ritim olsun diye

Motosikleti
    Kawasaki ninja 250sl
    Merhaba.
    Fiyat aralığını yazmamışsın ben sayıyım ucuz dersen
    KZ-ED2 Profesyonel Kulak Kulaklık Metal Ağır Bas Ses Kalitesi Müzik Kulaklık çin'in High-End Marka Kulaklık fone de ouvido
    http://s.aliexpress.com/iUnyYJni
    (from AliExpress Android)

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ajanların kullandığı gibi bluetooth lu minik kulak içi var aliexpresde. Kalitesi nedir bilmiyorum ama. Bende almayı düşünüyorum.

Bluetooth earphone diye arayabilirsiniz

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Kulak tıkayıcı önericek varmı

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Sennheiser CX 3.00 tavsiye ederim. Sennheiser kulaklık işinde bir numaradır.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı mockingbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sennheiser CX 3.00 tavsiye ederim. Sennheiser kulaklık işinde bir numaradır.
    sennheiser iyi ama deli para bide kaskı çıkarırken kulağım kopuyormuş gibi acıyor. Kaskı takıp çıkarmasıda kolay olmalı xaomi nin sesini çok beğendim ama yarısından fazlası dışarıda kalıyor onunla benim kask mümkün değil, olmaz.

Motosikleti
    MT07
    https://tr.aliexpress.com/item/Mini-...608.0.0.mH8QuP

Aliexpresten bu kulakligi siparis ettim .Cok iyi bir ses kalitesi vericegini dusunmuyorum.Bunun yaninda ucuz kablosuz ve kask ici kullanimi icin cok ideal bi urune benziyor.Henuz elime ulasmadi.Bide tek kulaga takildigi icin trafikten tamamen kopartmiyor.Aklinizda bulunsun.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı core-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kulaklık kullanımına karşıyım ben ya tıkacç bile bile hatta ben motordan gelen tüm sesi duymam gerektiğine inanıyorum olaki garip birşeyler hissedersem motoru hemen stop edebilmem açısından arabada da bu şekildeyim yıllardır böyle bir hastalığım var
    Motosiklet kullaniyorken kulak tikaci kullanmak oneriliyor saglik acisindan. Ben de sasirmistim ama Amerika hemen hemen herkes kullaniyor. Uzun sure ruzgar akimina maruz kalan kulagin duymasi azaliyormus. Simdi hissedilmiyor tabi. Ama yaslaninca isitme cihazi takmamak icin simdiden dikkatli olmak lazim.

Tehlikeye gelince: Izolasyonu en iyi tikac bile motor sesi ve kornayi geciriyor. Dolayisiyla cok bir tehlike yok. Ancak motorunuzun calismasina dair nuanslari geciremeyebilir. Bu durumda motorunuzda olmasi muhtemel bir sorun mu onemli, kulak sagliginiz mi?

Kulak tikacinin rahatlik faktorunu de unutmamak lazim. Gurultusuz daha rahat, konstantreli ve uzun sure yorulmadan kullanabiliyorsunuz.

Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Howard Leight Pilot (PLT-1)

Elle sikistirmaya gerek kalmadan kolaylikla takilip cikartildigi, ve yuzeyi puruzsuz oldugu icin daha uzun sure temiz kaldigi ve dayandigi icin.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panasonic RP‑HJE120 Earbuds

Türkiye'de var. Hesaplı. Güvenilir. Sesi fiyatına göre iyi. Dışarı çıkıntısı çok yok. Müzik hobim olduğu için bayağı bir kulaklığım var. Ama motosikletle uzun yola çıkıyorken bunu takıyorum.
    Hasmet hocam bu kulaklığın ses kalitesini ve bass gücünü azcık kıyaslar mısın?

Mesela ben SENNHEISER CX 200 STREET II kulaklık aldım, çok övülüyordu fiyatına göre çok iyi diye ancak hiç memnun kalmadım. Tizlerde ses net ve başarılı ancak baslar çok zayıf nedense. Hatta o kadar ki sansung S4 ün orjinal kulaklığı bile çok daha güzel bas veriyordu. (şuanda bozuldu emektar).
    Bende sennheiseri attım çekmecede duruyor öyle, kullanasım bile gelmiyor. Motor sürerken hep shopen, mozart dinleyecek halimiz yok ki gıy gıy gıy

Daha önce philips she8500 kulaklık da kullandım, yine bozulana kadar memnun kalmıştım. Tizzler normal, basslar ise gayet iyiydi.

Kıyaslamak gerekirse bu kulaklık daha mı iyidir bunlardan acep?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı Nightred adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Fiyat aralığını yazmamışsın ben sayıyım ucuz dersen
    KZ-ED2 Profesyonel Kulak Kulaklık Metal Ağır Bas Ses Kalitesi Müzik Kulaklık çin'in High-End Marka Kulaklık fone de ouvido
    http://s.aliexpress.com/iUnyYJni
    (from AliExpress Android)
    Benim için en önemli iki faktör var:

1- Ses izolasyonu dışarıdan ses almaması.
    2- Kaskı takıp çıkarırken kulağımı acıtmaması.

Bu konularda nasıl?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

bide bu linkteki ürün aynı mıdır?

https://tr.aliexpress.com/item/Origi...776696915.html

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpine motosafe oneririm.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasmet hocam bu kulaklığın ses kalitesini ve bass gücünü azcık kıyaslar mısın?

Mesela ben SENNHEISER CX 200 STREET II kulaklık aldım, çok övülüyordu fiyatına göre çok iyi diye ancak hiç memnun kalmadım. Tizlerde ses net ve başarılı ancak baslar çok zayıf nedense. Hatta o kadar ki sansung S4 ün orjinal kulaklığı bile çok daha güzel bas veriyordu. (şuanda bozuldu emektar).
    Bende sennheiseri attım çekmecede duruyor öyle, kullanasım bile gelmiyor. Motor sürerken hep shopen, mozart dinleyecek halimiz yok ki gıy gıy gıy

Daha önce philips she8500 kulaklık da kullandım, yine bozulana kadar memnun kalmıştım. Tizzler normal, basslar ise gayet iyiydi.

Kıyaslamak gerekirse bu kulaklık daha mı iyidir bunlardan acep?
    Okurken guldum, cunku bu tam tersi. Bass'i guclu, ancak tizler cok ayrintili degil. Cok yuksek frekanslara da uzamaz. Ama sonucta $8'lik bir kulaklik, dolayisiyla muthis bir performans beklememek lazim. Ancak bu fiyata, bilindik ve guvenilir bir firmadan, kuvvetli bass veren, rahat, takildiginda kulaktan cikinti yapmayan, hasbelkader kaybettiginizde arkasindan cok aglamayacaginiz bir kulaklik almis oluyorsunuz. Hi-fi kesinlikle degil, cunku o fiyata mumkun degil. Ama bass iyidir (ayrintili olmasa da guclu, asiri boguk da degil).
    SuleymanE bunu beğendi.

jabra sport rox bluetooth kulaklığım ile kaskın içinde hiç rahat edememiştim. Telefon görüşmesi veya müzik dinlemek için t-com freedconn intercomumu kullanıyorum. alibabadan 50$ civarına almıştım. Amaç müzikse intercom öneririm şarjıda çok uzun gidiyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)