Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

2016 KTM RC 390 İkinci Kez Blok Kitledi

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NC750X
    ben bu ktm motorları çok sağlam bilirdim ya.. çamurun toprağın içinde çalışır motosiklet dünyasının ak-47 si derler hep.. yan markası da var hatta husqvarna diye.. svartpilen modelini çok beğeniyorum, çok güzel görüntü olarak ama çok pahalı.. demek ki yanaşmamak lazımmış...

AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz önce spormotoyu aradım, rc390 kronik sorunundan bahsettim. sizden bahsettim 2 kere blok kırdığınızı ve en son para iadesi aldığınızı. telefonda ki arkadaş sizi biliyormuş, sizin internette videolarınızın olduğunu, motoru sürekli redline'a soktuğunuzu söyledi. Eğer öyle ise 1 silindir motordan ne istediniz? sıfır aldım hor kullanırım gerekirse parasını alırım diye mi düşündünüz?

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı AH MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce spormotoyu aradım, rc390 kronik sorunundan bahsettim. sizden bahsettim 2 kere blok kırdığınızı ve en son para iadesi aldığınızı. telefonda ki arkadaş sizi biliyormuş, sizin internette videolarınızın olduğunu, motoru sürekli redline'a soktuğunuzu söyledi. Eğer öyle ise 1 silindir motordan ne istediniz? sıfır aldım hor kullanırım gerekirse parasını alırım diye mi düşündünüz?
    madem adam redline sokmuş videosu varmış niye mahkemeye sunmamışlar parayı iade etmişler
    espresso bunu beğendi.

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem adam redline sokmuş videosu varmış niye mahkemeye sunmamışlar parayı iade etmişler
    nerden biliyorsun sunmadığını ? belki sundular? merak ediyorsan ara sor

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    varmış, etmiş değil. buraya ekleyin videoyu, izleyelim size hak verelim.

Motosikleti
    MT25 2016
    2 sene önce kapanmış konuya bu mesajın mantığı nedir?

ne cevap bekliyorsunuz? evet fantezi olsun diye redlineda gezip 2 kere blok kırdım. sonra spormoto ile uğraştım cevabını mı?

spormoto ne diyecekti? evet 390 bloğu sıkıntılı almayın mı?

kabul edin etmeyin, 390 bloğunun özellikle 2017 öncesinde sorunları var. facebook grubuna girin, her hafta birileri subap, conta vs. arıyor. yabancı forumlarda bir ton konu var. abdde düşük cc yarışan amatörlerin çoğu illalah edip ninja 400e r3'e geçti. motorcyclist editörü Ari Henning'in 3 tane videosu var motoru söküp topladığı. r25i sattıktan sonra çok düşündüm almayı, birkaç ilana gidip baktım, yazıştıklarım oldu. motorlar ya conta yakmış ya subap kesmiş ya blok patlatmış garantiden değişmiş. gerçekten beğendiğim motoru sırf elimde kalmasın diye alamıyorum.
    espresso, serif abi, Mr.wind ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Xmax
    nerden biliyorsun sunmadığını ? belki sundular? merak ediyorsan ara sor
    sunduysa mahkemeyi neden kaybetmiş

ben merak etmyorum sen arayıp sormuşsun meraktan bunuda sorsana sana zahmet
    espresso bunu beğendi.

hakkatten ya gerekçeli kararı görsek fena olmazdı
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkatten ya gerekçeli kararı görsek fena olmazdı
    bence bu adam ktm çalışanı markanın satışları düştü

markayı aklayıp satış yapmaya çalışcaklar gibi geldi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bence bu adam ktm çalışanı markanın satışları düştü

markayı aklayıp satış yapmaya çalışcaklar gibi geldi
    Ben tam tersini düşünüyorum

Bence arkadas yamaha veya korlasci. Ktm alirsaniz basiniza bunlar gelebilir haaa hatirlarirz tekrar demek icin girilmis bir mesaj sanki

Neden Honda degil,cunku Honda mizin kucuk hesaplar pesinde kosucagini hic dusunmuyorummmm
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Elbette. Çünkü bütün bu firmaların bu forumda reklam yapma ihtiyacı var
    AH MEN bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu dışı ama senin videolar çok güzeldi, keşke vakit bulsan da devam etsen incelemelere.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden Honda degil,cunku Honda mizin kucuk hesaplar pesinde kosucagini hic dusunmuyorummmm
    Tüm büyük motor şirketleri her araç için harcanan her kuruşun hesabını yapar, istisnasız. Yapmazsa rekabet etmesi mümkün değil.

