Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar 200ns Gaz Yememe Sorunu Yardım Eder misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mikail19o5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200NS
    Merhaba.Herkese hayırlı günler diliyorum.200ns motorumu sağ tarafa devirdikten sonra eskisi gibi gaz yememeye başladı.Yani eskiden enjeksiyonun hakkını veriyordu ama şuan gazı açıyorum motor gazı sonradan yiyor yavaş yavaş açılıyor.Eskiden beni arkaya atıyordu ama devirdikten sonra her ne olduysa gaz yemiyor.Bazıları gaz kolunun altındaki kablolar gerilmiş olabilir dedi ama orada pek bi sorun gözükmüyor.Başka neyden kaynaklanır sizce ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı mikail19o5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Herkese hayırlı günler diliyorum.200ns motorumu sağ tarafa devirdikten sonra eskisi gibi gaz yememeye başladı.Yani eskiden enjeksiyonun hakkını veriyordu ama şuan gazı açıyorum motor gazı sonradan yiyor yavaş yavaş açılıyor.Eskiden beni arkaya atıyordu ama devirdikten sonra her ne olduysa gaz yemiyor.Bazıları gaz kolunun altındaki kablolar gerilmiş olabilir dedi ama orada pek bi sorun gözükmüyor.Başka neyden kaynaklanır sizce ?
    gaz yememe sorunu bende sadece çok soguk havalarda motoru isitana kadar oluyordu motoru devirdiğinizde iyice baktınızmı sagına soluna
    endurocu adayı :D

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    go kart yarışlarında temas olunca uzaktan motorun gücünü kısıtlıyolardı. bunda da öyle bişey olabilir

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Bajaj servisleri ne için var acaba. Bi gidin bakalım yaa çözülmezse yazın buraya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)