Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600F Veya 600RR için Ekipman Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Merhaba Arkadaşlar Elimdeki motorları (2xGT250R) sattığımdan dolayı (ekipmanlar ile birlikte) şuan sadece 1 adet küçük hacim Çinli bir motor kullanıyorum şehir içi kullanım kolaylığı açısından. Motorsuz kalmayalım diye şimdi size sorum şu Ya 600f yada 600rr alıcam ve ekipman için 2500-3000 tl arasında bir bütçe ayırdım kendime sizden yardım istediğim konuda bu sizce ekipman olarak neler almalıyım gerek rahatlığı gerek koruması açısından bütçemide göz önünde bulundurarak yorumlarsanız sevinirim. benim fikrim full korumalı bir race tulum almak ama malum bütçe yetmiyor. 5000tl den başlıyor nerdeyse sizce bu bütçeye hangi ekipmanları alamlıyım kask-eldiven pantolon mont. hersey suan sadece 1 adet kaskım var oda 600'lükte kullanılıcak bir kask değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Bence ekipmanı cc üzerinden değerlendirmek yanlış. Hepsinde belli standartları karşılayan kaliteli ürünler kullanılmalı.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Bende Öneri İstiyorum zaten sizden. sizce neler alınabilir bu bütçeye ?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Agv k3
    Alpinestars gp-pro mont (fiyatı uygun bulunursa tulum)
    Yds bot
    Tech90 yada riderdenim pantolon
    Eldivende kafana göre takıl çeşit bol.
    Sırtlık konusuna gelirsek.Ben dainesse önerebilirim kendimde kullanıyorum ama memnuniyet konusunda 5 üzerinden 3-4 verebilirim.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agv k3
    Alpinestars gp-pro mont (fiyatı uygun bulunursa tulum)
    Yds bot
    Tech90 yada riderdenim pantolon
    Eldivende kafana göre takıl çeşit bol.
    Sırtlık konusuna gelirsek.Ben dainesse önerebilirim kendimde kullanıyorum ama memnuniyet konusunda 5 üzerinden 3-4 verebilirim.
    iyi diyorsun hoş diyorsun ama zaten 1 mont nerdeyse bütçe kadar ? bütçeye uygun diye belirtmiştim. elimde imkan olsa sormadan alpinestars gp-pro set dizerim
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı RulingMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi diyorsun hoş diyorsun ama zaten 1 mont nerdeyse bütçe kadar ? bütçeye uygun diye belirtmiştim. elimde imkan olsa sormadan alpinestars gp-pro set dizerim
    o zaman 4ridersın deri montlarına yada dainesse deri tekstil karma montlarına bakacaksınız.

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Ceketi 2.el halletmeye bak
    Kask agv k3 olabilir bi kask görünüyor ikinci el ceket alsan 700 kask 1000 1700 kalan 1300 de yeterli olur pantolon 300 350 civari oluyor geriye kaldı 1000 150 ye bi sırtlık alsan 850 ayakkabı eldiven de çıkar o paradan

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Şimdi bana kızarsın belki ama dediğin bütçeyle full giyinmek çok zor. Adam akıllı bir mont ve kask alsan bitti bütçe. Motorun hacmine göre gıyım olmaz ama özellikle 600rr veya 600f alabılıyorsan ekipmanada iyi bir bütçe çıkartmalısın çok acele etme derim ben.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bana kızarsın belki ama dediğin bütçeyle full giyinmek çok zor. Adam akıllı bir mont ve kask alsan bitti bütçe. Motorun hacmine göre gıyım olmaz ama özellikle 600rr veya 600f alabılıyorsan ekipmanada iyi bir bütçe çıkartmalısın.
    doğru söylüyorsun kızacağım bi durum yok ama şimdilik bütçem okadar beni 3-4 ay idare etmelik giysi alıcam kendime 3-4 ayın sonunda Full race tulum almayı düşünüyorum değiştirmiyecegim tek şey kaskım olucak
    EldekiDebryj bunu beğendi.
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı RulingMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsun kızacağım bi durum yok ama şimdilik bütçem okadar beni 3-4 ay idare etmelik giysi alıcam kendime 3-4 ayın sonunda Full race tulum almayı düşünüyorum değiştirmiyecegim tek şey kaskım olucak
    Ben aynı hataya düştüm çünkü sonra en baştan kasta dahil full ekipman dizdim. Boşuna para gitmişti dıger sacma sapan ekipmanlara, evde yatıyorlar boş boş. Gerçi 3-4 ay kullandığın ekipmanları elden çıkarabılırsın sonra ben satmadım ama iyi bir fikir.
    Bir sonraki ekipmanlar için eldiven olarak bu eldiveni öneririm, ister şimdi al ister sonra. Eşimde 600RR kullanıyor bubeldivenıde bayadır kullanıyor çok memnun.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin

