Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Park Ampulune 95 TL CEZA

Motovento
    REKLAM ALANI
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    İzmir'e bak hele? Daha neler görücem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    çakarlı led ampul takanlara ceza yazılmasına ben de karşıyım.
    bi temiz zopalamak lazım.
    shruikan bunu beğendi.

byyacut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL
    Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklette modifiye var mıydı? (air süspansiyon, ayna iptali, sticker, açık egsoz vs.)
    Kullanım tarzında bir değişiklik var mıydı? (apaçilik, teker yapmak, lastik yakmak, agresif sürmek vs.)

Yanlış anlaşılmasın sadece bu yada bunlar gibi farklı detaylar polis memurunu tetiklemiş olabilir mi bunu merak ediyorum.

Eğer bu yada bunlar gibi ek detaylar var ise dikkat çekmiş olabilir. Yoksa da ya çok sıkı bir kontrol yapılmış yada gerçekten çok şanssızlık anına gelmiş.

Polis memuru, kanuna göre yasak olduğu için görevini yapmış ve gerekli cezai işlemi uygulamış. Bu nedenle polis memuruna kızmak yersiz olur. Bu konudan bağımsız olarak, her zaman ve herkese eşit uygulamadıkları için hep birlikte kızabiliriz emniyet teşkilatına komple.

Ceza için de geçmiş olsun.
    Sadece işe geç kaldığım için biraz aceleci davranıyordum, Sanırım sizin haricinizde doğru düzgün cevap veren yok bu sopalamak lazım diyenleride bir denk getirmek lazım, İyi niyetiniz için teşekkür ederim park ampulunu sökmedim cezayıda %25 indirimden faydalanıp ödemesini yaptım.

Söylediğiniz modifiye aksesuarlarının hepsi diğer motosikletimde mevcut hatta geçtiğimiz günlerde Barkın Bayoğlu izmir MotoMax ta motosikletimi test edip onayını verdiğini söyledi havalı süspansiyonu daha iyi yerlere getireceğimi söyleyerek tebrik etti.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)