Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

700 TL A2 sürücü kursu ücreti sizce uygun mudur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim , kardeşlerim sizce bu paraya kursa yazılsam geri kalan evrak işlemlerini 4-5 ay sonra ödeyebilmek gibi şansım var mı? Sizce kurs ücreti ucuz mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

700 tl a2 sürücü kursu ücreti çok mu ?? çok mu mu ?? İstanbulda yaşamıyorsunuz sanırım. İstanbulda a2 sınıf için kurs ücreti 1200 TL... Başka söze gerek yok sanırım.
    Genceleman bunu beğendi.

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Kurs bittikten sonra sertifikan yanlış hatırlamıyorsam 2 sene geçerli. 2 sene içinde sertifikanı ehliyete çevirebilirsin ama sertifika ile araç süremezsin. Sağlık rağorları da yine yanlış hatırlamıyorsam 1 yıl geçerli.

Kurs normal gibi geldi ama ders içeriğine, kırstaki motorlara( kaç modeller markaları modelleri ne kaç bin kmdeler) bakmanı öneririm
    Genceleman bunu beğendi.

Alıntı korkmazunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurs bittikten sonra sertifikan yanlış hatırlamıyorsam 2 sene geçerli. 2 sene içinde sertifikanı ehliyete çevirebilirsin ama sertifika ile araç süremezsin. Sağlık rağorları da yine yanlış hatırlamıyorsam 1 yıl geçerli.

Kurs normal gibi geldi ama ders içeriğine, kırstaki motorlara( kaç modeller markaları modelleri ne kaç bin kmdeler) bakmanı öneririm
    700 tl ye nerede a2 ehliyet veriyorlar ?
    Genceleman bunu beğendi.

Nerede yasadıgına baglı İstanbul dısindaysan pazarlık yaparsan 400-500 civarı. Yapamazsan 700-800-900 gider az daha indirim isteyebilirsin. Ben de a2 yi yeni aldim sayilir 400 tl odedim kursa.
    Genceleman bunu beğendi.

Alıntı bass_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerede yasadıgına baglı İstanbul dısindaysan pazarlık yaparsan 400-500 civarı. Yapamazsan 700-800-900 gider az daha indirim isteyebilirsin. Ben de a2 yi yeni aldim sayilir 400 tl odedim kursa.
    Vay arkadaş siz nereden alıyorsunuz böyle
    Genceleman bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı melsur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    700 tl ye nerede a2 ehliyet veriyorlar ?
    Yazıyı okursan ne dediğimi anlarsın. Normal gibi geldi diyorum. Kendim 1000 tl'ye 12 saat eğitim aldım 900 tl'ye 10 saat veriyorlardı a sınıfı için. Kendi gittiğüm kursla karşılaştırdım.
    Genceleman bunu beğendi.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ben sınava 29 mayıs 2016 da girdim. Şubat 2017'de ehliyet harçlarını yatırıp belgemi çıkarttım. Hangi ilde olduğuna bağlı o fiyat. Ben yozgat'ta 550 TL'ye kayıt olmuştum. İstanbul'da da 770 TL fiyat vermişlerdi yazıldığım sırada.
    Genceleman bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

Ben 800e yazıldım daha yeni indirim kovaladım valilik taban fiyat uyguladı bu sene heryerde aynı falan dediler bana uydurma gibi geldi bilmiyorum gerçekte olabilir aslında istanbulda yaşıyorum şehir dışındayım istanbulda bir kursu aradım 1200 lira fiyat çekti ilden ile değişiyormuş fiyatlar bende mecbur 800e yazıldım ama a2 aldıkdan sonra a ehliyet almak istersem 700 tl falan verecekmişim öyle didiler
    Genceleman bunu beğendi.

adam 700 den gosteriyor daha ucuza veriyor genelde bu böyle ticaret sonuçta ülkemizde her yol var bir kac arkadas bir araya gelip gidin biraz daha indirim olur mutlaka
    Genceleman bunu beğendi.

Alıntı melsur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    700 tl a2 sürücü kursu ücreti çok mu ?? çok mu mu ?? İstanbulda yaşamıyorsunuz sanırım. İstanbulda a2 sınıf için kurs ücreti 1200 TL... Başka söze gerek yok sanırım.
    İstanbul'da okuyorum ilanı İstanbul'da buldum. Sizce 1 ay içerisinde ehliyet alabilir miyim yani kurs süresi ne kadar sürer?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sınava 29 mayıs 2016 da girdim. Şubat 2017'de ehliyet harçlarını yatırıp belgemi çıkarttım. Hangi ilde olduğuna bağlı o fiyat. Ben yozgat'ta 550 TL'ye kayıt olmuştum. İstanbul'da da 770 TL fiyat vermişlerdi yazıldığım sırada.
    Aradığım net cevap buydu teşekkür ederim.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben ehliyeti 1100 liraya aldım. 600 lira kurs parası ve kalanı evrak sınav falan filan işte.

bana sorarsanız bu doğru değil. kursa verilen para çok çünkü verdikleri eğitimin bir değeri yok. yani zaten size motosiklet yada araba sürmeyi öğretmek zorunda değiller bu yüzden bu kursa bu kadar para vermenin ne anlamı var?

sistem beş para etmez. ben kurs seçiminde özgür olabilmeliyim ve ehliyet için şart olan şeyler sadece sınav paraları ve evrak masrafları olmalı.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ulan yuh be !! Benden a1 için 1000tl aldılar kocaeli'de. Kapitalizmin köpegi olduk

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    halinden hoşnut olmayanı istanbula göndericeksin

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan yuh be !! Benden a1 için 1000tl aldılar kocaeli'de. Kapitalizmin köpegi olduk
    Ankara'da A için 1000 verdim 2016 eylük ekim gibi.

A ehliyrt şimdi 1500 tl
    fatih.met bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    motorunuzu da alın köye gidin!

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu baslıgı oglen okudum hemen arkadası mı aradım
    baban kaca verıyor lan a2 ehlıyetı dedım . hemen aradı ogrendı normalde 1200 lıraymış . ama tanıdıksa yaparız bırseyler dedı . yani istanbul'da fıyatlar boyle galıba sımdı

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Nispet olsun diye demiyorum ama ben Amerika'da motosiklet ehliyetini $5'a aldim, egitim dahil. 10 saat sinifta, dersler, videolar, testler esliginde; 10 saati de motosiklet uzerinde, debrijay kavramasindan baslayip acil fren ve manevralara kadar. En sonda sinav yapiliyor, gecen $5 ehliyet parasi veriyor, gecemeyen onu da vermiyor. Motosiklet tehlikeli sey, insanlar haybeye ölüyor diye 1970'lerde vakif kurmuslar, bina-pist-egitmen-motosiklet-kask-eldiven-benzin herseyi o vakif karsiliyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)