Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorcuların zevk aldığı ufak sapıklıklar

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yorumlar düşündürücü.. her kafasında kask gördüğümüze selam vermemeliyiz belkide
    Pulsar41, Macit250, efendy06 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoluk çocuk. Benim gözümün önünde biri yapsa döverim net
    bordo klavyeli. döversin tabi canım.

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Düzgün gitmek varlen niye böyle fantezilere girersiniz?

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeri geliyor, en yakınımıza bile eşek şakası yapıyorsak, pekala sokakta uyuyan bir köpeğe de eşek şakası tatbik edebilirim. kimse buna mâni olamaz.

ayrıca, bölgesini korumak istiyorsa oraya kırmızı şeritli bant çeksin, yoksa ben nerden bileyim onun bölgesi burası, şunun bölgesi burası. apansızın saldırıyorlar yahu!!!
    Siz yine 'şakanızı' yapın da köpekler üzerinde yapmayın.
    Lucien bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Yaptığım işle ilgili yüm gün cumartesi pazar dahil ergenlerle uğraşıyorum. Ciddi manada saygısız, seviyesiz bir gençlik yetişiyor.Bence şehir içinde yanlayan, saçma sapan hareketler yapan her şahısın karakteri ve eğitim durumu dip seviyedir.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Adam hayvanları rahatsız etmeyin demiş bazı kendini bilmeyen insanlarda adama yüklenmişler. Bunu algılamak bukadar zor olmasa gerek bir hayvanı rahatsız etmek ve bundan da zevk almak bence ruhsal bir bozukluktur.
    Ayrıca dini inancınızı bilmesemde eğer müslümansanız hadislede örnek vermek istiyorum..

“Ben size Allah’tan korkunuz, hayvanları incitmeyiniz, rahatlarını bozmayınız demiyor muyum?”

Hz. Muhammed (S.A.V.)
    ryangt bunu beğendi.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Saçma saçma konusuyor işte başlıktada belirttiği gibi ...
    GT250rAlanya bunu beğendi.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoluk çocuk. Benim gözümün önünde biri yapsa döverim net

apaçiliğimi'de yaparım yeri geldiğinde.. efendi gibi de sürerim.. kimse'de dövemez, karışamaz'da.. sadece forumdan birbirlerine sataşırlar.. yerse ;)

vay arkadaş, herkes ciddi, herkes cool. dayak da atıyorlar yahu.

mantila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 X
    Kapalı otoparklara inerken, dar yokuşlarda 1000-1500 devir arası sürekli ara gaz vermek. Fırt, fırt, fırt.

Ah o otoparkların akustiği yok mu!

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Hayvanlara karşı yapılan bir saygısızlığı gördüğümde, insanlıktan çıkmam en büyük sapıklıklarımdandır.
    sarph35 ve Macit250 bunu beğendiler.

Kendi idrarımı kokluyorum. Eğer yeterince asitik değilse C Vitamini tableti içiyorum...

burada hayvan sevgisi konusunda duyar kasanlar; keçiyi, koyunu, sığırı, balığı hunharca şapır şupur yerken neler düşünüyorlar acaba? samimi cevap istiyorum.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada hayvan sevgisi konusunda duyar kasanlar; keçiyi, koyunu, sığırı, balığı hunharca şapır şupur yerken neler düşünüyorlar acaba? samimi cevap istiyorum.
    O keçiye koyuna da aynı şekilde davranırsan aynı tepkiyi koyarlar merak etme .. Kafan alıyor mu? Neyin savunmasını yapıyorsun? Nato mermer kafa..

Ekleme yolda hayvan gördüğüm zaman genelde durur severim peşime takılsalar da dururum severim...Bakın maliyeti yoktur bir kayvanın başını okşamanın paran eksilmez ayrıca hiçbir ruh doktorunun sağlayamadığı terapiyi sağlar sana..
    sarph35 bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    En büyük sapıklığım sokak hayvanlarının yanından geçerken onlara psikolojik ve fiziki şiddet uygulayanları gördüğümde dibine kadar gelip arka freni kaydırıp ciiik diye bağırttırmak oluyor. Acaip zevk alıyorum.
    sarph35 bunu beğendi.

