Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pulsar 150 As Sonunda Birbirimize Kavuştuk. :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Merhbalar arkadaşlar

Uzun araştırmalar sonunucunda pulsar 150 as almış bulunmaktayım. Son zamanlarda kronik sorunlardan dolayı büyük eleştrilere maruz kalmış fakat bir türlü bu motordan vazgeçemedim. Fiyatta uzun süre pazarlık yaptım son olrak 6500 TL'ye el sıkıştık. Pulsar almadan once Tvs test ettim fakat içim sinmedi rahat edemedim üstünde.
    Motor ehliyeti almak için geç kaldım ama Allah nasip ederse Haziranda elimde olcak oda. Ehliyetsiz ve ekipmansız binmek istemiyorum bu yüzden motor garajımda 2 ay yatıcak. Aldığım yerle anlaştım motoru çalıştırmadan önce onlarla iletişime geçmemi akü vs bakımlarını bizzat yapıcaklarını söylediler, sağolsun Ömer bey çok iyi ilgilendi. İnşallah çok fazla sorun yaşamam motorda herkese iyi forumlar dilerim

[IMG][/IMG]
    badircik ve motorcu344 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Hayırlı uğurlu olsun, eksiklerini bir an evvel tamamlaman dileğiyle

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Güzel yorumunuz için teşekür ederim

Motoru onden arkadan yandan cekip atar misin resimleri hayırlı olsun

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Heycandan sadece 2 fotoğraf çekebildim. Ama her yerini kontrol ettim motorun bana malezeme kaliteli gibi geldi. Motora bindiğimde boyum çok az kısa kaldı. Selesi oldukça rahat gerçi süremeden emin konuşamıyorum. Selede belki yarım saat oturmuşumdur :D
    [IMG][/IMG]
    badircik bunu beğendi.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    hayırlı olsun, kazasız günlerde kullanmayı nasip etsin rabbim.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Aminnn Bu güzel yorumunuz için teşekür ederim.

Motosikleti
    pulsar ns150
    Sigortasi plakasi ruhsati ne kadar tuttu he bide ehliyet randevudamii sagolasin

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Plaka vs islemleri daha yapmadim. 3 ay süresi var dediler haziran ayı gibi hepsini yapicam. Babam emekli olduğu için sigortası falan daha ucuz olur dediler. Tam olarak ne kadar gider bilmiyorum ama 1000 kusuru gecmez sanırım.

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Aytaç kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Yüzün yabancı gelmedi ama Ankara'da mısın? Geçen gün Motomekanik'te karşılaşmış olabilir miyiz acaba diye düşünüyorum.

Kırmızı olması ayrı bi güzel göründü gözüme. Satıp AS mi alsam acaba Tekerine taş değmesin tekerin düz bassın.

İstersen kendi adına al motoru. Sigortada şu anda tavan fiyat uygulaması var uygun fiyat çıkar diye tahmin ediyorum ama bu sadece tahmin.

Hayir' li olsun kardeşim, güle güle kullan.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hayırlı olsun.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Ekipman almadan sakın ama sakın kullanma.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HAYIRlı olsun tecrübe kazanmak için güzel bir seçenek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı sarpgray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayir' li olsun kardeşim, güle güle kullan.
    Hayra vesile olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Evet güzel motor

Hayran vesile olsun
    Allah kaza bela nazar türlü dehlikelerden korusun
    Tekerine düz bassın

Allah a emanet ol

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi 15-20 tane foto koysaydınız keşke

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Hayırlı olsun hocam, tekeriniz düz bassın. Konularınız görmüştüm sizin bende çok kararsızım hala haziran gibi alacağız motoru bakalım ne olacak merakla bekliyorum

Atakangke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo250ie
    Hayirli olsun Aramiza hoşgeldin. Facebook da Pulsar as150 Turkiye grubu bulunmakta katilabilirsin. Kazasiz belasiz bolca gezmeler =)

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Hepinizin güzel yorumları için çok teşekür ediyorum abilerim kardeşlerim. Daha fazla foto koymak isterdim fakat heyecandan foto düşünemedim ama pazartesi günü bol bol fotoğraf eklerim konuya. Siyah istiyordum motoru fakat kırmızı kalmış tek ve cidden siyahtan bile güzel geldi birden gözüme 😆 Ankara da oturmuyorum Aydın Merkezde oturuyorum bu arada. Şunu da son olarak eklemek isterim ki serviste çalışan bir arkadaşım varmış haberim yok bugün kendisi ile uzun uzun konuştuk bakımları cok titiz yaparız yabancı değilsin dedi sağolsun. Herşey iyi güzel hoş gidiyor inşallah fazla kronik sorunlarla uğraşmam motoru alın terimle kazanarak aldım zırt pirt sorun çıksın hic istemem. Tekrardan güzel yorumlarınız için çok teşekür ediyorum sağlıcakla kalın

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    yaw adamı bırakın bir kendine gelsin şu anda heyecandan yerlere göklere sığamıyor ne yapacağını şaşırıyordur :D durup durup motorun yanına gitmeler gelmeler falan, motora elleyip sonra hemen geri çekilmeler falan bu süreçte normaldir

şu 2 ay yatma meselesi biraz düşündürücü. dayanamayıp binmeye kalkacak olursan uyarayım; dün babam yunus polise yakalanmış arkadaşının arabasıyla ve 1800 lira ceza babama ve bir o kadarda ruhsat sahibine kesildi ohh miss kebap mutlu mesut 3600 lira ödeyecekler.

eğer mahallende polisler dolaşıyorsa sakın kullanma, çok sürmek istersende ehliyetli bir ile boş araziye yada boş olan yollara gidin ve orada sürün.

hayırlı olsun, tüm dil uzatmalara ve kronik sorunlara rağmen almışsınız. ama birde bunun performans tarafı varki bu sınıfta tek motor.

motorun rodaj aşamasında gazı birden bire açma ve 6 bin deviri geçme. sakin kullan yani.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)