Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

MT-09 Kaza Videom Z1000 Üzerimden Geçti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Her şey olmuş bitmiş. Ölenlere Allah rahmet eylesin, kalanlara da geçmiş olsun.

Yalnız benim kafama takılan videonun 41. saniyesi ile 42. saniyesi arasında bir kopukluk var.

41. saniye: rahmetli arkadaşla başında ayakta bekleyen bir kişi var ve sen kendi motorunun arkasından onlara doğru sürükleniyorsunuz.
    42. saniye: rahmetli arkadaşla başında ayakta bekleyen kişi görüntüde yok ve sen sürüklenirken kendi motorunun önüne geçmişsin.
    MotoRR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hocam ben bu motosiklet camiaasında yeniyim , buradaki herkesdende daha tecrübesizim. Kazâ ve Kadere iman diye bişey var. Kaldı ki o hızlara çıkmanız zaten başlı başına bi hata o yoldaki hız sınırı nedir ? Bir kazadır olmuş , siz bundan ders alıp daha dikkatli olacağım demeyi kendinize yediremiyorsunuz sanırım. Siz yada biz öldükten sonra karşı tarafın %100 bizim %0 suçsuz olmamızın bir önemi yok ..

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben bu motosiklet camiaasında yeniyim , buradaki herkesdende daha tecrübesizim. Kazâ ve Kadere iman diye bişey var. Kaldı ki o hızlara çıkmanız zaten başlı başına bi hata o yoldaki hız sınırı nedir ? Bir kazadır olmuş , siz bundan ders alıp daha dikkatli olacağım demeyi kendinize yediremiyorsunuz sanırım. Siz yada biz öldükten sonra karşı tarafın %100 bizim %0 suçsuz olmamızın bir önemi yok ..
    Otobanda gidiyorlar otobanın hız sınırı 120 dir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şey olmuş bitmiş. Ölenlere Allah rahmet eylesin, kalanlara da geçmiş olsun.

Yalnız benim kafama takılan videonun 41. saniyesi ile 42. saniyesi arasında bir kopukluk var.

41. saniye: rahmetli arkadaşla başında ayakta bekleyen bir kişi var ve sen kendi motorunun arkasından onlara doğru sürükleniyorsunuz.
    42. saniye: rahmetli arkadaşla başında ayakta bekleyen kişi görüntüde yok ve sen sürüklenirken kendi motorunun önüne geçmişsin.
    Aynen hocam görüntü kesilmiş orda.
    Taner YILMAZ bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Benim tavsiyem o hızlarda bu tip durumlardan kendinizi sıyıramayacaksanız daha yavaş bir motosiklete binin.
    MotoRR bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı MotoRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobanda gidiyorlar otobanın hız sınırı 120 dir.
    Motosiklete 100'dür.

ragnarokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8
    Bu nebi denilen şahsiyetin bir kaç videosuna denk geldim, Grup sürüşünde kalkiş esnasinda hizlanarak 2 motorun arasından geçiyordu, geçtiği kişilerde sözde arkadaşları hala bu dengesizle aynı ortamda motor sürüyorlar birde adam sinirli bir şekilde üstüne gelince hemen gırgıra vuruyor işi keşke patlatsaydi o şom ağzına bir tane. Ulan yakın arkadaşım dediğin adam allah rahmet eylesin abimizin mekanı cennet olsun önünde kaza yapıyor, sen bu videoyu paylaşıyorsun aradan biraz zaman geçtikten sonra tekrar Güle oynaya saçma sapan videolar atmaya tekrar milleti riske edecek haraketler yapmaya devam ediyorsun. Kabahat sende değil seni insan yerine koyup birazcık takipcin var diye seninle süren kisilerde. Umarim başka birini daha riske atmadan kendi kendini imha edersin.
    MotoRR bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklete 100'dür.
    Videodan tam anlaşılmıyor ama hava hafif sisli gibi , Türk insanındaki sorun Araba yada Motosiklet alırken araç olarak değil amaç olarak bakıyor. Adam geniş aile 4-5 çocuk var ama station wagon almak yerine Hb araç alıyor , sebep ; onun piyasası iyi vs .. Ben bu 1000 lik pist motorlarını Türkiye şartlarında kullananları anlamıyorum. Türkiye nin başkentinde ikamet ediyorum , yollar hep ıslak sulama yapan işçiler sağolsun , şehirler arası olsun şehir içindeki yollar olsun hiç biri stabil olarak 5-10km den fazla düzgün değil . Avrupa veya Amerika daki gibi mühendislik harikası virajlarımız yok , hız sınırı olmayan yollarımız yok. Devlet 250 lik motorlarda vergi indirimine gidip 600cc+ motorlara döşeyecekte döşeyecek vergiyi hele bu motorlar racingse 250cc den sonra psikoteknik testlerine vs sokacak .. Hoş buda çözüm değil herşeyin başı eğitim , ama öyle motosiklet kullanma eğitimi vs değil sadece başkalarının hayatını tehlikeye atmama eğitimi versen yeterli.

4KORSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    video ders niteliginde ve videodaki araba bile hatali bende dahil. benim içimi nereden biliyorsun da halen girgir şamata devam ediyor diyorsun? ne kadar taniyorsunuz beni? ayrica diger motovlog yapanlar gibi bana abone olun like atın diye ne zaman beni gördün ? atılan begeniler aboneler bir işe yariyormu ? 30 bin abone ile kimin egosu tatmin oluyor onu anlamış degilim normal bir insanım kendimce videolar cekiyor clickbail yapmiyor ve attıgım videolari daha sonra kendim izliyorum heryerde. bu bir anıdır ve anılar paylaşılmalidir.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    işin doğrusu diyeceğim ama doğru olan birşey yok videoda.. daha öncede tamamını izlemiştim.. araçların sağından solundan geçiyorsunuz hemde grup olarak! en soldan gidiyosun devamlı 180-200 arası grup üyeleri +200 ile sağından geçmek zorunda kalıyor devamlı! ve sanki herkes birbirini geçmeye çalışıyor gibi ama seni geçtiklerinde gaza gelip iyice yükleniyosun! trafiği okuyamadığın gibi suçunu kabul etmek terine devamlı başkalarıyla ilgili bahaneler üretiyosun! öndeki adam sola geçip fren yapacak ne yapsın gidip gravatmı olsun arabanın arkasına? videolarının bir çoğunuda izledim hiç düzgün ve olması gerektiği gibi kullandığın bir video bile yok.. başlık bile ofsayt daha ne denilebilir ki.. birisi rahmetli olmuş daha ilgi çekmek için tatava yapıyosun burda..
    MotoRR bunu beğendi.

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin doğrusu diyeceğim ama doğru olan birşey yok videoda.. daha öncede tamamını izlemiştim.. araçların sağından solundan geçiyorsunuz hemde grup olarak! en soldan gidiyosun devamlı 180-200 arası grup üyeleri +200 ile sağından geçmek zorunda kalıyor devamlı! ve sanki herkes birbirini geçmeye çalışıyor gibi ama seni geçtiklerinde gaza gelip iyice yükleniyosun! trafiği okuyamadığın gibi suçunu kabul etmek terine devamlı başkalarıyla ilgili bahaneler üretiyosun! öndeki adam sola geçip fren yapacak ne yapsın gidip gravatmı olsun arabanın arkasına? videolarının bir çoğunuda izledim hiç düzgün ve olması gerektiği gibi kullandığın bir video bile yok.. başlık bile ofsayt daha ne denilebilir ki.. birisi rahmetli olmuş daha ilgi çekmek için tatava yapıyosun burda..

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben öndeki motor sola girmeden ne arabayı gördüm ne öndeki kazayı. 180 küsur hız ile normalde yapılacakları yapmak daha zor olsa gerek.
    geçmiş olsun.
    Aynen bende görememiştim ilk izlediğimde. "Ne dikkatsizsin, o yüzden de 80-100'un üstüne cikmayacaksin" dedim kendi kendime.
    Milletde şahin gibi göz var demekki.
    4KORSAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)