Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Buda ne ki ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence koltuğa bi bakıver monta yeri olması lazım, dik bi şekilde konuyodu sanırım, o Zaman ateşleme daha kuvvetli olur.. Yanlışım varsa düzeltin
    selenin üzerinde sabitleme yeri var evet, ne işe yarıyor derseniz sürücüden çıkan yanmamış gazların doğaya zarar vermemesi için yanmasını sağlıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ustanın iyisi parça arttıran ustadır. Gereksiz gereksiz şeylerle dolduruyor motorları mühendisler. Madem iptal etmişler kopart gitsin.
    Ustanın gözlerinden öperim söyle ona

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakiliyo yakiliyo. Malum benzin %100 performansla yakilmiyor. Eksoz'ta hala yakilmamis benzin kaliyor. Ve yakilmamis benzin, yakilmis benzin'den daha zararli cevreye. Ancak gel gelelim ekzos'taki yakilmamis benzini yakacak oksijen yok. O yuzden intake'den direk temiz hava yolluyor SAS silindirin ekzos cikisina...
    peki arkadaşın paylaştığı fotografdaki parçanın SAS düzeneğine ait olduğundan eminmiyiz

basit bir egr borusu sanarak yorumladım ben..

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustanın iyisi parça arttıran ustadır. Gereksiz gereksiz şeylerle dolduruyor motorları mühendisler. Madem iptal etmişler kopart gitsin.
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selenin üzerinde sabitleme yeri var evet, ne işe yarıyor derseniz sürücüden çıkan yanmamış gazların doğaya zarar vermemesi için yanmasını sağlıyor.
    TVS 01 başkan sen nasıl kulanmayı tercih ediyosun pek anlamadımda dikatli ol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki arkadaşın paylaştığı fotografdaki parçanın SAS düzeneğine ait olduğuna eminmiyiz
    Gariban çinlimde başka ne olabilirki 😆

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Yarın takarız dedi zaten 3,4 tane kablosu var onuda koparmayak 😂

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bende bugün açık hava filtresi taktım ve orjinal hava filtresinin kutusunu söktüm ama bir tane kalın hortum boşa çıktı. hortum motor bloğunun debriyaj kısmından geliyor ve hortumda yağ kalıntıları var taze.

yanımda motorcu abi onu boşa salla önemli bir şey değil dedi ama ben merak ettim bir inceleyeyim dedim ve motoru çalıştırıp baktım hortuma. hortumdan kuvvetli şekilde git-gel yapan bir hava akımı söz konusu. tıpkı motorun yağ kapağındaki gibi hava seri bir şekilde git gel yapıyor.

bende içeri toz gitmesin diye tıkadım hortumun ağzını. ne hortumu bu bilen var mı? ne işe yarar?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Muhtemelen ayni seydir. Genelde intake'den veya hava kutusundan aliyormus temiz havayi. Ama neden debriyaja yolluyor anlamadim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)