Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yurtdışından Ürün Getirtme

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.Sizlere 2 sorum var.1-Motor sürmeye yeni başlayacağım ve ekipman toplayacağım.Ülkemizdeki fiyatlar malum yurtdışından ,fc moto gibi yerlerden ekipman toplamak daha mantıklı gibi geliyor.Bu konu da sizin düşünceleriniz neler ?.Diğer sorum ise şu yurtdışında ki bir yakınıma aksiyon kamerası getirteceğim.Sony marka düşünüyorum bu yüzden sony kullanan arkadaşlardan model tavsiyesi alabilirim.Diğer tavsiyelerede açığım.Gereksiz bir konu başlığı olduysa kusura bakmayın fakat arama bölümünden pek bişey bulamadım.Herkese teşekkürler.Tekeriniz düz bassın dostlar !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Tanıdığın kendisi hava/kara yolu ile gelecekse ekipmanları da ona yollat, o getirsin gelirken.
    FC-Moto'dan alacağın çok ufak tefek şeyler dışındaki ekipmanlarla gümrük sorunu yaşarsın, sınır düştü 35 EUR'a.

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıdığın kendisi hava/kara yolu ile gelecekse ekipmanları da ona yollat, o getirsin gelirken.
    FC-Moto'dan alacağın çok ufak tefek şeyler dışındaki ekipmanlarla gümrük sorunu yaşarsın, sınır düştü 35 EUR'a.
    Tanıdığım Amerika'dan getirecek eğer kameraya karar verebilirsem.Ama ekipman seçmek için bildiğiniz bir site var mı ? Beden farkı olacaktır , bunun için ne yapmam gerekir ?

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Amerikadan geliyorsa revzilladan satin al ona kargolasinlar
    adammotorsuz bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı adammotorsuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıdığım Amerika'dan getirecek eğer kameraya karar verebilirsem.Ama ekipman seçmek için bildiğiniz bir site var mı ? Beden farkı olacaktır , bunun için ne yapmam gerekir ?
    Herşeyden önce alacağın ekipmanı buradaki bir mağazada denemelisin.Mont yada pantolon tarzı ekipmanlarda eur ve usa tarzında ibareler olur.Ne olduğunu anlamışsındır zaten.
    adammotorsuz ve mombohunter bunu beğendiler.

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikadan geliyorsa revzilladan satin al ona kargolasinlar
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Tavsiye edebileceğiniz kaliteli ucuz yollu ürünler var mı ? Montlar 200 dolardan aşağı yok malesef .

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Merhaba
    Yukarıda arkadaşların verdiği bilgiler çok önemli (özellikle"Herşeyden önce alacağın ekipmanı buradaki bir mağazada denemelisin" kısmı) aldığın pantalon, ceket ve eldiven gibi ekipmanlar sana tam olarak uymasının faydasını herzaman görürsün,yurt dışından ekipman alımının bazı artı ve eksileri mecvut, ben FC moto dan yaklaşık 600 TL karşılığı alışveriş yaptım ve ürün belirtiğim adrese kargo ile geldi, kargoyu alırkende ürüne ait vergiyi de elden ödeyerek ürünü teslim aldım.Yurt dışından Aliexpress dışında sitelerden yapılan alışverişlerde yaşanan bir çok sıkıntıyı okuduktan sonra FC moto dan alışveriş yapmasaydım dediğim de oldu, burada önemli olan ürünlerin üzerinde tanım ve fiyat bilgisinin net olarak belirtilmiş olması ve varış adresinin eksiksiz olması, aksi durumda kargo satıcıya geri gönderile bilinmekte.FC moto bu konuda bana sıkıntı yaşatmadı umarım yardımcı olabilmişimdir.

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...ng-Sleeve-0001
    mombohunter ve adammotorsuz bunu beğendiler.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Yakinin varsa ve soyadi ayniysa urunu alip o yollasin sana uzerine hediye yazsin soyisim tutarsa asla gumruk cikmiyor tecrube ile sabit.
    adammotorsuz ve orumcekadam bunu beğendiler.

merhaba arkadaşlar, polonyadan ekipman getirtme imkanım oluştu.Fakat herhangi bir internet sitesi bulamadım polonyadan ürün seçmek için.Napmam gerekir ? Birde yeşil pasaportla dönüşte herhangi bir vergi durumu oluşmaz sanırım değil mi ?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    mont kask gibi ekipmanları giymeden denemeden internetten sipariş vermeyin. Avrupa burdan ucuz değil yaklaşık aynı fiyata malolur.

Motosikleti
    MT07
    Selam geçen sene fc motodan hjc kask aldım 10 güne geldi ve gümrük ödemedim.Geçen günde alpinestars ceket sipariş ettim.Burada 1700 civarı olan bir ceketi 1000tl ye getirtebiliyorsun bu kargo dahil fiyatı.Buna gümrük vergisi ödesen bile yine tr den daha uyguna geliyor.Birde türkiyede beden renk sıkıntısı bol oluyor.Ben kask alırken bunu yaşamıştım hatta motosiklet aksesuarları adlı mağazada istediğim kask sadece teşhir ürünüydü.Teşhir ürünü kask almanın bangladeşli bir hayat kadınından aids kapmakla aynı şey olduğunu söylediğimde adamlar beni hor görmüşlerdi =) imkanım oldukça bu tür sitelerden alışveriş yapmayı destekliyorum.Bizim öpücü kurnaz yurdum esnafı kendine çeki düzen vermedikçe zorda kalmadıkça almam.
    adammotorsuz bunu beğendi.

Alıntı StiF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam geçen sene fc motodan hjc kask aldım 10 güne geldi ve gümrük ödemedim.Geçen günde alpinestars ceket sipariş ettim.Burada 1700 civarı olan bir ceketi 1000tl ye getirtebiliyorsun bu kargo dahil fiyatı.Buna gümrük vergisi ödesen bile yine tr den daha uyguna geliyor.Birde türkiyede beden renk sıkıntısı bol oluyor.Ben kask alırken bunu yaşamıştım hatta motosiklet aksesuarları adlı mağazada istediğim kask sadece teşhir ürünüydü.Teşhir ürünü kask almanın bangladeşli bir hayat kadınından aids kapmakla aynı şey olduğunu söylediğimde adamlar beni hor görmüşlerdi =) imkanım oldukça bu tür sitelerden alışveriş yapmayı destekliyorum.Bizim öpücü kurnaz yurdum esnafı kendine çeki düzen vermedikçe zorda kalmadıkça almam.
    Katılıyorum.En kötü ihtimal siparişi tanıdığımın kaldığı yere vereceğim tarihi ayarlayıp.Bir de şu mont benim hoşuma gitti ,ürün hakkında ve fiyatı hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.http://www.bikebandit.com/riding-gear-and-accessories/jackets-vests/motorcycle-jackets/icon-overlord-textile-jacket

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:37 ----------

Fikir belirtecek birileri yok mu acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)