Soichiro Honda öldükten bir yıl sonra, o zamanın en hızlı motosikletlerinden biri olan V65 Magna'nin dijital vites göstergesini iptal ettiler. 1984 modelde var, 1986 modelde yok. Seksenleri bırak, 2017 model CB1000R'da bile yoktu dijital vites göstergesi. Duke 250 bile elektronik olarak daha donanımlı aynı yıl CB1000R'dan. Flagship 1000cc naked motosiklette ABS bile standart değil...

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm büyük motor şirketleri her araç için harcanan her kuruşun hesabını yapar, istisnasız. Yapmazsa rekabet etmesi mümkün değil.

Soichiro Honda öldükten bir yıl sonra, o zamanın en hızlı motosikletlerinden biri olan V65 Magna'nin dijital vites göstergesini iptal ettiler. 1984 modelde var, 1986 modelde yok. Seksenleri bırak, 2017 model CB1000R'da bile yoktu dijital vites göstergesi. Duke 250 bile elektronik olarak daha donanımlı aynı yıl CB1000R'dan. Flagship 1000cc naked motosiklette ABS bile standart değil...
    Benzin göstergesi olmayan hornet var 2005 model. Kırmızı ışık yakıyor geri sayım başladı der gibi. Benzinliği görür müsün görmez misin belli değil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin göstergesi olmayan hornet var 2005 model. Kırmızı ışık yakıyor geri sayım başladı der gibi. Benzinliği görür müsün görmez misin belli değil
    Lüksmüş o. 96 Honda VLX 600. Kırmızı ışık ta yok. Benzin biterse deponun altındaki rezervi açıyorsunuz. Az daha gidiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbette. Çünkü bütün bu firmaların bu forumda reklam yapma ihtiyacı var
    Öyle demeyin, KTM bu başlık yüzünden batıyor
    AH MEN bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS

1000'lik 4 silindir bir motosiklet her ülkede lüks, üst segment motosiklet sınıfında. Benim bile harici olarak 100 liraya alıp takabildiğim parçanın maliyeti fabrikaya 5 euro ancadır. 5 euro da bu parçayı koyarak aldığı risk, garanti ücretleri için eklese 10 euro yapar. Hadi kalitelisini kullansın 20 euro. En profesyonel kişiye bile lazım olur arada sırada vites göstergesi, böyle küçük şeylerden kısmamak lazım. Reuault hala çevirmeli cam koyuyor arkalara, koyma la artık. Marka değerine yazık, yıl olmuş 2021 kaç para bir cam motoru.

Arabalardaki gibi paket muhabbeti yok birde motosiklette. Arabada boş paket var, yokuş kalkış desteği yok ama bazı şeyler standart mesela. Yamaha mt-07 için 3 paket yapsın. Baz paket standart şimdiki gibi, orta paket ekstralı, dolu paket cornering abs, Tcs, abs bassın elektroniği parası neyse biz verelim. Motosikleti özelleştirme diye bir şey yok bizde. Yurt dışında belki farklıdır durum, bilemiyorum. En fazla bayi çıkışı egzoz takar, Rosso2 takar öyle çıkarırlar. Süspansiyonu bile özelleştiremiyorsun, garanti ile tehdit ediyor adamlar.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000'lik 4 silindir bir motosiklet her ülkede lüks, üst segment motosiklet sınıfında. Benim bile harici olarak 100 liraya alıp takabildiğim parçanın maliyeti fabrikaya 5 euro ancadır. 5 euro da bu parçayı koyarak aldığı risk, garanti ücretleri için eklese 10 euro yapar. Hadi kalitelisini kullansın 20 euro. En profesyonel kişiye bile lazım olur arada sırada vites göstergesi, böyle küçük şeylerden kısmamak lazım. Reuault hala çevirmeli cam koyuyor arkalara, koyma la artık. Marka değerine yazık, yıl olmuş 2021 kaç para bir cam motoru.