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    trol veya değil,

onlar da bize saldırıyor diyen bir orman çocuğunun argüman geliştirmesinde ciddi sıkıntı var demektir. evet, onlar sana saldırıyor ama neden?

1. o köpek/kedi/vesaire sen insansın, tabii teoride. pratikte insan olduğunu düşünmüyorum. insanı diğer canlılardan ayıran özelliği nedir? Dikkat, ÜSTÜN KILAN DEMİYORUM, ayıran, altını çizerek; RASYONEL KARAR VEREBİLMESİ. yani elindeki telefonu yapabilmek için daha önceleri birileri matematik geliştirmiş, sonra o pratikte telefona, motora vesaireye dönmüş.

2. Şimdi diyorsan ki, o da bana saldırıyor ama. onun seviyesine pekala inebilirsin, özünde sen de hayvansın. ama sonra kendine bir sor bakalım maslov'un ilk basamağından ne zaman yukarı çıkacağım diye?

not: et yemeyen spor.

Alıntı berkerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trol veya değil,

onlar da bize saldırıyor diyen bir orman çocuğunun argüman geliştirmesinde ciddi sıkıntı var demektir. evet, onlar sana saldırıyor ama neden?

1. o köpek/kedi/vesaire sen insansın, tabii teoride. pratikte insan olduğunu düşünmüyorum. insanı diğer canlılardan ayıran özelliği nedir? Dikkat, ÜSTÜN KILAN DEMİYORUM, ayıran, altını çizerek; RASYONEL KARAR VEREBİLMESİ. yani elindeki telefonu yapabilmek için daha önceleri birileri matematik geliştirmiş, sonra o pratikte telefona, motora vesaireye dönmüş.

2. Şimdi diyorsan ki, o da bana saldırıyor ama. onun seviyesine pekala inebilirsin, özünde sen de hayvansın. ama sonra kendine bir sor bakalım maslov'un ilk basamağından ne zaman yukarı çıkacağım diye?

not: et yemeyen spor.
    gardaşım teoride hepimiz birer hayvan olduğumuza göre, ben diğer hayvanlara sevgi göstermek zorunda mıyım? kaldı ki bu hayvanlar ile vahşi ortamda karşılaşsan seni tereddüt etmeden parçalayıp mideye indirecek. nehir kenarında bir timsah ile karşılaştığın zaman gidip başını okşamazsın herhalde değil mi?

eziyet edelim demiyorum ama küçük şakaları da yapmak benim hakkım tamam mi?

son not: her şeyi ben bilirim, benim düşüncelerim doğrudur mantalitesini de terk edin. dışarıdan irrite edici (ridiculous) görünüyorsunuz.

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    ingilizce dersi vermene gerek yok, kaldı ki, etymologically speaking, ridicolous has a different meaning than being/irritating. learn your facts, before your argumentation.

2. rasyonel diyorum hâlâ diyorsun ki "eziyet edelim demiyorum ama küçük şakaları da yapmak benim hakkım tamam mi?" gibi fallacy yapıyorsun. bunu kabul edelim, rasyoneliz ya sonuçlarına bakalım.
    1. şaka maksatlı bir köpeğe böyle bir davranış yaptın. yani pozisyon olarak senden aşağıda olan bir canlıyı korkuttun.
    2. bir araba gelip aynı şeyi yaptığında, ki motosiklet sürdüğünü varsayıyorum, panik yapıp düşersen ne olacak? gelip, burada bana böyle bir şaka yaptılar, sonucunda düştüm diye başlık açacaksın.

sonucu yazmama gerek yoktur, bunun çıkarımını yapabileceğini düşünüyorum.

Motosikleti
    MT-25
    Uzun , dümdüz , boş yolda şarkı söyleyerek dans etmek en büyük sapikligim..
    sheriff87 bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Malebranche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi idrarımı kokluyorum. Eğer yeterince asitik değilse C Vitamini tableti içiyorum...
    E boşuna özel hastanelere bayılmayalım o zaman, size randevu alabiliyor muyuz?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)