Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motorcuya yol vermeyip dayak yiyen adam ( Video)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Arkadaşlar valla kavga dövüş sevmesem de motorcu olarak hepimizin sıkça karşılaştığı ve yaptıklarının her seferinde yanlarına kar kaldığı durumlardan biri fakat burada bu sefer sürücünün yediği dayak yanına kar kaldı...

Gerçekten bu hareketi savunmasamda böyle sürücülere tam gereken nitelikte cevabı vermiş adam .

video bol küfür içerir, uygun görülmediği taktirde silebilirsiniz
    fatih.met bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 İron Max
    çok gereksiz ve çok saçma ..her yol vermeyene böyle küfür edersek ...bir gün sen dayak yersin oturur ağlarsın...
    127, exteras, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Adam yolunda gidiyor sen araya gir sonra adam seni görmesin tamam telefon falan var üstüne geldiğinde korna çal adam panikle hamle yapsın sonra adama ana avrat söv üstüne hemşerim diye güzelce konuşacak adama saldır döv bu motorculuk değil çok yanlışta bence artistlik yap yol verme sonra 3 kişiden dayak yiyince ezik vatandaş sana karşı konuşacak adama tekme tokat haklı vatandaş güya yok öyle birşey kanunen tek şeritte 2 araç aynı anda hareket edemez ya girmeyeceksin giriyorsan basıp gideceksin gidemiyorsan gene girmeyecek girdiysen adam üstüne bile çıksa agzını açmayacaksın adam senin şeridine girmiyor sen onun şeridine girip sıkıştırdı diye saldırıyorsun buda ha erlere çıkar 1 2 güne atv iyi haber yapar yine kötüler camiayı böyle dingiller yüzünden biz kötü oluruz sonra yolda bizi sıkıştırırlar üstümüze sürerler vurur kaçarlar birley dedinmi 3 5 kişi döverler ne olacak dimi..
    127, ilkeronat, exteras ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Fazla gereksiz.. Adam ortadan gidiyor belli biraz öküz ama sende kenarından köşesinde geçip kendini tehlikeye atmayacaksin kardeşim boşu boşuna gerginlik yaratmış birde o kadar kufretmis, bunlar motorculari insanların gözünde düşürüyor bunları yapmamız gerek..
    ilkeronat, exteras, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    motorcu tam çomar
    Alper_tim, 127, Sokollu ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    Bunun gibi saykolar yüzünden adımız psikopata serseriye teröriste çıkıyor.Trafikte darp olayını destekleyen nefsi müdafa dışında şiddete başvuran kişileri aramızdan soyutlamazsak asla saygı göremeyecez.Motosiklet ile ilgisi olmayan insanlarda bize karşı sürekli düşmanlık besleyecek.Arabadaki adamın silahı veya bıçağı olsaydı aptal bir mevzudan kan akıcaktı :(
    karadenizz ve Ali Bircan bunu beğendiler.

Aynen katılıyorum hocam, zaten ülkemiz insaninda motor süren kisilere karşı yeteri kadar antipati var birde bizler böyle hareketler yaparsak bize bırak saygıyi insan yerine konamayiz maalesef

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birazda objetkif düşünerek motorcuyu da anlasanız ; tamam belki küfr edip , şiddet uygulaması yalnız birşey fakat ülkemizde motorcular böyle tacizleden kurtulamıyor. Kimbilir belkide kaç defa sıkıştırmışlar ki adamı artık canına tak etmiş...
    fatih.met bunu beğendi.

