Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gezi planı istanbuldan eskişehir-antalya-muğla-izmir bilgi....

Motovento
    REKLAM ALANI
    neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Selam dostlar. Haftaya ufak bi türkiye turuna çıkmayı planlıyoruz arkadaşımla, Ben istanbuldan o karabükten gelicek Eskişehirde buluşup konaklamayı düşünüyoruz, sonrası antalya, muğla, izmir, balıkesir vs.. şeklinde geri dönücez. Tavsiye edebileceginiz konaklama olur, gezilicek yer olur, gidiş yolu her hangi bişey olabilir daha önce buralardan geçmiş tecrübeli abilerden tavsiye bekliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muğla'nin her yeri güzel dostum, tavsiyeye gerek yok. gezebildigin kadar gez muglayi.

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muğla'nin her yeri güzel dostum, tavsiyeye gerek yok. gezebildigin kadar gez muglayi.
    Evet en çok muğlada kalıcaz sanırım çok fazla gezicek yer var gibi duruyor.
    Ybr forever

Forumdan Uzaklaştırıldı
    balıkesire gideceksen dostum mutlaka termal tesislere uğrayın ayrıca altınoluk akçaya gitmeyide unutmayın güzel yerler
    neobirzenci bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Antalya Kaleiçi'nde kalacaksanız Keskin Otel i tavsiye ederim,sahibi motorcu Rafet abidir,otelin mükemmel bir manzarası var,o manzaraya o fiyat bedava..dilersen mutfağıda kullanabilirsin..

sahile, merkeze vee gecelere ;) de çok yakındır..

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    15000 lira ile gidicez 7 günü çıkartır herhalde. ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

En önemli nokta Eskişehir istanbuldan antalyaya tek solukta gidemeyiz. Eskişehir de konaklıcak biyer lazım, cadırımız varda kampus tarzı bişeyde olabilir sanırım.

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Muğla dan İzmir'e geçerken Denizli/Tavas ilçesinde pide yemenizi tavsiye ederim yada Denizlide kebap yiyin. Gece gece acıktım bak şimdi

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    hava henüz ısınamadı, gece Eskişehir de sıcaklık 2 derece civarındayken çadırda sabahlamak ! sabah uykunuzu almış ve zinde yola çıkmanız gerekir aman dikkat ! bence Afyonkarahisar da uygun fiyatlı termal pansiyonlardan birinde kalın, mis gibi sıcak su havuzuna girer yeniden doğmuş gibi olursunuz vallahi

zaten Eskişehir e kadar 350 km otoban gibi yol makul hızlarda yormaz sizi, Afyon dan sonra yorucu olacaktır..

bu arada Burdur çıkıştan Antalya arası benzin istasyonlarınin çoğunda sadece ucuz motorin satilmakda, depoyu ful tutun veya 5 litrelik falan yedekleyin derim..

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15000 lira ile gidicez 7 günü çıkartır herhalde. ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

En önemli nokta Eskişehir istanbuldan antalyaya tek solukta gidemeyiz. Eskişehir de konaklıcak biyer lazım, cadırımız varda kampus tarzı bişeyde olabilir sanırım.
    Eskişehirde yatabileceğiniz bir hamam + oda araştırın geceyi buşekilde geçirin.
    Eskiiehir yaz ayları haricinde çadır için soğuk olur, çileli olur.
    Muğla sahil şeridinde marmaris merkez hariç heryer kafa dinlemelik ve çadırlık.
    Su ihtiyaçlarını karşılayabildiğiniz heryerde konaklamanızı öneririm.

Muğla merkezden geçerken dikkatli olun. Bizim merkezdeki polis çevirmeleri sikintili. Plaka katlı olmasın , app plaka var ise hafif üstünü kirlet , plaka ustunde , plakayı kapatacak şekilde kilit bulundurma
    Muğla giriş ve çıkış daki çevirmelerde bu sorunları yaşarsın , onun haricindekilerde yaşamazsın. ( Buradakiler orijinal plakaya bile sahte deyip , ceza yazmaya kalkan tipler)
    İyi gezmeler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor keyif vericek mi en önemlisi bu. sırtın belin bacağın 2 saat sonra tutulucaksa evde oturmak daha iyi

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gece kamp alanları soğuk olur havalar daha düzelmemişken

Balıkesir körfezi kesin görün akçay edremit burhaniye ...

Motosikleti
    Kanuni breton 125
    Soma dan geçecek iseniz kamba otel var sahibi motorcu orda kalınabilir.(h2 var😁)

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor keyif vericek mi en önemlisi bu. sırtın belin bacağın 2 saat sonra tutulucaksa evde oturmak daha iyi
    Ybr ile tek seferde 600 km yapmışlıgım var sorun yaşamamıştım şimdi pulsar var sıkıntı olmaz sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece kamp alanları soğuk olur havalar daha düzelmemişken
    Uyku tulumu dusunuyoruz, muğla Antalya tarafı dışında çadırla konaklamayız muhtemelen soğuk olur ��
    Ybr forever

Ben yola çıkmadan gezicem yerlerin bir listesini yaparım. Zaten konaklama yeri sıkıntı olmaz. Her yer müsait yayla da kalmayın o çadır la!

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava henüz ısınamadı, gece Eskişehir de sıcaklık 2 derece civarındayken çadırda sabahlamak ! sabah uykunuzu almış ve zinde yola çıkmanız gerekir aman dikkat ! bence Afyonkarahisar da uygun fiyatlı termal pansiyonlardan birinde kalın, mis gibi sıcak su havuzuna girer yeniden doğmuş gibi olursunuz vallahi

zaten Eskişehir e kadar 350 km otoban gibi yol makul hızlarda yormaz sizi, Afyon dan sonra yorucu olacaktır..

bu arada Burdur çıkıştan Antalya arası benzin istasyonlarınin çoğunda sadece ucuz motorin satilmakda, depoyu ful tutun veya 5 litrelik falan yedekleyin derim..
    Eskişehir yerine afyonamı gitsek daha mantıklı olur acaba bilmiyorum. Termal pansiyonlar iyi gelecektir yolculultan sonra
    Ybr forever

Gün içinde şehir merkezi değil de güzel dağlık alanlar ve çardaklar var. Piknik ve gezi için çok güzel. Bu mevsimde her yer bir güzel

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yola çıkmadan gezicem yerlerin bir listesini yaparım. Zaten konaklama yeri sıkıntı olmaz. Her yer müsait yayla da kalmayın o çadır la!
    Bnde onu yapmaya çalışıyorum şuan tavsiye alıyorum ��
    Ybr forever

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Afyon güzel olur
    Eskişehirle felan hic uğraşmayın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)