Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

NMAX / PCX KARISIMI YENİ MODEL GELMİŞ..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Bugun tesadufen sym nın sıtesınde gordum,ozellıkle tasarımını nmax ve pcx arasında buldum,hosumada gıtmedı degıl fakat arka kampana motora 9.000 vermek pek taraftarı oldugum bırsey degıl,fakat 14 inc lastıkler gayet mantıklı.

en cokta suna kızdım...bızım gorsel fakırı sıtelerınde resım yok dedım suna bakayım actım ıspanya sıtesını sym nın,vaay arkadas cesıt cesıt scooterlar var helekı cıtycom dıye modelı var bayıldım ama buraya gelmıyor,ısyan ettım yıne..

su yenı sym jet 14..

http://www.sym-tr.com/urunler/maxi-scooter/jet-14/

şu da bıze gelmeyen sym cıtycom s modeli..

http://www.sym.com.es/moto-scooter-s...-300-cc-m-6-es
    HERO DASH TÜRKİYE SAYFA : facebook.com/HERODASHTurkiye HERO DASH TÜRKİYE GRUP : facebook.com/groups/HERODASHTurkiye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    abs li ise ben alırım ama 125 cc ise gitmez bu alet...

Motosikleti
    -
    Birde yurtdışında SYM 5 yıl garanti veriyor,bizim başımız kel demekki,kimse bize 5 yıl garanti layık görmüyor herodan baska

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abs li ise ben alırım ama 125 cc ise gitmez bu alet...
    sana gidip bursa dan pcx aldık

otur oturduğun yerde

Abs yok, hava soğutma ve Sym. Bence ölü doğan çocuk...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Citycom modeli 300 cc olduğundan, bize gelse 25 bin TL etiketi yapıştırırlar. Euro 4 için enjeksiyonlu olma zorunluluğu bulunduğundan firmalar bu tip modellere yönelmeye başladılar. Yalnız bizimkiler görmemiş oldukları için hala enjeksiyona yeni icat muamelesi yapıp fiyatları şişirdikçe şişiriyorlar. Az biraz bekleyin, bu motorlar satılmayınca ne yapacaklarını şaşırıp kampanya üzerine kampanya patlatacaklar çünkü seneye karbüratörlü model kalmayacak.

Lastikleride büyükmüş 14 önde 14 arkada

Motosikleti
    -
    O güzel olmuş,kapalı kaskta alıyorsa avantajlı olur
    HERO DASH TÜRKİYE SAYFA : facebook.com/HERODASHTurkiye HERO DASH TÜRKİYE GRUP : facebook.com/groups/HERODASHTurkiye

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    citycom bildiğimiz yamaha xcity biraz ufak makyaj ile citycom olmuş

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Sr125 ilk motorumdu ilk göz agrim.6000ne falan alinabiliyorsa şiddetle oneririm.frenleri jant capi tipide guzel bence oldukca is yapiyor ama pek bilinmiyor.fiyati ilede rakibi pek yok.jet de guzelmis tip olarak ama 9 verecek adam ona yok

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    O degilde fiyatlara bak. İspanyadakilerin asgari ucretine baktim. Resmen soyuluyoruz baska bisey degil!!

125 cc hava soğutmalı scooter. PCX ve NMax ile bir alakası yok diye düşünüyorum. Spacy Alpha, Cygnus ya da ne bileyim Peugeot Tweet olsa neyse de. Ciddi manada farklı kulvarların cihazları PCX ve NMax ile karşılaştırılınca.

Motosikleti
    -
    ıkısının karısımı derken tamamen teknık ozellıklerden bagımsız,şekil şemal tip olarak söyledim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O degilde fiyatlara bak. İspanyadakilerin asgari ucretine baktim. Resmen soyuluyoruz baska bisey degil!!
    Krizde olan kıytırık Yunanistan'da bile ne kadar bol model çeşidi ve güzel fiyatlar var.Ama bize müstehak hala akillanmiyoruz.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    haha bu sym devri bitti kalmadı onlarda farkında gidip en çok satan modelleri klonlamışlar ama 2017 de hava soğutma koymuşlar zaten orginali varken çakmasını neden alalım.

hiçbirşeyden anlamayan mahalle esnafını belki kandırırlar ama azcık anlayan yamaha ve honda ile yola devam eder

125cc hava soğutmalı kesinlikle iş yapmaz, ha şekil şemal rakiplerinden iyi olmuş ama yap şunu sıvı soğutmalı 200cc japondan farkını koy, bin lirada pahalı olsa yamahadan 150cc yerine sırf 200 için bunu alır millet, çünkü tam eşik güç aralığında 150 liliklerle 100km hızlarla devam seyir yapılamıyor azıcık daha güçlü olmalı en azından 18 beygir gibi olmalı böyle sport scooter lar, yanılıyormuyum? Eskiden aprilla scarabeo vardı 188cc 19beygir, deli gibi kopuyordu yolda 145 basıyordu şimdi piyasada sıfırı yok. Yap böyle birşey anında alırım ben.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Citycom'u geçen sene kullanmıştım, inanılmaz konforluydu. Abs'li olması da cabasıydı ancak bize gelirse kaça gelir ve satar mı meçhul.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hava soğutmalı olup olmamasının hiçbir önemi yok, sokakta gezen 10 motordan 9'u hava soğutmalı zaten. 125 cc motor için gereksizdir. Fiyat yüksek çünkü sonuçta Suzuki Adress gibi bir motor bu, fiyatı da 7000 falan olmalı.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs yok, hava soğutma ve Sym. Bence ölü doğan çocuk...
    Yedek parçası ucuz (Varyatör ve özellikle de kayış)

Tamiri bakımı kolay (Standart bildiğimiz Honda GY6 tipi motor, Kymco, SYM ve Honda'dakilerle aynı tip)

Bunları göz ardı etmeyelim. Gariban 125cc karbüratörlü olan modellerin bile sağlamığı ortadayken enjeksiyonlu modeller muhtemelen daha çok dayanır.

Ha 9000TL çok mu? Çok.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Yurt dışında 2 çeşiti satılan ama ülkemize şükür eru 4 ile abs+cbs şekilde sanırım geliyor yok yok her şey var sanırım abartı olur bilmem ama dünyada en dolu 125 cc sanırım neyse gelsinde 4 gözle bekliyor olucağım

Yabancı inlemelerde izledim bence aletin gideri var birde böyle modellerin 200cc olanı var kymconun keşke onlarda gelse ülkemize

CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)