Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Regal Raptor'unuz (250cc Dadyw) kaç km'de?

Katılımcı sayısı
51. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 0-250 km yaptı

7 13.73%
  • 251-500 km yaptı

4 7.84%
  • 501-1000 km yaptı

4 7.84%
  • 1001-2000 km yaptı

9 17.65%
  • 2001-3000 km yaptı

11 21.57%
  • 3001-4000 km yaptı

2 3.92%
  • 4001-5000 km yaptı

5 9.80%
  • 5001-7500 km yaptı

5 9.80%
  • 7501-10000 km yaptı

1 1.96%
  • 10 000 km üzerinde yol yaptı

3 5.88%
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Regal Raptor'unuz (250cc Daydyw) kaç km'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    (Anket 40 gün içinde oy kullananların verilerini içeriyor. Aslında kısa tutmak gerekiyordu ama katılım yüksek olsun diye 40 gün açık..)
    Lütfen ve Lütfen RR 250cc'si olmayan oy kullanmasın!

Şu an kategorisindeki motosikletlere göre, açık ara önde giden http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557 RR acaba anlaşılabilmek için gereken yolu yaptı mı?

Örneğin 10 000 km olan RR var mı? Belki en tecrübeli motorun, tecrübelerinden yararlanma şansımız doğar.

Regal Raptor'unuz (250cc Dadyw) kaç km'de.. Lütfen yukarıya tıklayın, ortalıktaki RR'ler tıfıl mı, Türkiye şartlarını öğrenmiş mi görelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Güzel..

Bende Regal başlığı altında bu soruyu sormuştum.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    heralde ragalcıler bugun sıtede yok
    Yeni yine yeniden

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    benım yokkııı
    sanki varmış gibi oy kullanma o zaman. bi de milletle dalga geçer gibi benim yok ki yazmışın. forum dalga geçme sallama platformu değildir

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    heralde ragalcıler bugun sıtede yok
    dostum cidden gönderdiğin cevaplarda biraz daha dikkatli olsan diyorum.Sırf mesaj sayısını artırmak için gereksiz mesajlar göndermen hoş bir durum değil...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yakında bende de olacak bu sevimli şeyden bir tane, dolayısıyla şimdilik sıfır km'de ama iki ayda 2000 yapmayan fenerli olsun

benım yokkııı
    Ben bile bu kadar gereksiz mesaj atmıyorum

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Gülüm 2600 Km de.Akü,bujiler,Hava filtresi hepsi orjinal.Sadece aküler değişti
    Sağlıcakla kalın
    BOZKURT
    KUBA 150-25

Motosikleti
    2600 iyi km. dostum..Benim 1150km'de 20 mayıs 2006 trafik çıkışım...

Benim tahminim GreatWhiteShark en eski motosiklete sahip.En çok km. ye sahip odur topic'te diye düşünüyorum. Merak ettiğim 10 000 km. uzeri RR 250cc var mı Türkiye'de..
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı
    dostum cidden gönderdiğin cevaplarda biraz daha dikkatli olsan diyorum.Sırf mesaj sayısını artırmak için gereksiz mesajlar göndermen hoş bir durum değil...

Katılıyorum, başka yerlerde de var. Tahminim genç bi arkadaşımız bu.

Ben de umarım sonbahar gibi alacağım, ama hakikaten en uzun yol yapanını duymak ve görmek isterdim doğrusu. Böylece aletin güvenilirliği ve kalitesi de çıkar ortaya.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    valla dostlarım topik aslıda bana uymuyor ama benım arkadaşımın RR ı 5000 km de. alalıda 3.5 ay oldu... sorunsuzmuş. (merak etmeyin oy kullanmadım)
    Dorado V5

Motosikleti
    Alıntı koyulacivert adlı üyeden alıntı
    valla dostlarım topik aslıda bana uymuyor ama benım arkadaşımın RR ı 5000 km de. alalıda 3.5 ay oldu... sorunsuzmuş. (merak etmeyin oy kullanmadım)
    sağol dostum duyarlılığın için...
    ama topic'te değilse ,dostun motosiklet.net uyesi değilse o kullanamayacaksa onun adına kullanabilirsin..
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    4500 km'de. Sadece bujileri değişti. Bu hafta sonu aküyü değiştirebilirim.

Şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı. Vibrasyon yok (salonda duran bir koltuktan biraz fazla titriyor işte )

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Arkadaşlar ben 1 ayda 2600 km.yaptım. Biraz sabredim 3 ay içinde 10.000 km.yi rahat deviririm. Hatta motoru satmazsam iddia ediyorum en çok kilometre yapan RR cılar arasında ilk sıralarda olurum.

