Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Normalinden daha ucuza almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Improves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N11'de Antalya'da tanıdığım aksesuarcı arkadaşlarım var, yani onlarda senin şehrinde gördüğün mağazalar g,b, mağaza sahipleri, buna rağmen n11'de sağ köşede mağaza bilgisi var oraya tıkla yaptığı satışlara ve gelen yorumlara bak ona göre al hatta mağazaya soru sor linki var ona tıkla kaskın üretim yılı vsç gibi sorularını sor ondan sonra al ama benim tavsiyem Türkiye'den alışveriş yapacaksan eğer motosiklet malzemelerini bizzat mağazanın kendisinden almak çok daha sağlıklı ve ucuza gelecektir çünkü bu insanlar oraya hem aidat hemde satış için yüzde ödüyorlar, n11'de can motor (Tarık), motolife (Serkan), tezak motor (Burhan abi) var son derece sağlam ve güvenilir insanlardır onlarla iletişime geç Alanya'dan noter Mehmet'in selamı var de her konuda yardımcı olurlar bu da buradaki arkadaşlara kıyağım olsun Bu arada gittigifiyor sitesinden 3.000 tl'ye televizyon almışlığım var 2 günde elime ulaştı ve satan mağazada mediamarkt'tı yani eften püften insanlar değil baya baya koca koca yeknoloji mağazaları bile oralarda ürün satıyor...
    Evet Türkiye'den alışveriş yapacağım aslında dediğin doğru ve mantıklı. Sonuçtu bu mağazalar N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada gibi sitelere belli komisyon ödüyorlar ve mağazadakine göre birazcık daha fazla ücret olabilir. N11'e kayıt oldum ve diğerlerine nazaran daha çok içime sindi diyebilirim. Sanırım istisnalar hariç çoğu şeyi buradan alırım. Tabii ki daha ucuzunu bir başka sitede görürsem oradan alırım Peki N11 de araştırdım baktım ama satıcıların yani mağazaların adreslerini göremedim. Ben İstanbul'da oturuyorum ona göre hangi satıcılar nerede nasıl öğrenebilirim adreslerini felan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı Improves adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Türkiye'den alışveriş yapacağım aslında dediğin doğru ve mantıklı. Sonuçtu bu mağazalar N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada gibi sitelere belli komisyon ödüyorlar ve mağazadakine göre birazcık daha fazla ücret olabilir. N11'e kayıt oldum ve diğerlerine nazaran daha çok içime sindi diyebilirim. Sanırım istisnalar hariç çoğu şeyi buradan alırım. Tabii ki daha ucuzunu bir başka sitede görürsem oradan alırım Peki N11 de araştırdım baktım ama satıcıların yani mağazaların adreslerini göremedim. Ben İstanbul'da oturuyorum ona göre hangi satıcılar nerede nasıl öğrenebilirim adreslerini felan?
    Birçok firma ürünün açıklama kısmına adres ya da telefon numarası bırakıyor, hangi ilde olduğunu ancak oradan ya da direk "satıcıya soru sor" linkinden öğrenebilirsin onun harici "sahibinden.com" gibi şehir seçimi yapamıyorsun maalesef...

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsiburadada sıkıntılar mevcut lg g5 almıştık 4 haftada gelmedi bu arada hepsiburada ile yurtiçi kargo ile telefonlar devam etti hepsiburada sevk ettik diyor yurtiçi bizde böyle bir ürün yok diyor yaklaşık 1-1.5 aylık süreçte para iadesi yapıldı telefona ne olduğu belirsiz
    aynı zamanda da bir bankada tanıdık biri var hepsiburadadan alışveriş yaptıklarını ve kartların boşaltıldığını söylemişler bankaya bu konuda çok müşterinin geldiğini bize iletti
    kargodan çalınmıştır bu aralar sık karşılaşılan bi durum

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bilgisayar alırken bu sitelerin birinden alışveriş yapacaktım yanılmıyorsam n11. ama malum bilgisayar elektronik alet ve kargocular havalara fırlatıyor bende adamlara mesaj atmıştım direk dükkanınızdan gelip teslim alayım diye onlarda kabul etti. adamlar mağaza yerine depo vari birşey tutmuş ve sadece internetten satış yapıyorlar öyle bir showroom vs birşey yok teşhir ürünü yok dükkan kirası yok denecek kadar az ve bunuda fiyatlarına yansıtıyorlar.

Improves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar "STİLMOTOSİKLET" yani bu N11 sitesinde ki satıcıya soru sor kanalından kaskın üretim yılını sordum ve bana 2016 dedi. Ben şu an açıkçası anlayamadım Üretim yılı henüz bir sene önce olan, normal mağazalarda 600-700 TL olan kaskı şu an bu adamlar burada 320 TL ye satıyor. Yani satıcıyıda baktım açıkçası çok satış yapmamış fakat yaptığı satışlarda da herkes memnun.

http://urun.n11.com/kask/ls2-ff396-f...ask-P177589667

Motosikleti
    Cb 250 R
    Alıntı Improves adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar "STİLMOTOSİKLET" yani bu N11 sitesinde ki satıcıya soru sor kanalından kaskın üretim yılını sordum ve bana 2016 dedi. Ben şu an açıkçası anlayamadım Üretim yılı henüz bir sene önce olan, normal mağazalarda 600-700 TL olan kaskı şu an bu adamlar burada 320 TL ye satıyor. Yani satıcıyıda baktım açıkçası çok satış yapmamış fakat yaptığı satışlarda da herkes memnun.

http://urun.n11.com/kask/ls2-ff396-f...ask-P177589667
    Doğruysa satın alınıp incelenebilir düşmesi çatlağı vs yoksa kullanılır heralde? içinize sinmezse iade edersiniz.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Kask ucuz oluyor çünkü üretim tarihi eski olabiliyor.

Pantolon ucuz oluyor çünkü diz ve bel korumaları çıkartılmış olabiliyor.

Mont alıyorsun sırt koruması yok, mağazada pahalı çünkü sırt koruması var.

Açıklamayı iyi okuyup, aklınıza takılanı satıcıya sorarak istediğiniz yerden alırsınız. Satıcının tavrı zaten size ipuçları verir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)