Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vespa LX 125 3V i.e yorumlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Vespa LX 125 3V i.e hakkında görüşleriniz nelerdir?

eksisiyle artısıyla düşündüklerinizi yazarsanız sevinirim.

motor hakkında kullanıcı yorumu tarzı cevaplar da görmek isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba Hocam Vespa lx 125 3v ie ilk scooterimdi 2 yıl 9 bin km kullandım gayet güzel ve keyifli bir scooterdir ciddi bir sorunla karşılaşmadım sadece ara ara stop etme sorunum oluyodu şimdi nasıl oluyor diye sorarsan şöyle açıklayabilirim yoğun bir trafiktesin ve kaçacak bir yerin yok dur kalk yapmaya basladığında bazen stop ediyodu sonra çalıştırıp devam ediyodum bununla alakalı servisle konuşmuştum sorunun kaynağını bulamamışlardı fakat buna benzeyen sorunun primaveralardada olduğunu sahibiyle konuşarak öğrendim şimdiden hayırlı olsun alacak olursanız

Alıntı Vespaci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Hocam Vespa lx 125 3v ie ilk scooterimdi 2 yıl 9 bin km kullandım gayet güzel ve keyifli bir scooterdir ciddi bir sorunla karşılaşmadım sadece ara ara stop etme sorunum oluyodu şimdi nasıl oluyor diye sorarsan şöyle açıklayabilirim yoğun bir trafiktesin ve kaçacak bir yerin yok dur kalk yapmaya basladığında bazen stop ediyodu sonra çalıştırıp devam ediyodum bununla alakalı servisle konuşmuştum sorunun kaynağını bulamamışlardı fakat buna benzeyen sorunun primaveralardada olduğunu sahibiyle konuşarak öğrendim şimdiden hayırlı olsun alacak olursanız
    görüşleriniz için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler