Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sürekli köprüden geçiyorum ama hgs kesmiyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar hgs çıkardım, haftada 3 gün 1. köprüden karşıya geçip dönüyorum. Geçerken ceza yazmıyor sürekli sistemden kontrol ediyorum ne bakiye yemiş neden ihlal var. İlk geçişimin üzerinden 3.5 hafta geçti, motoru algılayamıyormu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Genelde herkesde oluyor bu. Bi duzeltemediler su sistemide, ama belli biseyden sonra toplu düşüm yapiyorlar diye biliyorum

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hacı niye uyandırıyorsun?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Devlete sormuşlar köprüde ki Hgs sistemin eğri mi diye nerem doğru ki demiş.
    Çok şikayet olursa aynı adamlara yeni sistem kurdururlar para yine bizden gider böyle kalsın.

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    1. köprüdeki gişelerin çoğu arızalı neredeyse 1 senedir her gün geçerim köprüden doğru düzgün okumaz 1 senedirde hgs de para aynı duruyor en sagdaki hgs gişesi saolsun

köprü tadılattaydı zaten bi kaç senedir. gişelerin orada bi çalışma var 15 temmuza kadar aynı fsm köprüsündeki gibi serbest geçiş sistemine geçecekler heralde gişeler kalkacak bu habere en çok biz motorcular sağ gişe severler üzülecek
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Sonra düşerler

ŞŞŞŞ sesini çıkarma ben okuttugumda da otomobil ücreti düşüyolar zaten ben de amorti edene kadar kartı okutmuyorum. Kartı okutmayınca sistem ceza için uyanamıyo motosiklerin plakaları 2 satır olduğu için sistemde bug var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)