Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Motorcuya yol vermeyip dayak yiyen adam ( Video)

Motovento
    REKLAM ALANI

acaba araba toros degil de son model bmw olsaydi ayni motorcu ayni sofore yine utanmadan saldiracabilecek miydi?
    hak boyle aranmaz. bu tavirlarla anca karsiniza daha fazla hincal uluc alirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Telefon olayını geçin arabayı geçdijden sonra araba tekrar hızlanıp motosikletlinin önüne kırmış araba sallamalar felan motosikletlinin siniri bu yüzden söz hakkı bile vermedi helal

time_shift e

kardeş, anlamakta zorlanıyorsun sanırım, araba kullananın yaptıkları hata evet onu anladık bu net ama motorcuya ne yol vermek zorunda ne de motorcunun şeridine langırt diye dalmış, adam kendi şeridinde, motorcu adamın şeridine tecavüz edip yanından geçiyor, tersinin olduğunu düşün, arabayı kullanan bu sefer arkadan gelip sövdüğünü düşün...

Okumuyormusun sen, motorcu ise baştan sona tamamen hatalı, geçmeye ne hakkı var nede boş şerit var geçebilir, ne konuşturmamasından bahsediyorsun sen, hala kafa aynı, aradan geçme hakkın olduğunu sanıyorsun ve arka planda bu hakkı savunuyorsun, araçların sağında solundan aracın bulunduğu şeritten geçemezsiniz, yok öyle şey...
    jimi_hendrix ve ayzek bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    şimdi şöyle bir şey var; her şeyin kanunda yazmasına gerek yok. motosiklet küçük bir makinedir ve bu yüzden trafiğe olan yararından dolayı bir takım suçlarına göz yumulur ve inisiyatif kullanılır.

yani emniyet şeridi motosikletlere de yasak ama kim ne diyor ve kim ceza kesiyor? burada reno sonradan kızıp motoru engellemek istemiş, peki kızmak yerine geçmesine müsade etse ne olurdu?

motor kullanıcısı araba yerine motosiklet almış ve trafiğe faydası olmuş ve bunun için biraz hoşgörü haketmiyor mu? arabanın dibine sokulmuş ama araba o durumda sağa yada sola dönmeyeceği belli ve yeterli boşlukta vardı.

yani motor zaten aralardan gidecekken bu reno niye bu motora gıcıklık yapmak istedi?

motosiklet onun şeridine tecavüz ettide ne oldu? reno zaten aynı yoluna devam ediyor ve motosiklet öndeki arabayıda solladığı zaman reno geri kalmayacaktı ki.

arkadaşlar motosiklet ile arabayı bir tutmayın çünkü aynı şeyler değil. motosikletler bırakın yanlardan geçsin gitsin, kıskanan var ise gitsin motora binsin ama gıcıklık yapmasınlar.
    KawaZ300 bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı DreamTheater adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    time_shift e

kardeş, anlamakta zorlanıyorsun sanırım, araba kullananın yaptıkları hata evet onu anladık bu net ama motorcuya ne yol vermek zorunda ne de motorcunun şeridine langırt diye dalmış, adam kendi şeridinde, motorcu adamın şeridine tecavüz edip yanından geçiyor, tersinin olduğunu düşün, arabayı kullanan bu sefer arkadan gelip sövdüğünü düşün...

Okumuyormusun sen, motorcu ise baştan sona tamamen hatalı, geçmeye ne hakkı var nede boş şerit var geçebilir, ne konuşturmamasından bahsediyorsun sen, hala kafa aynı, aradan geçme hakkın olduğunu sanıyorsun ve arka planda bu hakkı savunuyorsun, araçların sağında solundan aracın bulunduğu şeritten geçemezsiniz, yok öyle şey...
    tamamen katılıyorum John Petrucci abi...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    kawasaki z300 (2015)
    tam gerekeni yapmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

Alıntı DreamTheater adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    time_shift e

türkiyede ne hakkından bahsediyorsunuz sanki herşey kusursuz tek sorun motorcu hakkı olmayan yolda geçemez bu mu yani değil aga iğne deliği olsa ordan geçer motor çünkü motorun dnası bu kim kurala uymuşta biz uyucaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi şöyle bir şey var; her şeyin kanunda yazmasına gerek yok. motosiklet küçük bir makinedir ve bu yüzden trafiğe olan yararından dolayı bir takım suçlarına göz yumulur ve inisiyatif kullanılır.

