Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sadece merak (r25 - cbr 500r)

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250'den R25'e geçmenin bir manası yok. Geçeceğim diyorsan da beklentilerini düşük tut. Yakacağın yakıtı yüksek.
    Evet hocam cbr 250 den geçicem. Kafamda deli sorular. Asıl istediğim ninja 400 ama malum fiyatı belimi büküyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Cbr 250 kullanmadım ama R25'in boktan süspansiyonları ile gereksiz yakıtı bana pek cazip gelmedi. Zaten hali hazırda 30+hp'si olan bir motordan 36hp'ye geçeceksin. Tmm kasa olarak güzel de 2014 ve üstü 250r'e sahipsen kasa da çok etken olmamalı bence.

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Cbr 250 kullanmadım ama R25'in boktan süspansiyonları ile gereksiz yakıtı bana pek cazip gelmedi. Zaten hali hazırda 30+hp'si olan bir motordan 36hp'ye geçeceksin. Tmm kasa olarak güzel de 2014 ve üstü 250r'e sahipsen kasa da çok etken olmamalı bence.
    2017 var hocam. peki 500r hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Motosikleti
    MT-07
    Değiştirdiğine değecektir. En azından rüzgara karşı geldiğinde kağnı gibi gitmeyeceğine inanıyorum. Hp top speed'i etkilediği gibi tork da stabil ve istikrarlı gitmeni sağlar. Rüzgarsız havada 200 bassa kaç yazar? Dün Büyükçekmece otobanda rüzgara karşı benim MT-25 135'le anca gidiyordu tapagaz...

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Değiştirdiğine değecektir. En azından rüzgara karşı geldiğinde kağnı gibi gitmeyeceğine inanıyorum. Hp top speed'i etkilediği gibi tork da stabil ve istikrarlı gitmeni sağlar. Rüzgarsız havada 200 bassa kaç yazar? Dün Büyükçekmece otobanda rüzgara karşı benim MT-25 135'le anca gidiyordu tapagaz...
    hocam zaten tapagaz gidilecek bir yer yok gerek de yok. Ben keyif için biniyorum,arada düzlükte gaz açarım ama anlık yani. Uzun yolda beni yormasın,130 gibi hızlarda titreme olmasın kafi

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Dostum, desene gönlümde AsKupa yatıyor. Kral'dan aşşası beni doyurmaz. Tehlikeyi göz ardı edersen 250cc'de can okur. Bilincindeysen, ağırlığındsn dolayı, 5-10 şınaf, mekik komando dans daha çekersin. Belki o fiziğe sahhipsin bile. Taldını tuzunu kaçırmıycaksan, karar senin. Kendin kendini bir tehlikeye atıyorsan, başkalarının dikkatsizliği seni defaklarca tehlikeye sokar, buda kullandığın motosikletle alakalı değil. Sen seni bil, tekerine taş değmesin, yolun açık olsun, hayïrlı uğurlu olsun, demek kalıyor bana.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam zaten tapagaz gidilecek bir yer yok gerek de yok. Ben keyif için biniyorum,arada düzlükte gaz açarım ama anlık yani. Uzun yolda beni yormasın,130 gibi hızlarda titreme olmasın kafi
    7000-9000rpm arası titriyor. 10000rpm de titreşim bitiyor. Dene bakalım o hızlarda gidebilecek misin?

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    7000-9000rpm arası titriyor. 10000rpm de titreşim bitiyor. Dene bakalım o hızlarda gidebilecek misin?
    Yok hocam gidilmiyor biliyorum. Cbrla da 150 160 gitmeye çalıştığım zaman rüzgar çok rahatsız ediyor

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam gidilmiyor biliyorum. Cbrla da 150 160 gitmeye çalıştığım zaman rüzgar çok rahatsız ediyor
    Yahu naked kullanıyorum ben 160'daki rüzgar bana koymuyor Ben sana titreşimden basamıyorsun diyorum. Hızını 10000rpm civarında tutmak zorundasınki makine rahatsız etmesin. Bunu yapmakta sağlıklı olmadığından direk Cbr 500 alki boşuna heder olma diyorum. Ayrıca makineyi değiştirdiğine değsin. Yoksa hiç bulaşma. Para benim param diyorsan da hangi makineyi alacaksan şimdiden hayırlısı olsun.
    E.Yzr bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Konuyu açan benim gidip r25 alanda benim. Çünkü neden, sıfır ayarında cbr lar baya pahalı olmuş 😒

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)