Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT-09 Kaza Videom Z1000 Üzerimden Geçti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar hız niye
    180 kmyede bu kadar hiz niye diyorsaniz. siz niye kask tulum korumalik gibi zahmetli yukleri yuklenip yazin sicaginda kavrulup, kisin donup bide serseri damgasi yiyorsunuz?

2 teker guclu motorlarda 200km hiza kadar gorus ve manevra kabiliyeti oldukca guvenli seviye sayilir. 240 ustu yol okuma normal fakat trafikte arac varsa yanindan gecmek tehlikeli olabilir, 260 ustu artik burasi bencede hizli yani gerek yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı TlntS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180 kmyede bu kadar hiz niye diyorsaniz. siz niye kask tulum korumalik gibi zahmetli yukleri yuklenip yazin sicaginda kavrulup, kisin donup bide serseri damgasi yiyorsunuz?

2 teker guclu motorlarda 200km hiza kadar gorus ve manevra kabiliyeti oldukca guvenli seviye sayilir. 240 ustu yol okuma normal fakat trafikte arac varsa yanindan gecmek tehlikeli olabilir, 260 ustu artik burasi bencede hizli yani gerek yok.
    Fark ettiniz mi, otomobil kullanırken, sizden yavaş giden herkes aptal, sizden hızlı giden herkes de manyaktır.

George Carlin
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

Konuyu açan arkadaş öleceksen biraz uzakta öl kimseye zararın dokunmasın

Dorebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spacy Alpha, CBF 150, R25
    Konu sahibinin tamamen hatalı ve suçlu olduğu konusunu geçiyorum. Altındaki motosikleti kullanacak tecrübesinin de, yeteneğinin de olmadığını da geçiyorum. Malum sitede ikinci el ilanlarına bakarken, Yamaha MT-09 kategorisindeki satılıklara tek tek baktım ve ne göreyim, olduğu yerde yana yatmasından başka hiç bir kusuru olmayan, Night Fluo bir MT-09 hemde ilan sahibi Nebi Irmak.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Dorebar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu sahibinin tamamen hatalı ve suçlu olduğu konusunu geçiyorum. Altındaki motosikleti kullanacak tecrübesinin de, yeteneğinin de olmadığını da geçiyorum. Malum sitede ikinci el ilanlarına bakarken, Yamaha MT-09 kategorisindeki satılıklara tek tek baktım ve ne göreyim, olduğu yerde yana yatmasından başka hiç bir kusuru olmayan, Night Fluo bir MT-09 hemde ilan sahibi Nebi Irmak.
    İlan kaldırıldı galiba göremedim şuan.
    Varsa ilan bas ifşayı görsün millet bunun gibileri...

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek bir kelime ile anlatılabilir bir durum aslında. ŞEREFSİZLİK...

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı TlntS adlı üyeden alıntı Mesajı göster

200 km/h hıza kadar güvenli, 240 km/h yol artık görünmüyorya ondan dolayı yolu okuma sıkıntısı var yoksa hız normal, 260 tan sonrası riskli

Şakamı bu?
    kerem can bunu beğendi.
    "Önemli olan acil durumda ne yapacağını bilerek sürmek değil, acil duruma hiç düşmeyecek şekilde sürebilmektir."

Dorebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spacy Alpha, CBF 150, R25
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek bir kelime ile anlatılabilir bir durum aslında. ŞEREFSİZLİK...
    İnanın geçen hafta denk geldim ilgili ilana. Forumda üyeliğinin olduğunu bile bilmiyordum. Sadece youtube ismi ile sahibinden.com ismi eşleştiği için ayıktım bende. Keşke ekran görüntüsü alabilseydim keşke. Tamam bu arkadaş acemi motosikletçi ya da egoist bir kişilik olabilir ama bu muhabbetten sonra ilana aynen olduğu yerde yana yatması var şeklinde yazarak koyduğunu inkar edecek kadar şerefsiz olabilir mi bilemem.
    Uçurumları sevenin, kanatları olmalı...