yani emniyet şeridi motosikletlere de yasak ama kim ne diyor ve kim ceza kesiyor? burada reno sonradan kızıp motoru engellemek istemiş, peki kızmak yerine geçmesine müsade etse ne olurdu?

motor kullanıcısı araba yerine motosiklet almış ve trafiğe faydası olmuş ve bunun için biraz hoşgörü haketmiyor mu? arabanın dibine sokulmuş ama araba o durumda sağa yada sola dönmeyeceği belli ve yeterli boşlukta vardı.

yani motor zaten aralardan gidecekken bu reno niye bu motora gıcıklık yapmak istedi?

motosiklet onun şeridine tecavüz ettide ne oldu? reno zaten aynı yoluna devam ediyor ve motosiklet öndeki arabayıda solladığı zaman reno geri kalmayacaktı ki.

arkadaşlar motosiklet ile arabayı bir tutmayın çünkü aynı şeyler değil. motosikletler bırakın yanlardan geçsin gitsin, kıskanan var ise gitsin motora binsin ama gıcıklık yapmasınlar.
    tamammen haklısın kardeşim

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Siyah bmw li magandqyla bunun ne farki yok. O bmw li motor almis onu kullaniyor konusma sive ve edilen kufurlerden belli nasil bir keko hirt oldugu. He o adama bakti gayet normal biri artislik ondan. Sakatina denk glir ceker bicagi vurur yada silahi. Benim icimin yaglari hiiic erimedi!! Heleki kendi hakki olmayan bir yerden gecip gidebilecegi yerde hiz kesip korna calan bu keko icin...

sorun bu işte, "kim kurala uymuşki bizde uyacağız"

motor küçük göz yumalım vs..

insanlar birbirine daha hoş görülü olmalı, ayrıca kural kuraldır, uyulmalıdır, düzen nasıl sağlanır? ona göz yum ses etme buna ses etme... bu işin sonu kaostur arkadaşlar, motorcuda suçlu arabayı kullananda, motorcu geçmeyecek, yada geçti adam önüne kırdı sakin olacak, adama küfür edip esip gürleyeceğine, sakince uygun pozisyonda hatasını bir kez adam gibi sakince söyleyip yoluna devam edecek, adam ayıbını düşünür farkına varır eninde sonunda, sakin olacaksınız...

motorcuda kendine bakacak, ben nerede hata yaptım diye...

olay bu, ya kendimizi düzeltiriz yada boşa konuşuruz, daha çoook böyle video izleriz...

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Yorumlara harbiden çook şaşırdım ya bende arada sırada annemin arabasıyla okula gidiyordum peugeot 307 tüplüydü ama şekili güzel diye biraz kağıthane hasbahçe yolu var bilenler bilir alibeyköye has köye giden yol.Neyse benim hız 90 3 şerit yol arkamdan bi 600r mıydı 1000rr mıydı neydi repsol ünden hatırlıyom aynı böyle kırmızıda durduk araya giremedi arkamda bekliordu ışık yanınca bende biraz gaza geldim 70 e kadar çıkdîm(Otomatikdi cabuk hızlanıyordu)
    Buda arkamdan geçmek istedi bende kendi kendime tribe girdim yol vermedim aynı toros gibi ama telefon yok bende o geçmek ićin hizladığında bende gaza basıyordum neyse finalde tabi beni geçdi bu arada ben hiç önüne kırmadım sadece gaza basdım neyse bi sonraki ışıkda yanima geldi dikatli ol dedi pardon abi kaptırdım kendimi dedim aferim aynanalara bakion en azından dedi eyvallah dedim kavgasız gürültüsüz ayrıldık yani 2 tarafda hoş görü gösterirse olay büyümeyi bırakın olay bile olmaz ama motorcu abi ila geçicem diye araya girse kendini tehlikeye atabilirdi veya ben videodaki gibi arabayı savursam olay gene moyorcu abiyi tehlikeye atardı yani videoda 2 tarafda hatalı ama arabadaki abi telefonda olmasa bence o motorcuda o kadar olayı abartmazdım.

