Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Salı günü Bajaj Pulsar 200RS Alıyorum. :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mr Joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Çok araştırdım baktım öğrenci adama gidicek motorun Bajaj markası olduğunu düşündüm. Elimde fazla nakit olmadığından karta 9 taksit yapıcam. Yeni gelicek olan ns leride düşündüm ama rs nin tasarımı daha hoş geliyor ve rüzgarı fazla sevmiyorum. Ancak her an kararım değişicek ns ye kapora vericek gibi oluyorum. Şimdi ben eski motorumu allaha emanet koyuyorum, kilit filan takmıyodum çalınmaz diye. Ama şimdi pulsar alınca geceleri otoparka koycam fakat işe gidince okula gidince bana bi kilit lazım 150 civarına güzel sağlam bir zincir var mı piyasada ve son olarak ns yemi kapora veriyim yoksa gidip rs alıp geliyim mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı Mr Joseph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok araştırdım baktım öğrenci adama gidicek motorun Bajaj markası olduğunu düşündüm. Elimde fazla nakit olmadığından karta 9 taksit yapıcam. Yeni gelicek olan ns leride düşündüm ama rs nin tasarımı daha hoş geliyor ve rüzgarı fazla sevmiyorum. Ancak her an kararım değişicek ns ye kapora vericek gibi oluyorum. Şimdi ben eski motorumu allaha emanet koyuyorum, kilit filan takmıyodum çalınmaz diye. Ama şimdi pulsar alınca geceleri otoparka koycam fakat işe gidince okula gidince bana bi kilit lazım 150 civarına güzel sağlam bir zincir var mı piyasada ve son olarak ns yemi kapora veriyim yoksa gidip rs alıp geliyim mi?
    Hocam öncelikle hayırlı olsun şimdiden tekeriniz düz bassın aldığınız zaman resimleri bekleriz

2017 model mi alacaksınız? Bende RS çok hoşuma gidiyor görüntüsü filan ama NS ile yedek parça fiyat farkını görünce RS'den vazgeçtim tamam Japon kadar pahalı değil elbet ama NS ile farkları var mesela 25 TL birinin sinyali iken RS'in sinyali 85-90 TL idi. Benimde ilk motorum olacağı için RS'yi elemek zorunda kaldım. Sizin içinde yedek parça o kadar önemli ise NS alın derim 200 lüklerin bence görüntüsü daha hoş olmuş, tabi RS apayrı.

Bir de zincir konusuna gelince bilmiyorum ama dün izlediğim bir videoda bir sürü abuslar bilmem neleri hep kırdılar makasla. Riders Of Bilgi'nin kanalında video mevcut bakabilirsin. Ve bence kilidi yerden bağlamak yerine yukarlarda olursa buda hırsızın işini zorlaştırır aklınızda olsun çünkü yerde olduğu zaman makası yere sabitleyip elinle güç verip kırabiliyor ama yukarıda olursa daha uğraştırır belkide caydırır (şahsi fikrimdir).
    neobirzenci bunu beğendi.

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Bende rs200 ve ns200 arasında kalmıştım. Sonuç olarak ns200 aldım sıfır ararken 2. El buldum temiz borca harca girmeden direk aldım rs alsaydım 4000 bin borcum olucaktı ��

Motosikleti
    RS200
    Rs 200 ün 2016 modelini alıcağım. Yani arada 400 civarı gibi bir fark olacak ns ile. Bu yüzden fiyatlar aynı diye kabul ediyorum. Ve alıcağım motoru uzun süre kullanmayı düşünüyorum öyle 5 bin km kullanıp satmam. En az 25 bin km kafamdan geçiyor tabi götürürse :D Nakit olsa japon düşünürdüm ama el bajaja mahkum.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Hayırlı olsun kardeşim. Ben de ikisi arasında kalmıştım ve ns aldım. Öne bir tur camı aldım rüzgar falan kalmadı. Ayrıca usta da parçası daha ucuz dedi ns için. 2017 pulsar alırsan abs de var. Bence daha iyi olur. Kilit konusunda ben bir zincir bir de Disk kilit aldım. Yeterince caydırıcı bence. Çalacak olan her türlü çalar ama gelip senin motorla uğraşmaz bence öyle olursa.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Rs 200 ün 2016 modelini alıcağım. Yani arada 400 civarı gibi bir fark olacak ns ile. Bu yüzden fiyatlar aynı diye kabul ediyorum. Ve alıcağım motoru uzun süre kullanmayı düşünüyorum öyle 5 bin km kullanıp satmam. En az 25 bin km kafamdan geçiyor tabi götürürse :D Nakit olsa japon düşünürdüm ama el bajaja mahkum.
    2016 RS almak yerine bence 2017 NS daha mantıklı geldi bana artık son karar sizin.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    kardeşim hayırlı olsun. sıfır mı düşünüyosun rsyi?

Motosikleti
    RS200
    Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı olsun. sıfır mı düşünüyosun rsyi?
    Evet, sıfır düşünüyorum.

Motosikleti
    Boşuna 11800 verme temiz 2. El bul derdim ama kredi kartı olayı varmış sonradan gördüm.

Kardeşim parça fiyatını çok takma bence. Önemli olan sen naked sport mu istiyorsun race sport mu. Görüntüde çok fark var 150 ns ve 200 ns gibi değil yani. Ama şunu söyleyebilirim. Ortalık 200ns kaynıyor ve bu motor artık cbf150 gibi kurye motoru tadına dönmeye başladı. Rs böyle değil. Daha az var ve gören de geliyor yanına az çok. Senin beğenmenin yanında beğenilmekte lazım biraz

Siyahını alırsan tadından yenmez bende siyahı var. Ayrıca abs de ayırt edici bir kriter.