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Dorebar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nebi kekosunun bizim forumdaki sherlock' lardan haberi yok heralde. adamın ense köküne basarlar vallahi şaplağı.
    olduğu yerde yan yatmış he ?
    kerem can ve matrax33 bunu beğendiler.

4KORSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    2 defa sola düşürerek kazasi var yazdım motorun zaten arayanlara videoyu izletiyorum! siz neyin kafasını yaşiyorsunuz acep ben oksijen kullanıyorum. bu işi yapsam kendi adıma yaparmıyım :D ne adamlarsınız ya... ulan o degilde millet beni arayip abi motoru ben satayım diyenleri gorseniz kim bilir napacaksınız

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı 4KORSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 defa sola düşürerek kazasi var yazdım motorun zaten arayanlara videoyu izletiyorum! siz neyin kafasını yaşiyorsunuz acep ben oksijen kullanıyorum. bu işi yapsam kendi adıma yaparmıyım :D ne adamlarsınız ya... ulan o degilde millet beni arayip abi motoru ben satayım diyenleri gorseniz kim bilir napacaksınız
    ya senin takipçilerinin kalitesizliğini tartışmaya gerek bile yok.
    Eski_kasa bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vurdu ve gol oldu.
    Jemand ve Eski_kasa bunu beğendiler.

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Arkadaşlar inanın dediğiniz kadar kolay değil kontra yap falan demekle olmuyor o kadar video izledim tamam yaparım dedim ama bisikletle az kalsın patlıyordum Allah' tan frenleri çok iyi bisikletimin yoksa o an şahine arkadan geçirip 6 metre falan ilerde yere yapışmıştım.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    bana degil takipci de degil bir arkadaş dedi pek samimi degilim kendisi ile kötü niyet oldukdan sonra baskasının soylemesine bile gerek yok.. insanın içinde olmasin yeterki ^^

Motosikleti
    -YOK-
    Tekrar izledim de tabiri ricai ise b*k yoluna gitmişsiniz desem yeridir ha bu arada kendinde suç bulmayıp bizi otobana götürdü dediğin arkadaşında suç bulmak çok saçma otobana çıktınız die 188 ile gitmek zorunda deilsin daha çok sayarım ama neyse.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    kim başkasina suc atiyor? her koyun kendi bacagından asilir dostum ben kendimi acemi bir motorcu olarak goruyorum halen ki hala oyleyim ve kazada bir kişi vefat etmişken bok yoluna gitmiş demek sana cok yakısık bir laf mı ?

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Cok sert!

Motosikleti
    -YOK-
    Alıntı 4KORSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim başkasina suc atiyor? her koyun kendi bacagından asilir dostum ben kendimi acemi bir motorcu olarak goruyorum halen ki hala oyleyim ve kazada bir kişi vefat etmişken bok yoluna gitmiş demek sana cok yakısık bir laf mı ?
    Hani yazmışsınya bize oraya çıkarana sor diye ona cevaben yazdım bok yoluna gitmişsiniz derken 2 kişinin yaptığı ahmaklıktan dolayı can verildi diye söylemek istedim NEBİ BUNUN ÖBÜR DÜNYASIDA VAR BAK!!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Senin karıştığın her kazada birisi can kaybediyor artık adam akıllı sürmeyi öğren lütfen insanda biraz vicdan olur ya!

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    180 den 140 düştüğünü göremedim. Çarpma anında 160 gösteriyor ibre. Öndeki zaten katıksız kusurlu ancak refleks olarak sen de çok erken davranmışsın diyemem. Kaza her olasılıkta kaçınılmaz gibi gözüküyor, gerek daha önceden bir kaza olması gerekse etkisiz gibi algılansa da yolda bir sis mevcut. Ani durumlarda vites küçülterek motor freni yapmaya alıştırmalısın kendini geçmiş olsun ölen arkadaşa da Allah rahmet eylesin.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hunharca..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)