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Motorcu tam bir embesil. Küfürsüz cümle kuramayacak kadar beyin fukarası. Konuyu açan arkadaşın "gereken nitelikte cevabı vermiş" yaklaşımı da takdire şayan.
    efendy06, Keoma ve medusa_0302 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    abartmış ama tamda görmek istediğim görüntüler bunlar.ellerine kollarına sağlık.yok benzinlikte motorcuya dayak yok trafikte tehdit biri durur bagajdan ak47 çıkarır arkadan bilerek vururlar taşıt yerine koymazlar eeeeee biz nabıcaz ?? açıkcası ben motorcular kibardır yumuşaktır laf etmez söz etmez höööd diyince kaçar nasılsa bi vursam yeri öper demelerinden BIKTIM.bırakın bizi serseri bilsinler adam yerine koysunlar bu saydıklarım yerine ooo motorcu var abi ordan geçmeyelim olay çıkar dibine girmeyelim ne yapacağı belli olmaz birden çoğalırlar bulaşmayalım demelerini istiyorum.
    bu saydıklarım bi yana hadi solun solundan adamı geçmiş bi halt yemiş adamın elinde telefon gecenin bi vakti sen neyin hırsını yaşıyorsun adamımı ezicen? yoksa geçicenmi ? 10 saniye sonra yok olucak o motor vayy it herif de geç ne sürüyorsun üstüne sıkıştırıyorsun ? aranıyorsan cevabını bulursun konusu olmuş.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı owlam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu tam bir embesil. Küfürsüz cümle kuramayacak kadar beyin fukarası. Konuyu açan arkadaşın "gereken nitelikte cevabı vermiş" yaklaşımı da takdire şayan.
    Selamlar , cümleyi tam okursanız sevinirim
    "Gerçekten bu hareketi savunmasamda böyle sürücülere tam gereken nitelikte cevabı vermiş adam"

Bu tarz şeyler sıkça yaşanmakta , motorcu solundan riskini alıp zaten sollamış , o sırada araç sürücüsü hızlanıp tekrar önüne geçiyor ve slalom yapıyor . Malesef dediğim gibi kavgayı küfürü sevmesem de o yaptığı hareketin karşılığında bence üzülerek söylüyorum ki iyi olmuş.
    Önde ki bilerek dursa bile olan hep iki tekere oluyor ....

Motosikleti
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazda objetkif düşünerek motorcuyu da anlasanız ; tamam belki küfr edip , şiddet uygulaması yalnız birşey fakat ülkemizde motorcular böyle tacizleden kurtulamıyor. Kimbilir belkide kaç defa sıkıştırmışlar ki adamı artık canına tak etmiş...
    Neyini anlayalım kardeşim bizimde günde neleri geliyor bunun başına gelen 10 da 1 i bile etmez agzımı bile açmıyorum basıp gidiyorum kaldı bu arkadaşı kimse sıkıştırmaz zira kendisi olmayacak yerde aralara girip kendini sıkıştırır valla ben böyle dingilleri görünce acayip ayar oluyorum kaza bile trafikte olağan birşeyken kural tanımamazlık kendi kanunu koyma adam dövüp terör estirme 10 yaşında çocuk bile bilebilir motorcunun hatalı olduğunu insanlar görüp hepimizi aynı kefeye koyacak hatta o vurduğu adam orda basıp gitmiştir fakat bu durumu hazmedemeyip motorculara bikenecek tavır alacak düşen egosunu ya bir alakasız motorcuyu zaten bunlar böyleler diyerek dövecek ya sıkıştırıp kaza yapmasına neden olacak yada vurup kaçacak yani videoda suçu günahı yokken farkında bile değilken yaptığını sandığınız şeyi bilerek isteyerek yapacak bizim insanımız ençok başarısızlığı yenilgiyi haksızlığı hazmedemez
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyini anlayalım kardeşim bizimde günde neleri geliyor bunun başına gelen 10 da 1 i bile etmez agzımı bile açmıyorum basıp gidiyorum kaldı bu arkadaşı kimse sıkıştırmaz zira kendisi olmayacak yerde aralara girip kendini sıkıştırır valla ben böyle dingilleri görünce acayip ayar oluyorum kaza bile trafikte olağan birşeyken kural tanımamazlık kendi kanunu koyma adam dövüp terör estirme 10 yaşında çocuk bile bilebilir motorcunun hatalı olduğunu insanlar görüp hepimizi aynı kefeye koyacak hatta o vurduğu adam orda basıp gitmiştir fakat bu durumu hazmedemeyip motorculara bikenecek tavır alacak düşen egosunu ya bir alakasız motorcuyu zaten bunlar böyleler diyerek dövecek ya sıkıştırıp kaza yapmasına neden olacak yada vurup kaçacak yani videoda suçu günahı yokken farkında bile değilken yaptığını sandığınız şeyi bilerek isteyerek yapacak bizim insanımız ençok başarısızlığı yenilgiyi haksızlığı hazmedemez
    o bahsettiğine olgunluk ve mantık deniyor.herkeste olmaz örneğin bende.3 kuruşluk adam için uraşmaya tabiki değmez ama o an kan gitmiyorki.allah kimseye göstertmesin bu sınavı çok daha farklı bitebilir haberlerde hergün boll bol görüyoruz
    ayzek bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Emre Fırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar , cümleyi tam okursanız sevinirim
    "Gerçekten bu hareketi savunmasamda böyle sürücülere tam gereken nitelikte cevabı vermiş adam"

