Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Duke 390'dan sonra 690 nasıl olur?

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Geçen yıl Duke 390 aldım, 2013 model, ilk motorum. Birkaç bin km bindim, kaza da yaptım; ama kazayı beceriksizlikten yapmadım, seyir halindeyken uyukladım falan filan...

Ben motoru yüksek devirlerde kullanmam, ulaşım amaçlı da kullanmam. Kendim öğretmenim, okul sonrası veya hafta sonları falan çıkıp yollarda, becerebildiğim kadarıyla, virajlarla falan haşır-neşir olmak benim amacım. Apaçilik derdinde falan değilim.

Şimdi tereddütte kaldığım ve sizlerden önerilerinizi rica ettiğim konu şu: 390'dan sonra 690 sonra nasıl hissettirir?

1- 2016 öncesi modeller çok titriyor diyorlar (2012 model var aklımda) ? Tamam bende de bi küçüğü var da, hani 390'dan daha mı fazla titriyor?
    2- 390'dan sonra 690'da o "güç artışı"nı bariz hisseder miyim?
    3- 2012'lere has olumsuzluklar var mıdır? Neye dikkat etmek lazım alacak olursam?
    4- Malum sitede şimdilik bir ilan var; https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...15767052/detay, 28000'de, ağır bakımları yapılmış, hasar kayıtlı; ne dersiniz?

Şimdiden teşekkürler.
    shruikancım 690 racingler haric en serii makine biraz iyi dusunmenı tavsiye ederim ama dersenki ben bu işin piçi oldum tek teker hoplama zıplama artık bana gore o zaman en iyi makıne 690 fakat suan sıfırı alınmayacak bı fıyatta bence
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Traktörün hayırlı olsun
    Titreşimden zevk aldığın belli

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Merhabalar,

Geçen yıl Duke 390 aldım, 2013 model, ilk motorum. Birkaç bin km bindim, kaza da yaptım; ama kazayı beceriksizlikten yapmadım, seyir halindeyken uyukladım falan filan...

Ben motoru yüksek devirlerde kullanmam, ulaşım amaçlı da kullanmam. Kendim öğretmenim, okul sonrası veya hafta sonları falan çıkıp yollarda, becerebildiğim kadarıyla, virajlarla falan haşır-neşir olmak benim amacım. Apaçilik derdinde falan değilim.

Şimdi tereddütte kaldığım ve sizlerden önerilerinizi rica ettiğim konu şu: 390'dan sonra 690 sonra nasıl hissettirir?

1- 2016 öncesi modeller çok titriyor diyorlar (2012 model var aklımda) ? Tamam bende de bi küçüğü var da, hani 390'dan daha mı fazla titriyor?
    2- 390'dan sonra 690'da o "güç artışı"nı bariz hisseder miyim?
    3- 2012'lere has olumsuzluklar var mıdır? Neye dikkat etmek lazım alacak olursam?
    4- Malum sitede şimdilik bir ilan var; https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...15767052/detay, 28000'de, ağır bakımları yapılmış, hasar kayıtlı; ne dersiniz?

Şimdiden teşekkürler.
    İlan hala duruyor
    Almamışsın ilanda motoru

Foto atsa canlansın forum millet traktör görsün

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    2 bin km benim bir hafta sonu kaçamağım kadar bişey hiç binmemişsinki ! Cc yükseltmek için çok erken
    zekeriyaimam bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 bin km benim bir hafta sonu kaçamağım kadar bişey hiç binmemişsinki ! Cc yükseltmek için çok erken
    daha motorun lastikleri falan değiştiremedim, zaten memlekette motor hala. şöyle "bakalım nasıl oluyomuş büyük motor?" deyip de binemedim daha; ha baktık olmuyo, elden çıkarmaya bakarım o zaman. tecrübeme güvenip almadım zaten.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha motorun lastikleri falan değiştiremedim, zaten memlekette motor hala. şöyle "bakalım nasıl oluyomuş büyük motor?" deyip de binemedim daha; ha baktık olmuyo, elden çıkarmaya bakarım o zaman. tecrübeme güvenip almadım zaten.
    kendini biliyorsan devam edersin burda ninja300e başlangıç motoru olmaz diyipte "altın elbiseli adamın ninja300 videosu"nu izleyip evet ninja300 tam bir başlangıç motoru diyen çok insan var :D Kocaman kawasaki zaten başlangıç motoru olarak üretmişler

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)