Neyse herşey gönlünce olsun.

Motosikleti
    RS200
    Boşuna 11800 verme temiz 2. El bul derdim ama kredi kartı olayı varmış sonradan gördüm.

Kardeşim parça fiyatını çok takma bence. Önemli olan sen naked sport mu istiyorsun race sport mu. Görüntüde çok fark var 150 ns ve 200 ns gibi değil yani. Ama şunu söyleyebilirim. Ortalık 200ns kaynıyor ve bu motor artık cbf150 gibi kurye motoru tadına dönmeye başladı. Rs böyle değil. Daha az var ve gören de geliyor yanına az çok. Senin beğenmenin yanında beğenilmekte lazım biraz

Siyahını alırsan tadından yenmez bende siyahı var. Ayrıca abs de ayırt edici bir kriter.

Neyse herşey gönlünce olsun.
    İste o yüzden de ns ye soğudum biraz. Rs nin malesef siyahı bitti. Oktay abiden kırmızı alıcaktım o da geçen gün satılmış. Ekipmanlarım da kırmızı siyahtı, üzüldüm o yüzden. Kayalar motor da yeşil ve sarı kalmış. Yeşili 12 ye alabilirsem alıcam yoksa 11.500 e sarı alıcaz mecbur.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Hocam dediklerinde haklısın ama 2017 pulsar da abs'li oldu

Motosikleti
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam dediklerinde haklısın ama 2017 pulsar da abs'li oldu
    hımm bunu kaçırmışım. O zaman tek fark şekli

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:45 ----------

İste o yüzden de ns ye soğudum biraz. Rs nin malesef siyahı bitti. Oktay abiden kırmızı alıcaktım o da geçen gün satılmış. Ekipmanlarım da kırmızı siyahtı, üzüldüm o yüzden. Kayalar motor da yeşil ve sarı kalmış. Yeşili 12 ye alabilirsem alıcam yoksa 11.500 e sarı alıcaz mecbur.
    hiç yok mu ya koca istanbulda siyah :O

Motosikleti
    RS200
    hımm bunu kaçırmışım. O zaman tek fark şekli

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:45 ----------

hiç yok mu ya koca istanbulda siyah :O
    Malesef :( Malum sitedeki bütün mağazaları aradım ama yok.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Sarısıda güzeldir.Farkedilirlik açısındanda avantajlı.

Motosikleti
    Malesef :( Malum sitedeki bütün mağazaları aradım ama yok.
    İstanbul dışı da mı yok :O kararlıyım siyah aldırcam :D

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle hayırlı olsun şimdiden tekeriniz düz bassın aldığınız zaman resimleri bekleriz

2017 model mi alacaksınız? Bende RS çok hoşuma gidiyor görüntüsü filan ama NS ile yedek parça fiyat farkını görünce RS'den vazgeçtim tamam Japon kadar pahalı değil elbet ama NS ile farkları var mesela 25 TL birinin sinyali iken RS'in sinyali 85-90 TL idi. Benimde ilk motorum olacağı için RS'yi elemek zorunda kaldım. Sizin içinde yedek parça o kadar önemli ise NS alın derim 200 lüklerin bence görüntüsü daha hoş olmuş, tabi RS apayrı.

Bir de zincir konusuna gelince bilmiyorum ama dün izlediğim bir videoda bir sürü abuslar bilmem neleri hep kırdılar makasla. Riders Of Bilgi'nin kanalında video mevcut bakabilirsin. Ve bence kilidi yerden bağlamak yerine yukarlarda olursa buda hırsızın işini zorlaştırır aklınızda olsun çünkü yerde olduğu zaman makası yere sabitleyip elinle güç verip kırabiliyor ama yukarıda olursa daha uğraştırır belkide caydırır (şahsi fikrimdir).
    Sinyaldeki fiyat farkı rs nin sinyallerinin led olmasından kaynaklı kardeşim. Farkı iyi görmek lazım. Yani ikisinde de aynı sinyal olsa ama fiyat farkı olsa haklısın ama farkı led olması

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyaldeki fiyat farkı rs nin sinyallerinin led olmasından kaynaklı kardeşim. Farkı iyi görmek lazım. Yani ikisinde de aynı sinyal olsa ama fiyat farkı olsa haklısın ama farkı led olması
    Bir kaç parçaya daha bakmıştım üstün körü aradaki farkı gördüm ondan sonra zaten fiyatıda yüksek bende 2. el almak istemediğim için vazgeçtim. Yanlış düşünmüş olabilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    çok geç değilken bence vazgeç

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    ben olsam 2016 200 rs alırdım.
    tamam 2017 abs var ama fazla fiyat farkıda yok
    2017 ns e alt sakal on siperlik takdırmaya kalksa rs in fiyatını geçer
    sarı renkte güzeldir bana göre
    yinede karar sizin tabiki. ben sadece fikrimi söyledim
    motorunuz şimdiden hayırlı olsun
    Pistonlar bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Rs inceleme kullanma fırsatı buldum
    Bir kere sele nesle kıyasla sert
    Gidon olmamış
    Ns le kıyasla bazı yerlerde kullanılan özellikle seledeki kumaş daha kaliteli
    Koruma takoz takılmıyor
    Tasarım insanı beklentiyesokuyır fakat güç olarak tatmin olamıyorsun
    İllaki rs alıcam dersen sıfır al
    İkinci El rs leri ns le kıyasla çok fazla hor kullanıyorlar

Ama şuda var ikinci el rs tavsiye etmem fakat 2017 rs ye o kadar para verilmez
    İkinci El rs alacaksan temiz servis bakımlı kullanıcı yaşı olarak en az 35
    Gençler çok hor kullanıyor rs yi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)