Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

3. Motor için tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda pcx 125-ktm duke 200 - honda cbr 500 r
    Bugün baktım yenisi çok güzel.
    Puslar 200ns

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

karakter?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yaşında ve kilonda biri için bu yorum çok normal değil gibi. çok rahat değil ok. ama rahatsız buluyorsan bel ve karın kaslarında hiç spor yapmamakla ilgili yetersizlik formsuzluk var.
    Hakli olabilirsin GP abi, zira boyuma gore kilom acayip dusuk ve spor hic yapmiyorum. Bazen de haftanin cogu gunu sirf oturmak ile geciyor ya motor ustunde, ya okulda ya da isyerinde. Izin gunlerimde sirf yuruyebilmek adina motoru almadigim oluyor o yuzden. Bacaklarim acilsin biraz diye

Bu gercekten bagimsiz olarak, ben sahsen Cbr dahil gidonu yuksek olmayan motosikletlerin uzun boylu kisiler icin sehir icinde cok kullanisli olmadigini dusunuyorum. Su an kullandigim Grand dink 250i gidonu bayagi yuksek ve turu genis, lastik de kucuk olunca dusuk hizda ciddi bir manevra kabiliyeti sunuyor. One dogru bir egilmek de soz konusuda olmadigindan isin ulasim kismini cok iyi hallediyor. Tabi bunlar kisa mesafeler icin gecerli. Surekli dur kalk olmayan en azindan yavas da olsa akabilen bir trafikte Cbr ile hic bir sorunum olmazdi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    Mondial rx3i evo bakmaya gidiyorum yarın
    Ne dersiniz duke 200 sonrası nasıl olur

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    bence sen yine duke al kardeşim attan inip çinliye binme.

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pcx i neden takas etme gereği duydunuz
    E5 trafiğinde çok memnun değildim özellikle basın ekspres ye yol akıcıyken yavaş kalıyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Mondiale baktık daha 2 yıllık bir motorda benzin deposu boyalarında solma ve aşınma gördüm bizim bir arkadaştaki 65000 km cbr de yok o aşınma
    Gördüğümüz boyada bu kadar kalite düşüklüğü varsa görmediğim yerlerde neler olabilir diye çekindim açıkçası

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Duke tavsiye edilen başka bir konuda yazmıştım. 1000 km de sağ elimde Nasır oluştu titreşimden dolayı
    Kısa mesafe şehir içi güzel ama uzun yolda can sıkıcı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Sevgili arkadaşlar, aramalarımın sonuna geldim ve CBR 500R aldım Motoru biraz kullandım, çok dengeli ve seri beni korkuttu biraz En az 1 ay boyunca 5000 devir üzerine çıkmamak kaydıyla kullanmayı düşünüyorum. Tevsiyeleriniz için teşekkürler.İlave tavsiyelerinizi beklemekte ve dinlemekteyim.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------
    mombohunter bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)