Bu tarz şeyler sıkça yaşanmakta , motorcu solundan riskini alıp zaten sollamış , o sırada araç sürücüsü hızlanıp tekrar önüne geçiyor ve slalom yapıyor . Malesef dediğim gibi kavgayı küfürü sevmesem de o yaptığı hareketin karşılığında bence üzülerek söylüyorum ki iyi olmuş.
    Önde ki bilerek dursa bile olan hep iki tekere oluyor ....
    ben senin gibi düşünmüyorum bana göre gelilen senaryo şöyle
    1 araç sürücüsü normal hızda seyretmektedir
    2 araç sürücü telefona bakmaktadır
    3 motor araya girmektedir
    4 araç sürücüsü önüne baktığında önündeki araçla olan mesafesinin açıldığını görüp hızını arttırmaktadır sol aynaya baktığını düşünmüyorum bile
    5 motorcu üstüne geldiğini anladığında kornaya abanmaktadır
    6 araç sürücü panikleyip ne oluyor lan modunda ani refleks ile sağa sola anlık hamle yapmıştır ve bunun adıda slalom değildir ben orada zikzak yapan araç görmedim
    Ben genelde motor üstünde olsamda ara ara senin gibi araçta kullanıyorum ve çoğu zaman hem motorculara dikkat ediyorum bazen öyle yerlerde öyle yapılmayacak hatalar yapıyorlarki hayatta girmem yok artık dediğim noktada motorcu görüyorum farketmesem sonucu kesin kaza ben bu kadar dikkat ederken gözümden kaçamazmı peki kaçması durumunda böyle birşeylemi karşılaşmalıyım çok yanlış bence

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam bulmus gariban reno station surucusunu, firsati kacirmiyor; beyaz bmw olsaydi bu kadar cevval davranir miydi, orasi mechul!
    Keoma bunu beğendi.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ne kadar haklı olursa olsun, o ilk tekme kalbine gelseydi belki de kalbi durabilirdi adamın.. Al başına belayı.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Hepimiz en az bir kere bunu yapmak istemişizdir birbirimizi kandırmayalım. Cana kasıt bu. Adam yeter artık diyor ki artık canına tak etmiş belli

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben senin gibi düşünmüyorum bana göre gelilen senaryo şöyle
    1 araç sürücüsü normal hızda seyretmektedir
    2 araç sürücü telefona bakmaktadır
    3 motor araya girmektedir
    4 araç sürücüsü önüne baktığında önündeki araçla olan mesafesinin açıldığını görüp hızını arttırmaktadır sol aynaya baktığını düşünmüyorum bile
    5 motorcu üstüne geldiğini anladığında kornaya abanmaktadır
    6 araç sürücü panikleyip ne oluyor lan modunda ani refleks ile sağa sola anlık hamle yapmıştır ve bunun adıda slalom değildir ben orada zikzak yapan araç görmedim
    Ben genelde motor üstünde olsamda ara ara senin gibi araçta kullanıyorum ve çoğu zaman hem motorculara dikkat ediyorum bazen öyle yerlerde öyle yapılmayacak hatalar yapıyorlarki hayatta girmem yok artık dediğim noktada motorcu görüyorum farketmesem sonucu kesin kaza ben bu kadar dikkat ederken gözümden kaçamazmı peki kaçması durumunda böyle birşeylemi karşılaşmalıyım çok yanlış bence
    Ben genellikle aktif olarak araç kullanıyorum motoru satalı 1 ay olduğundan bu sıralar ara vermiş durumdayım kendimi burada motorcunun yerine koyduğum zaman adam kendi riskini almış şeridin solundan uygun görüp geçiyor ilk aracı , ikinci araçta şimdi iki sürücü tarafından olaya bakıyorum.
    motorcu geçerken diğer araç sürücüsüde hızlanıyor fakat motorcu aracın görüş açısına girmiş oluyor kör nokta değil artık yani araç sürücüsü o kadar solunda olan bitenden geçip durandan haberi olmadan motorun önüne geçip korna sesinden reflex ile sağ sol yapıyorsa bence o sürücü ehliyeti kırsın , insan kaputucun ucuna baksa görür ordaki motoru bence görmemiş olsa daha erken sola dönüp motoru ezebilirdi fakat geçtikten sonra tam sola yanaşıyor. Aracın içinde neler olduğunu bilemeyiz tabi , motorcunun yazdığı gibi o gün ne kadar aksilik yaşadıysa buda son raddesi olabilir.
    Tabi herşeyden önce hoşgörülü olmak lazım trafike saygı göstermek lazım ki saygı görelim

