Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BAJAJ YEDEK PARÇA FİYATLARINA GELEN BÜYÜK ZAM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Yüzde 25 zam geldi bajaj yedek parça fiyatlarına
    Olmaz olsun böyle zam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Her marka iyice suyunu sıktı bu işin.Bajajda geri kalmadı demekki.Yeni modellerde geliyor.Piyasa kızıştığında bajajın bir kozuda buydu.Ama hala çoğu firmadan avantajlıdır herhalde.Değilse kozunu kaybetti demektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    gelecek tabiki ybr motoruna kimse laf söylemesin 3 bin lira edecek motoru 7 bin liraya peynir ekmek gibi satsınlar sene 2017 de karbüratörlü motor satsınlar hiç sıkıntı yok yarı fiyatına olan motorda bir zahmet fiyatlarını artırsın
    mgora ve YasinC bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelecek tabiki ybr motoruna kimse laf söylemesin 3 bin lira edecek motoru 7 bin liraya peynir ekmek gibi satsınlar sene 2017 de karbüratörlü motor satsınlar hiç sıkıntı yok yarı fiyatına olan motorda bir zahmet fiyatlarını artırsın
    Mesele YBR değil ki. YBR dediğin motor bozulmaması ile bilinir. Başka bir numarası yok. Hala arka fren kampana. Karbüratör-enjeksiyon konusuna girmiyorum zira 125 cc bir motorda enjeksiyon ne kadar gerekli, ne kadar verimli olur, oturup onu bir tartışmak lazım. 100 km'de 2,5 lt tüketimi olan bir motor sonuçta. Çalışması oldukça stabil, dahası yaz kış, hep çalışıyor. Enjeksiyon buna ekstra ne katar tartışılır.

Ama Yamaha'nın yedek parça politikasını hiç beğenmiyorum. Adam bir grenaj satıyor, gidip bir plastik dökümcüye, sağlamından bir grenaj verip, bana bundan 10 tane yap desek, muhtemelen yamahanın yedek parçasından çok pahalı olmaz. Garip ve şuursuz bir parça fiyatlandırma mantıkları var bana göre. R25'in kafa demirinin fiyatını öğrendiğimden beri, yamaha'dan soğudum. CBR250'nin kafa demirinin 3 katı fiyata satıyor, özelliği ne? Herhangi bir farkı da yok. Kaldı ki, seleflerinden ucuz olsa da Hondanın da parça fiyatları aslında ucuz değil. Yani zaten ucuz denemeyecek bir firmanın parça fiyatının 3 katı fiyata parça satan bir firma yamaha.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yamaha Japonlar içerisinde fiyat politikasından dolayı benim için en sevimsiz firma konumunda. R25'le iş yapıyorlardı, onda da bu geri çağırmalar ve yaşanan sorunlar yüzünden zor duruma düştüler, bana göre çok da güzel oldu. Umarım yıl sonuna kadar batacak duruma gelirler. Milleti enayi yerine koyan ne kadar firma varsa yerin dibine batsın.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Japonlar içerisinde fiyat politikasından dolayı benim için en sevimsiz firma konumunda. R25'le iş yapıyorlardı, onda da bu geri çağırmalar ve yaşanan sorunlar yüzünden zor duruma düştüler, bana göre çok da güzel oldu. Umarım yıl sonuna kadar batacak duruma gelirler. Milleti enayi yerine koyan ne kadar firma varsa yerin dibine batsın.
    Bi r25 ile yamaha yı batırdın ya helal olsun sana o geri çağırmalar dediğin motor şu an bile kendi sınıfının en çok satanı hala

oh suyundan da, keşke bajaj da o stop eden bol sorunlu motorlarını geri çağırsada sorunlarını giderip kendine verilen parayı hak etse.
    efendy06 ve Pistonlar bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi r25 ile yamaha yı batırdın ya helal olsun sana o geri çağırmalar dediğin motor şu an bile kendi sınıfının en çok satanı hala
    Doğru söylüyorsun, bu konuda ana fikir R25'in kalitesiydi zaten. Bir de "Satan mal iyi maldır", onu da unutmamak lazım.

Motosikleti
    -
    bajaj sahıplerı dusunsun, yuzde 50 ındırımde yapmıs olsalardı benım hıc ısım olmayacagından bajaj konusunda rahatım.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Pulsarım olmasına rağmen Kuralkan'ın politikaları çok amatörce ve yanlış buluyoum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı VECİHİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh suyundan da, keşke bajaj da o stop eden bol sorunlu motorlarını geri çağırsada sorunlarını giderip kendine verilen parayı hak etse.
    Keşke yapsalar
    Ama nerde......
    VECİHİ bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Japonların parça fiyatlarını kıskanmıştır,benim onlardan ne eksiğim var deyip yapıştırmıştır zammı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    başka şeylere zam gelince normal benzine zam geldiginde dünyadaki petrol fiyatları yükseldi iş kendine gelince olmaz olsun böyle zam kardeş çok kaypaksın ya hani bil istedim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japonların parça fiyatlarını kıskanmıştır,benim onlardan ne eksiğim var deyip yapıştırmıştır zammı
    Ne bir japon gibi kaliteli ne bir Japon kadar sorunsuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)