Arabalardaki gibi paket muhabbeti yok birde motosiklette. Arabada boş paket var, yokuş kalkış desteği yok ama bazı şeyler standart mesela. Yamaha mt-07 için 3 paket yapsın. Baz paket standart şimdiki gibi, orta paket ekstralı, dolu paket cornering abs, Tcs, abs bassın elektroniği parası neyse biz verelim. Motosikleti özelleştirme diye bir şey yok bizde. Yurt dışında belki farklıdır durum, bilemiyorum. En fazla bayi çıkışı egzoz takar, Rosso2 takar öyle çıkarırlar. Süspansiyonu bile özelleştiremiyorsun, garanti ile tehdit ediyor adamlar.
    onu triumph street triple ve speed triple'da yaptı s, r ve rs olarak, fakat son gelen kasalarda s versiyon (psikolojik olarak mıdır nedir artık) pek tutulmadığı için getirmediler.

Forumdan Uzaklaştırıldı

cok ciddi soyluyorum kafayi cb1000 ile bozmussun sen valla bak.

Yav ne alaka simdi bu mesaj ? Flagship ne lan amator :D

Cb1000 ne zamandir honda icin flagship bir motor oldu.En yuksek cc olunca o motor o firmanin flagship(!) motoru olmuyor.

Benim 2016 africa da her bok var onu ne yapacagiz ?

390 adv de hersey var ama tenere 700 bombos..Eee yani ?

Ne sacma bir messj yazdin ya vallahi tebrikler.

O zaman sunu yazalim : Arkadaslar beygir gucu kazananak icin gereksiz sikistirilmis makinalar almak risklidir biraz , sonucta bir honda almiyonuz,guzel kullanmak fazla redline da gezmemek lazim.

Kolormatikli arkadasin da ktm nin flagship motoru olan superduku daha rodaji goremeden iflas etmisti.

Olur boyle seyleer,japon almiyonuz sonucta ;)

Not: benim imza neden cikmiyor,lan sikayet mi ettin yine ?

Ben de imzayi her messjimda manuel koyarim

İmza: Son Fetöş Bükücü

Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sene önce kapanmış konuya bu mesajın mantığı nedir?

ne cevap bekliyorsunuz? evet fantezi olsun diye redlineda gezip 2 kere blok kırdım. sonra spormoto ile uğraştım cevabını mı?

spormoto ne diyecekti? evet 390 bloğu sıkıntılı almayın mı?

kabul edin etmeyin, 390 bloğunun özellikle 2017 öncesinde sorunları var. facebook grubuna girin, her hafta birileri subap, conta vs. arıyor. yabancı forumlarda bir ton konu var. abdde düşük cc yarışan amatörlerin çoğu illalah edip ninja 400e r3'e geçti. motorcyclist editörü Ari Henning'in 3 tane videosu var motoru söküp topladığı. r25i sattıktan sonra çok düşündüm almayı, birkaç ilana gidip baktım, yazıştıklarım oldu. motorlar ya conta yakmış ya subap kesmiş ya blok patlatmış garantiden değişmiş. gerçekten beğendiğim motoru sırf elimde kalmasın diye alamıyorum.
    rc 390 bakıyordum, türkiyede sıfır satan 3 4 yer var, spormoto artık satılmıyor diye getirmiyormuş. birçok kişi alma kronik sorun var blok kırıyor dedi, bende ellerinde varmı diye ktm spormotoyu aradım ve bu durumdan bahsettim, verdiği cevabıda konu sahibine sordum size değil, adam foruma giriyorsa görüp cevap verir.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğim gibi var yada yok beni alakadar etmez. o marka ile kullanıcı arasında ki sorun. ben konu sahibine soru sordum size değil. birçok kişi arkadaşın avukatı gibi konuya atladı o beni şaşırttı baya.

biladerim bende merak etmiyorum. sadece konu sahibine soru sordum, sen üzerine vazife olmayan herşeye böyle atlıyor musun? konu sahibi misin ? değilsin o zaman boşver fazla kafayı takma böyle şeylere.

Öyle demeyin, KTM bu başlık yüzünden batıyor
    ben mesela bu başlıktan sonra sıfır rc 390'ı listemden sildim şuan honda, yamaha bakıyorum.
    tabii sırf bu forumda ki konu yüzünden değil ama pimi çeken bu konu oldu, gruplarda araştırdığım kadarıyla beni uyaran çok oldu rc 390 tek silindir, o gücü tek silindir taşıyamıyo blok kırıyo diye.

hatta youtubede rc 390 videosu çeken birisi vardı yorum yaptım onun tanıdığı bile rc 390'ı satmış arıza çıkardığı için.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)