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Arkadaşlar ben bu motora yaklaşık olarak 8 aydır biniyorum yaz kış demeden çamurda karda bindim. 6700 km yol yaptım. Yolda bırakacak birr arza ile karşılaşmadım. Birkaç sorunla karşılaştım ama ıvır zıvır sorunlardı işte.
    Umarım 10 000 km ye geldiğimdede aynı şeyleri söyleyebilirim. Çünkü bir motora iyidir diyebilmek için ilk 10 000 kmden bahsedilir eğerki ilk 10 000 kmde motor sorun çıkarmazsa o motora ozaman net olarak iyi bir motor denir.
    Dolayısı ile 300-500-2000-5000 de bu motor çok çok iyidir diğen arkadaşlara katılmıyorum hele bir dereyi geçebilsin ondan sonra iyidir demek doğrudur derenin başında peşin konuşmak yanlış olur. Tabi bu söylediklerim motorun dayanıklılığı ile alakalı yanlış anlaşılmasın motorun performansı karizması gösterişi kullanım rahatlılığı zaten kendini çoktan kanıtlamış durumda motor iyi yani.

Motosikleti
    Alıntı MACGYVER adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ben bu motora yaklaşık olarak 8 aydır biniyorum yaz kış demeden çamurda karda bindim. 6700 km yol yaptım. Yolda bırakacak birr arza ile karşılaşmadım. Birkaç sorunla karşılaştım ama ıvır zıvır sorunlardı işte.
    Umarım 10 000 km ye geldiğimdede aynı şeyleri söyleyebilirim. Çünkü bir motora iyidir diyebilmek için ilk 10 000 kmden bahsedilir eğerki ilk 10 000 kmde motor sorun çıkarmazsa o motora ozaman net olarak iyi bir motor denir.
    Dolayısı ile 300-500-2000-5000 de bu motor çok çok iyidir diğen arkadaşlara katılmıyorum hele bir dereyi geçebilsin ondan sonra iyidir demek doğrudur derenin başında peşin konuşmak yanlış olur. Tabi bu söylediklerim motorun dayanıklılığı ile alakalı yanlış anlaşılmasın motorun performansı karizması gösterişi kullanım rahatlılığı zaten kendini çoktan kanıtlamış durumda motor iyi yani.
    Oy kullananlarda şu ana kadar en uzun yol yapan sensin galiba dostum.. Ve demek ki motor iyi gidiyor.

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    arkadaşlar ben motora 3. ayın sonunda binmeye başladım 11 Temmuzda 10.000 kmyi geçtim ve sattım. mükemmel bi ralet. En son bu haftasonu Adana dan bindim sadece Silifke de mola verdim Anamura durmadan devam ettim. 4,5 saatte gittim. mükemmel. bütün rampa ve virajları yedim. bu motor motora binmeyi bilene mükemmel bir motor. ilk ay yaşadığım servis sorunu hariç hiç bir problem yaşamadım. egsozları özel yapıldı. performans filtre taktım. far da değişti OSRAM ampul taktık. gerçekten parasını hakeden motor. ben nasipse hayallerimin motoru bmw scarver'a kavuşacam...
    live to ride, ride to live

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    kızım bugun 1780 km' ye geldi ve bu zaman kadar çıkan tek sorunu dun akşam zincirin üsütündeki korumanın vidası düşmüş Allah nazardan saklasın gerçekten çok memnunum ama ileride ne olur bilmiyorum bide şu ön tarafa gizlenen kuşu bulsam çok memnun olucam her hareket ettiğimde ötmeye başlıyor
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

dishchy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f+Varadero
    İzmir Bornova da Çetincan daki Murat Bey ile sohbetimizde (1 ay önce ) motorunun 11.000 de olduğunu söylemişti şu an nasıl bilemiyorum......

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nightwatcher adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben motora 3. ayın sonunda binmeye başladım 11 Temmuzda 10.000 kmyi geçtim ve sattım. mükemmel bi ralet. En son bu haftasonu Adana dan bindim sadece Silifke de mola verdim Anamura durmadan devam ettim. 4,5 saatte gittim. mükemmel. bütün rampa ve virajları yedim. bu motor motora binmeyi bilene mükemmel bir motor. ilk ay yaşadığım servis sorunu hariç hiç bir problem yaşamadım. egsozları özel yapıldı. performans filtre taktım. far da değişti OSRAM ampul taktık. gerçekten parasını hakeden motor. ben nasipse hayallerimin motoru bmw scarver'a kavuşacam...
    senimotorun performansı ile ilgili senin söylediklerin çok önemli çünkü yaptığın km hatırı sayılır. üstelik sıcak bir bölgede kullanıp iyi performans almak da önemli

eksozda özel olan nedir? performans filtre hangisi? far değişti derken gövdemi yoksa sadece ampulmü? asramın hangi ampulünü kullandın?

bu bilgileride bizimle paylaşırsan memnun oluruz

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    arkadaşlar ; oyumu kullandım ancak daha çok yeniyim ve motorcuyum demek için bin fırın ekmek yemem gerekecektir.
    Okuduğum kadarı ile yüksek kilometrelerde bile memnuniyet had sayfada. umarım hepimiz kazasız belasız bu kilometrelere geliriz.
    Fakat okuduğum ( arparagaz mı ?) sarıkayalar iflas etmiş(başka bir üyeden)doğruysa durum vahim.bilgisi olan var mı?
    Gerçi koç alyanstan kasko konusunda Regali sistemlerine kayıt etmek için görüşmem olmuştu ve daha dün sarıkayalardan Sertunç bey diye bir zatla konuştuklarını ve bilgi aldıklarını söylediler. Regalleri en yakın zamanda sisteme alacaklarmış. bilgilerinize.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler