Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

BAJAJ EURO4 ÜRÜNLERİN SEVKİ HAKKINDA

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Aydın1966;

Dominar 400 şu anda fabrikamızda ve bir aksilik olmaz ise en geç salı günü sevk ediliyor.

V15 modelimiz haziran ayında satışa hazır olacak. Fiyatı mayıs ayı sonuna kadar açıklayacağımızı tahmin ediyorum.

Diğer konu için ekrem_ata@kuralkan.com.tr adresime yazabilirsiniz.

Saygılarımla...
    Tesekkurler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçma sapan konuşmayın arkadaşlar, euro 4 çok faydalı bir standart. Dünya'nın sürdürülebilirliği ve güzel bir çevre için bu tip şeyler ihtiyaç var.

Motor firmaları bir zahmet uğraşşsınlar bunu düşürmek için

arkadaslar biraz yanlis anlasildim galiba. benim anlatmaya calistigim sey euro 3-5in gereksiz olup olmadigi degil. biraz gercekci olursaniz secimlerinizi yaparken genelde ekonomi odakli dusundugunu farkedebilirsiniz. yani musteri acisindan euro 4-5 fasa fiso. hatta bir cogunuz ekonomik nedenlerden dolayi abs siz motor bile secebilirsiniz yada biniyorsunuzdur. yada cinli ls2 kask firmasinin diger kasklara oranla tercih edilme nedeni de buna ornektir.
    asil konu su; musteri odakli dusunursek, musterinin cogu euro 4 nedir ne degildir bilmez. zaten genel kani emisyon standardi olmasidir. bu motorun ozellikleri nedir ne degildir bi takim terimlerin altina gizlenmesi yerine acikca nedir tanitilsa musteri acisindan daha iyi olmaz mi?
    (onceki gonderide ktm sadece bir ornektir. sadece iki firmanin ortakliklari oldugu icin ktm dedim. ayrica 15bine satilmadigini ancak eger satilsaydi yurosuna purosuna bakmadan sizler hangi motoru secerdiniz tartismanin geregi yok herhalde. benim bahsettigim konu ktm nin susu busu, fiyati iviri ziviri degil. onun yerine ayni segmentte daha alt euro standardindan baska bilindik firmalardan daha hesapli satilan(varsayim) x model diyebilirsiniz)

Motosikleti
    dominar
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli nohark; size gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz diyorum. Kesinlikle rahat olun.
    o zaman alıyorum

Motosikleti
    pulsar ns150
    S.A NS 160'ın geliş tarihi bellimi

Alıntı byrmcnrRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A NS 160'ın geliş tarihi bellimi
    Değerli byrmcnrRR; bir aksilik olmaz ise haziran ayı sonunda satış hazır olmasını planlıyoruz. Selamlar...

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Ya millet herkes kendi kafasına göre hesap yapıyor, Almanyada en ucuz kira 700-800 euro gittimi maaşın yarısı aybaşına kadar ne yiyecen ha? Oradaki gıda maddeleri fiyatlarını biliyormusunuz, ben yeni geldim ziyaret sebebiyle gitmiştik, valla etiketlere bakıyorum hemen çarpı 4 oluyor hemen elim geri çekiliyordu burada yapmanız gereken hesap şöyle olmalı, genelde işçi takımı saat ücreti ile çalıştığı için mesela bir kilo peynir veya et veya bir pantolon, veya ayakkabı için veya X birşey için nekadar zaman çalışmam gerekiyor. Bugün Çarşamba pazarına gittik, Domates 2.5-3 TL bezelye 2 Kırmızı çarliston biber 3TL, salatalık ha vallahi de vallahi salatalık 1 TL soğan 1.25, patates 1.5 Çilek 5TL, enginar ayıklanmış 5 tanesi 10 TL Kavun tane 3, karpuz kg 2 TL hem daha yaz bile gelmedi, motosiklet fiyatlarını kıyaslarken birde bunları kıyaslayın, zaten Türkiyede çalışan asgari ücretli vatandaş motor alamaz, işte anadan babadan ek iş yan iş falan işte kıçırık bir tane çin malı motor alabilirse adam total happy,burada fiyatları yükselten mantıksız ÖTV hadi KDV yi verelimde ÖTV neyin nesi oluyor, bu ÖTV denen menem şey geberdi gitti Kemal Unakıtanın boku, önce iki seneliğine koydu. baktıkı hasılat aynalı bir dahada kaldırmadı motor camiası olarak devletin motoru Lüks görmesinin yanlış olduğunu ekonomiye ve CO 2 salınımının arabalara göre çok daha az oduğunu anlatabilirsek belki 250 cc lik %18 sınırını mesela 750 cc ye çıkarttırılabilirse fiyat hissedilir bir şekilde düşebilir, daha yüksek CC mi istyorsun arkadaşım bu lükse girer ver bunun bedelini demelidir, aynı yüksek CC li SUV araçlarında olduğu gibi, adamda 3000 4000 cc motor var hem fazla yakıt yakar, hem daha fazla Havayı kirletir bas vergiyi (ZATEN BASIYORDA)genç delikanlı motor alma istiyor işte gençlik varya biraz kız tavlasın biraz stress atsın birazda fiyaka yapsın yooooook olmaz en kısa zamanda motorcu arkadaşlardan ağzı laf yapan sesini ilgili mercilere duyurmasını bilen hak hukuk mücadelesini becerebilen bir zat olursa hele birde Motorcuysa yapacağı girişimlerin ses getirebileceğine inanıyorum, ben şahsen 250 lik daha büyük motor istemem ama almak isteyen motor sevdalılarınında bunu haketmelerini canı gönülden arzu ederdim, herkese selam, sevgi ve hürmetlerimi sunar kazasız belasız hayırlı motorlu günler dilerim.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Şu fiyat aralığında alınabilecek en akıllı seçim dominar olacaktır. Dominar parça kalitesi ve sağlamlığı açısından iyi olursa piyasayı fena sarsar.
    Pulsar gibi sekmentinde fiyatı çok uygun. Bu fiyatlara abs vs motosiklet yok.
    Eskişehir de mutlaka teste katılıcam çok merak ediyorum motosikleti.
    Eğer bir japon gibi o kaliteyi hissedersem yamahayı satarım.

ayns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt07
    motoru bugun bayide inceledim motor kaliteli duruyor fakat satış fiyatında kaçırılan nokta şu bence bende motor alma aşamasındayım 2016 model ikinci el 2000 km de ktm duke 390 mı yoksa dominarmı alayım daha önce 3 kere duke 390 almış birisi olarak ktm yi tanıyorum biliyorum fakat dominarı bilmiyorum test sürüşü yapıp karar vereceğim 18000 bine dominosmu yoksa 17 500 e ikinci el ktm mi muhtemeln ktm olucaktır ya nasip

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Şimdi,dominar yerine ikinci el şunu alırım demek biraz insanın kendini kandırması oluyor,hesap aynı aslında;
    Sıfır Dominar ile ikinci el alınmak istenen x motor arasında diyelim ki 5.000tl var.
    Ama aslında;
    İkinci el dominar ile aynı ikinci el x motor arasında yine 5.000tl olacak.
    Yani siz her şekilde 5.000tl fazla para vermiş olacaksınız.
    Sıfır motor ile ikici el motor karşılaştırılmaz,
    Şu an tabi ikinci el dominar yok ama ilerleyen zamanlarda olacaktır.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi,dominar yerine ikinci el şunu alırım demek biraz insanın kendini kandırması oluyor,hesap aynı aslında;
    Sıfır Dominar ile ikinci el alınmak istenen x motor arasında diyelim ki 5.000tl var.
    Ama aslında;
    İkinci el dominar ile aynı ikinci el x motor arasında yine 5.000tl olacak.
    Yani siz her şekilde 5.000tl fazla para vermiş olacaksınız.
    Sıfır motor ile ikici el motor karşılaştırılmaz,
    Şu an tabi ikinci el dominar yok ama ilerleyen zamanlarda olacaktır.

sizin yorumunuz saygı duyarım fakat marka değeri vs yi değerlendirdiğimizde biri ktm diğeri bajaj ne olacağı belli değil ne kadar satıcak ikinci elde ne kadara piyasası olcak kronik sorunları olucakmı vs vs vs çok ça motorlar varki sıfırı 20 000 iken ikinci eli aşırı derecede düşük bu biraz şuna benziyor ikinci el bmw mi yoksa sıfır fiat lineamı alalım gibi bişey kimisi sıfır olsun der kimiside bmw olsun ikinci olsun diyecektir herneyse zaman göstericek

Alıntı ayns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin yorumunuz saygı duyarım fakat marka değeri vs yi değerlendirdiğimizde biri ktm diğeri bajaj ne olacağı belli değil ne kadar satıcak ikinci elde ne kadara piyasası olcak kronik sorunları olucakmı vs vs vs çok ça motorlar varki sıfırı 20 000 iken ikinci eli aşırı derecede düşük bu biraz şuna benziyor ikinci el bmw mi yoksa sıfır fiat lineamı alalım gibi bişey kimisi sıfır olsun der kimiside bmw olsun ikinci olsun diyecektir herneyse zaman göstericek
    KTM yi de bajaj üretiyor farkındasınız değil mi?

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı Aydin1966 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elbette farkındayım da bunun bi önemi yok ktm markası bajaja ait bir marka değil yani bajaj mühendisleri geliştirmiş değiller ktm yi sadece topluyorlar belki ktm den kopyala yapıştır yapmış olabilirler dominarı zaman gösterecek ne kadar iyi olduğunu
    Aydin1966 bunu beğendi.

Alıntı Aydin1966 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O konuyu araştırın ktm kendi üretim prosesini ve sırrını asla vermiyor endüstriyel sırlara haiz tüm parçalar kendileri tarafından üretilir montaj ve yüksek kaliteli diğer aksamları yerel üreticilerde üretilir ve bajaj tarafından montajlanır plastik depolu dominar 185 duke 390 ise 145 kg heralde bu fark bazı şeyleri açıklıyordur...

PULSAR NS 160...

Pulsar ailesinin yeni ürünü.

Euro4 standartlarına uygun olarak 2017 model motorlarımız 9 HAZİRAN 2017 tarihinden itibaren bayilerimize sevk ediliyor.

Sektöre hayırlı olsun...

Motosikleti
    R25
    Ekrem amca pulsar 200 rs kısa süreli sınırlı stok, bi kampanya ile 12000 tl yapta alalım yoksa 13500 e cıkan 2 daha koyup cbr alıyo

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    v 15 ne zaman geliyor

SaygıdeğerEkrem bey.Ekrem abim
    hacı yolu gözler gibi 2 aydır v15 bekliyoruz.
    geldi mi gelmedi mi diye geceleri yatmadan forumu ve sitenizi kontrol etmekten gına geldi abi.
    daha da önemlisi yaz geldi abi yaz
    pencereden bi dışarı bakarmısın abi
    millet fıldır fıldır estire estire geziyor abi
    biz ise türkiyeye ne zaman geleceği tam tarih olarak belli olmayan fiyatı bile açıklanmamış bir motoru bekliyoruz.(az geri zekalı değiliz yani)
    abi haziran 15 e kadar beklerim haberin olsun
    ayın 16 sında yalan olursunuz benim için

Motosikleti
    ARORA 50-10 TOROS
    aynen kardeşim durumu çok güzel özetlemişsin, alım gücü denilen olay işte budur. ama bizim ülkede kafalar hemen x4 yapıp ooo çok pahalıymış gibisinden çalışıyo. yurtdışından ne getirirseniz getirin %110 ötv girer işin içine nakliye bedeli dağıtıcı firma kar oranı derken 5 bin lik motora 25 bin liraya zor binersin.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

Ekrem Abi şimdi nası Pulsarı dehşet uygun fiyata satıp piyasayı alt üst ettiyseniz Domınarıda yine aynı şekilde 16 bin çıtasında tutup bu sefer tüm markaları allabk bullak edebilirdiniz...o zaman inanmayacaksın ama bende bir Domınar sahibi olabilirdim..şimdi diyeceksin ki 16 bin veren 18 bin neden vermesin..abi öyle değil işte..bunun plakası var sigortası var lastiği değişir genelde çantası var demiri var 20 bine yaklaşıyor ve bu paralar bir Hint Malı ürüne ben vermem..vermek isteyende 3 kez düşünür..

ama sizde baktınız mal satılıyor diğerlerine diğer markalara benzeyip kur dolar muhabbetini çıkarıp onlara benzemeye başladınız..gönüllere kaliteli ürün uygun fiyat mantalitesiyle başlayıp sonra kaliteli ürün ama kitlamasyon fiyat kriterlerine geçtiniz...

pulsarın fiyatı bu kadar uçmamalıydı..pulsar artık eski hızında satmaz..millet 2.ele yönelir...

dominarda beklenen hedefe ulaşamaz...bence...

ha isterim ki yanılayım...Bajaj zirveye yerleşsin..

birde Honda 250 lik Rallyi 20 bine satıyor diye kıyaslamayın..biz 400 lüğü 18 e veriyoruz demeyin...

rally 250 nin hakkıda 20 bin değil domınarın hakkıda 18 bin değil...

şuna cevap ver Ekrem Abi..

Dominar siparişi geçtiğinizde Bajaj Indıa Firmasına ilk ödemeyi yaptığınızda dolar kaç liraydı..şimdi kaç lira..haydi bakalım ürün maliyetini samimiyetle yayınladın şimdi dolar düştü Domınarı 17 den verecekmisin..madem olay kur da bitiyor..ürünü Kawasakı Z Moto gibi dolar üzerinden fiyatlandır...
    .
    Ekrem Dayı sana ücretsiz kurumsal danışman olurum..4000 lira mayış da istemiyorum..kara kaşının kara gözünün hayrına...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)