Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

izmire yolculuk...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Arkadaşlar merhaba ...
    14 mayıs gibi ıstanbuldan yola çıkıp izmire dogru yol almak 18 mayıs gibide istanbula geri dönmek insallah..

Asıl konu şu izmirde güzel bir vakit gecirebilicegim cadir kurup kamp yapabileceğim güvenilir yer varmi kasaba köy ilçe fark etmez.birgün surada kalirsin birgün burada kalirsin derseniz o daha iyi olur en azindazından 4 günlük sürede farklı yerlerde kamp yapip güzel yerler görürüm
    mombohunter bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ya şu kamp meraklısı olanların tuvalet ihtiyaçlarını nasıl karşıladıklarını merak ediyorum. ha benim çocukluğum, gençliğim tarlalarda geçti ordan biliyorum çekilir bi şey olmadığını?

Motosikleti
    Honda CBR250R

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski foça - yeni foça arasında Sazlıca kamping alanı var. Girişte kişi başı ufak bir para alıyorlardı. Mangal, çadır, şezlong, wc gibi imkanlar bulunuyor. Ben kamp için değil mangal organizasyonu için gitmiştim ama orada baya çadır kurup kalanlar vardı. Normalde çok kalabalık oluyor ama mayıs ayında foça'da rahatsızlık verecek kalabalık olacağını sanmıyorum. Denizi soğuk ve dibi taşlıdır. Denize girintili ve çıkıntılı bir kıyı şeridi olduğu içinn bütün foça rüzgar etkisi altında kalır sürekli bilginiz olsun. İzmir merkeze 60 km gibi bir mesafesi var.

http://www.sazlicaplajlari.com - Foça

Karagöl kamp alanına da bir arkadaşım gitmişti ve memnun kaldığını söylemişti. Burası Karşıyaka civarında biryerlerde. Özellikleri nedir, nasıl bir yerdir fikrim yok.

http://kampalanlari.net/karagol-kamp-alani/

tarhkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selçuk şirince arasında varil baril var.haykonun yeri. hizmet on numara, fiyat olarak çadır için biraz tuzlu lakin her şey düşünülmüş...

Halil Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmire gelmeden önce yeni takım lastiklerle gelin o tarihlerde asvalt evlere şenlik olacak ^^

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şu kamp meraklısı olanların tuvalet ihtiyaçlarını nasıl karşıladıklarını merak ediyorum. ha benim çocukluğum, gençliğim tarlalarda geçti ordan biliyorum çekilir bi şey olmadığını?
    Kamp derken aa bura güzelmiş çadırı kuralım tarzı bir kamptan bahsetmiyor çoğu kişi... Kampinglerde elektrik, su, tuvalet hatta internet imkanı dahi var.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    hacım izmiri boş ver... az daha yürü selçük şirinceyi gez... oradan ortaklarda çö şiş yiyerek söke ve bafa gölü kenarında kampını yap... sonra akbük kazıklı ve didimi gez... oradan tekrar dönüş yap söke davutlar yolu ile güzelçamlı milli parkta kampını yap... kısa bir zeus mağarası, kuşadası, özdere, gümüldür, seferihisar üzerinden balçova, narlıbahçe tarafından izmire gir... alsancak, konak dolaş... söğüş ye, bira iç... yola çık... bornovadan manisaya değil menemene doğru hareket et... ulukentte (akının yeri) kokoreç ye... ve eski foçayı gez... komando okulunu ve komdando yetiştiren dağları selamlar, giritliden dondurma ye... yeni foçada dolan.... aliağada merkezde sultanın midyesinden ye... alttaki iki seçenekten birisini düşün...

1)buradan bergamaya geçerek antik kenti dolaş... soma üzerinden savaştepe ve balıkesire git... meşhur lahmacuncuda lahmacun ye... susurluk, bursa, yalova istanbul....
    2)aliağadan dikiliye git... aşıklar şelalesine uğra... ayvalıkta tost ye... kaz dağları milli parkını dolan.. hasanboğulduda yüz... çanakkele merkeze git... eceabata feribotla geç... şehitliği gez... tekirdağ üzerinden istanbula yol al....

kendine iyi bak... hanım trip atıyo diye hızlı yazdım bana kızma...
    isomancan, scrafea, Zephyros ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım izmiri boş ver... az daha yürü selçük şirinceyi gez... oradan ortaklarda çö şiş yiyerek söke ve bafa gölü kenarında kampını yap... sonra akbük kazıklı ve didimi gez... oradan tekrar dönüş yap söke davutlar yolu ile güzelçamlı milli parkta kampını yap... kısa bir zeus mağarası, kuşadası, özdere, gümüldür, seferihisar üzerinden balçova, narlıbahçe tarafından izmire gir... alsancak, konak dolaş... söğüş ye, bira iç... yola çık... bornovadan manisaya değil menemene doğru hareket et... ulukentte (akının yeri) kokoreç ye... ve eski foçayı gez... komando okulunu ve komdando yetiştiren dağları selamlar, giritliden dondurma ye... yeni foçada dolan.... aliağada merkezde sultanın midyesinden ye... alttaki iki seçenekten birisini düşün...

1)buradan bergamaya geçerek antik kenti dolaş... soma üzerinden savaştepe ve balıkesire git... meşhur lahmacuncuda lahmacun ye... susurluk, bursa, yalova istanbul....
    2)aliağadan dikiliye git... aşıklar şelalesine uğra... ayvalıkta tost ye... kaz dağları milli parkını dolan.. hasanboğulduda yüz... çanakkele merkeze git... eceabata feribotla geç... şehitliği gez... tekirdağ üzerinden istanbula yol al....

Neredeyse bire bir bu rotayı yapasım var. Ah ulan ahh...

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşim adamsın ..😃valla süper bilgi oldu.teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)