Motosikleti
    mondial znu 125
    Valla sen simdi burada motorcuyu savunuyorsan uc gun sonra hata yaptiginda biri cikar agzini kirarsa buraya yazma. Telefonla konusuyor diye adama ana avrat kufredip dalamazsin. Heleki sen sol seritte gordugun araya yirtik dondan cikar gibi giriyosan!! Burada bastan sona motorcu ha ta li!! Bu motorcunun trafik magandasi bir otomobil surucusunden hic farki yok ve bu adami da savunan kekodur. Sen sola girdin adam farketmedi onune kirdi nelaf ettin durdurdunuz soyledin adam sana sovdu o zaman kisisel olur bu tur bir olay.
    forumda ne kadar gereksiz insan var, çıkıp arabacıyı savunuyorlar yaa! oynamasın telefonla it herif. telefonla oynayacaksa çeksin sağa.

arabacı sonradan motorun önüne geçiyor engelliyor falan ne bu şimdi? manyaklıkta sınır yok işte. hakettiği dayağı yemiş. motorcunun ellerine sağlık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

trafikteyken telefonla oynamak normal bir şey yani öyle mi? dayağı yiyecek oturacak arakadaş. ilk aşırı tepki arabayı sürenden gelmiş ve o yüzden hakettiğini bulmuş.

trafikte her hata yapana aşırı tepki gösterirsek sonumuz iyi olmaz ve bu koşullarda ilk sıkıntıyı araba sürücüsü çıkarmış.

dediğim gibi her hata yapana artislik yapılırsa sonucunda artisliği yapanın dayağı yemesi bir nevi adalet oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

iki şeritli yolda gidiyoruz ve ben sağda normal hızımdayım ve solumda kapalı kasa kamyonet benle aynı hızda. arkamızda taksi benden yol istiyor ve çekilsene diyor.

sağ şeritteki adamdan yol istenildiği nerde görüldü allah aşkına. bunları falakaya yatıracaksın falakaya! motorcu adam az bile yapmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

gelde bunu forumdakilere anlat işte. saçma yerlere çekiyorlar konuyu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

trafik kurallarına göre ikisi de haksız. bugün bir kadın sürücüye korna çaldım ve el ile uyardım. telefonla oynuyor önüne bakmıyordu. ya çocuk çıksa önüne ne yapacak? aptal.

Motosikleti
    MT-07
    Yol vermemek başka bişey düşürmeye çalışmak başka bişey videoyu nerenizle izliyosunuz adam resmen düşürmek için hamle yapmış, eleştiriyorunuzda tavrını düşünce kafası ezilse ne olacak! Eline sağlık benim içim soğudu

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    "Vur Kemal Abi" ciler amma da kalabalıkmış
    https://youtu.be/jHD4rRtUd_U

Motosikleti
    mondial znu 125
    Oo sen o acidan bakarsan altinda mercedes olana da bicok yasa yok merak yapma sen. Gelip ezdiginde ceza almazsa kizmayasin

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    torosun yaptığı hareket yenilir yutulur değil ben olsam bağırır çağırır geçiştirirdim bu arkdasta böyle yapmış nihayetinde canına kastediliyor adam herşeyi yapar . Bmw olsun - ferrari olsun akıllı adam o hareketi yapmaz yapınca başına geleceği tahmin eder. BU toroslu tahmin edememiş torunlarına anlatacak bir hikayesi oldu.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Şu yazılanları okudukdan sonra bu motorcuları hiçe sayan sürücüler motorculara az bile yapıyormuş diyorum.Klavyenin başına geçince hepiniz hümanist olup çıktınız.Kusura bakmayında çok iki yüzlüymüşsünüz!

Motosikleti
    olacak
    Affetmek büyüklüktür, kötü söz, küfür, bunlar çok yakışıksız, en fazla biraz bağırır çağırır sinirini atarsın vurmaya ne gerek var içim acıdı al plakasını şikayetini yap bu kadar.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Olaya bak. kafasına kamera takan herkes erkek, herkes haklı vay arkadaş. Buradaki yorumların bazılarıda takdire şayan. Tamam genel anlamda bizleri farketmiyorlar, saygı göstermiyorlar fakat bu gibi ........'lerin yüzünden biz daha çok saygı bekleriz. Adam sana yol vermek zorunda mı? Bunlara motosiklet değil bisiklet bile vermemek lazım.
    Doğa insan olmadan da yaşar; ama insan doğa yok olduktan sonra yaşayamaz

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Araç sürücüsünün tek hatası alttan alması. Elinde levyeyle çıksa o motor sürücüsü altındaki motorun tüm hünerlerini sergilerdi buna eminim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CRF 250L
    İyi olmuş bence motorcunun eline sağlık, nerede trafikten bir haber gundi varsa bu köylü renault larina biniyor zaten. Cahil kesim hepsi, koy kahvesi yolu saniyorlar akan trafigi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    araç söförü belki haketsede motorcu arkadaşta garip bi şive ile hayvansı haraketleri kablolu tvlerin belgesel kanallarındaki kadar kaliteli iş çıkarıyor .

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)