ekleme

http://www.motodium.com.tr/Alpinestars-GP-Tech-Deri-Mont-2015,PR-13080.html

Şu linkteki monta bir bak dostum. Alpinestars gptech hörgüçlü mont. Ben bundan kullanıyorum. Daha doğrusu kullanıyordum. Geçen yıl aldım. Bendeki 56 beden. Bedenin uyar mı bilmiyorum ama uyarsa sana bu montu çok çok cazip bir fiyata satabilirim. 600f kullanıcısıyım. Montu geçen yaz aldım kısa bir süre kullandım. Bu montla kaza falan yapmadım gıcır gıcır duruyor.
    Peki neden satıyorsun çok cazip bir fiyata dersen: Bir ara çok kilo verdim geçen yıl. O düşük kilolarda bunu almıştım. Hatta 58 giymem gerekirken 56 aldım. Sonradan kışın verdiğim 10-12 kiloyu geri aldım ve montu giyemiyorum. O yüzden bunu elden çıkarıp değiştirmek için çok uygun fiyata bırakabilirim.
    Başka ilgilenen arkadaşlar olursa onlar için de aynı teklifim geçerli. Özelden iletişime geçen arkadaşa montun fotoğraflarını gönderebilirim.
    Zaten güvenlik ve kalite konusunu anlatmama gerek yok. Mont belli.
    Saygılar

Ekleme: Evet baya iri yapılıyım. 56 beden benim düşük beden halimdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aynı hataya düştüm çünkü sonra en baştan kasta dahil full ekipman dizdim. Boşuna para gitmişti dıger sacma sapan ekipmanlara, evde yatıyorlar boş boş. Gerçi 3-4 ay kullandığın ekipmanları elden çıkarabılırsın sonra ben satmadım ama iyi bir fikir.
    Bir sonraki ekipmanlar için eldiven olarak bu eldiveni öneririm, ister şimdi al ister sonra. Eşimde 600RR kullanıyor bubeldivenıde bayadır kullanıyor çok memnun.
    http://i.hizliresim.com/8MrL8r.jpg
    Evet cok guzel bir eldiven, ben de cok memnunum; ama 2500-3000 TL butcenin ucte birini bu eldivene harcamak bence cok sacma...

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet cok guzel bir eldiven, ben de cok memnunum; ama 2500-3000 TL butcenin ucte birini bu eldivene harcamak bence cok sacma...
    Arkadaş şuan alacağı ekipmanları 3-4 ay idareten kullanacağını söyledi, kask haricinde hepsini değiştirecek ve tulum alıcakmış. O yüzden bu eldiveni önerdim. Müsait olduğunda almak ister belki.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Anladım... Eldiven evet çok güzel. Yaz dışında kullanılabiliyor rahatlıkla. Kışın yün içlikle de kullanılabiliyor. Arai kaska verdiğim paraya acımıyorum da, bu eldivene verdiğim paraya "acaba" diyorum şahsen, ki ciddi indirimde almış olmama rağmen... Yoksa almazdım zaten. Çok pahalı yahu. Daha doğrusu, daha uygun fiyata cadde kullanımı için iyi koruma sunan eldivenler olduğunu düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)