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ayıp ayıp. Herkesle kavga edelim o zaman? Yol zaten dar, sıkışınca mıcıyacaksan o araya girmeyip, yol müsait olana kadar takip edeceksin. Kimse yol vermek için sıkışmak zorunda değil. Sağ şeritte araç parkı sebebiyle yol bariz tek şeride düşmüş, zorlamanın amacı ne olabilir ki? Takip edersin, yol genişleyince yol ister geçersin. Zorla araya sıkışıp sonra kavga çıkartmak...

Evet araç sürücüsü telefonla uğraşıyor. İyi de sen trafik polisi misin? Sana ne? Bu durumda hepimiz silahlanalım, polisi de salla gitsin, herkese biz ceza keselim. Telefona kafayı takan arkadaşlar, motorun aynaları neden kapalı? Trafik kanunu ihlal ediliyor ayna kapatarak. Adam dar bir aradan geçmek için anlık kapatmıyor aynayı, ayna kapalı geziyor. Durdurup onunda anasına bacısına karısına kızına küfretsinler, birde ağzına burnuna vursunlar?

Kusura bakmayın, ben o aracın sürücüsünün yerinde olsam, bu olay başıma gelse bütün motosikletlilere kin, öfke ile bakardım. Kusura bakmayın, altına motoru alınca herkes zorroculuk oynuyor, bir gün biri fena olacak.
    ayzek bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Emre Fırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben genellikle aktif olarak araç kullanıyorum motoru satalı 1 ay olduğundan bu sıralar ara vermiş durumdayım kendimi burada motorcunun yerine koyduğum zaman adam kendi riskini almış şeridin solundan uygun görüp geçiyor ilk aracı , ikinci araçta şimdi iki sürücü tarafından olaya bakıyorum.
    motorcu geçerken diğer araç sürücüsüde hızlanıyor fakat motorcu aracın görüş açısına girmiş oluyor kör nokta değil artık yani araç sürücüsü o kadar solunda olan bitenden geçip durandan haberi olmadan motorun önüne geçip korna sesinden reflex ile sağ sol yapıyorsa bence o sürücü ehliyeti kırsın , insan kaputucun ucuna baksa görür ordaki motoru bence görmemiş olsa daha erken sola dönüp motoru ezebilirdi fakat geçtikten sonra tam sola yanaşıyor. Aracın içinde neler olduğunu bilemeyiz tabi , motorcunun yazdığı gibi o gün ne kadar aksilik yaşadıysa buda son raddesi olabilir.
    Tabi herşeyden önce hoşgörülü olmak lazım trafike saygı göstermek lazım ki saygı görelim
    aslında sorulması gereken soru şu tek şeritli yolda araç sürücüsü şeridinde giderken aynaya bakmak zorundamı? Vaye yol vermek zorundamı? Trafik kanunu gayet net ve açıklayıcı değilmi? 1 şeritte sadece 1 araç gidebilir motorcunun yaptığına şeride tecavüz derler asli kusur sebebidir.Ayrica trafikte hemen hemen karsilasiyorum aralardan gecerken 10 aracin 9 u korna bile calmadan farkedip yol verirken bosluk yaratirken 1 taneside o boslugu kapatip ben bekliyorsam sende bekle hadi simdide gecde gorelim modunda takiliyor korna bile calmiyorum yol acin anlaminda yol ver diye sadece bazen ben geliyorum burdayim aman dikkat et gibisinden korna calarim olmasida gereken bu kimse bana yol vermek zorunda degil hani isimize gelince motosiklette tasit diyoruz ya ozaman tasitsa gecis ustunlugunede sahip degilsek kimsenin bize yol verme zorunda olmadigini vede tek seritli yollarda aynadan bize bakmasini beklememek lazim
    medusa_0302 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)