Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Crf 250 l mi mt 25 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi akşamlar şimdiki motosikletim pulsar 200 ns uzun yolda artık konforsuz ve yetersiz geliyor artık aklımda iki motor var crf250 l ve mt 25 daha çok uzun yol cok az arazi ye girerek turlamak istiyorum siz olsaydiniz hangisini alirdiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    C: hiçbiri

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Az daha koy YBR al

Sürekli arazide gezmeyeceksen MT güzel olur. CRF'nin tipini hiç sevmiyorum şahsi olara. Uzun yolda da pek rahat olacağını düşünmüyorum şahsen.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    r25-mt25 in adı söylendiği zaman hemen aklıma yatak saran motor ve arıza geliyor
    Pistonlar ve Ali Bircan bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    crf nın selesi araya darlar rahatsız eder takımı bile yorar. hep diyorum alınacak motor yok diye

R25 ve mt 25 verimsiz motorlar oldu. Yüksek devir kısa ömür ve tork zevki olmadığı için ufak cc de kalitesiz sürüş unutma. Crf ile vites düşürmeden bile uzarsn tarzı amacı olan bi motosiklet tavsiye ederim.xmax 250 de uzun yol rahatlık konusunda çok güzel motor ve clio sembol Trakya da nasıl 10 saniye de satılıyor sa buda motorların sembol ü hemen satarsın :D xmax ve o tarzı seviyorsan Crf arasında karar ver.el kadar motorlu racing naked olmaz doğası aykırı gelir bi maxi geçer yanından üzülürsün.

Eee neye binecek bu millet

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Alıntı yamaha12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 ve mt 25 verimsiz motorlar oldu. Yüksek devir kısa ömür ve tork zevki olmadığı için ufak cc de kalitesiz sürüş unutma. Crf ile vites düşürmeden bile uzarsn tarzı amacı olan bi motosiklet tavsiye ederim.xmax 250 de uzun yol rahatlık konusunda çok güzel motor ve clio sembol Trakya da nasıl 10 saniye de satılıyor sa buda motorların sembol ü hemen satarsın :D xmax ve o tarzı seviyorsan Crf arasında karar ver.el kadar motorlu racing naked olmaz doğası aykırı gelir bi maxi geçer yanından üzülürsün.
    Gecilmek falan sorun olmaz bana yolda zaten motor nasil rahatsa ben de oyle gidiyorum xmax hic olmaz

Crf Tarz güzel motor ortopedik minder koyar gidersin olmadı ybr ile 500 km gittiğim oldu günde toto alışıyor. Olmadı cbr 500 falan bakarsın 2. El torklu dayanıklı. Plaka sigorta adam gibi lastik e elimde kask mont kalmasın çanta takaym derken mt de olacak 20 kağıt. Ybr mde uzun camım kırıldı kısayı taktım tekrar zaten motor yapıyor 90 100 ama naked e tövbe ettirir rüzgar. Nc ile 180 le gittim bu kadar yorulmadım.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Pulsar konforsuz geliyor diye crf? Zannetmiyorum bence başla bisey var bu iste.
    Konfor = inazuma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)