Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Pulsar 150 As Sonunda Birbirimize Kavuştuk. :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw adamı bırakın bir kendine gelsin şu anda heyecandan yerlere göklere sığamıyor ne yapacağını şaşırıyordur :D durup durup motorun yanına gitmeler gelmeler falan, motora elleyip sonra hemen geri çekilmeler falan bu süreçte normaldir

şu 2 ay yatma meselesi biraz düşündürücü. dayanamayıp binmeye kalkacak olursan uyarayım; dün babam yunus polise yakalanmış arkadaşının arabasıyla ve 1800 lira ceza babama ve bir o kadarda ruhsat sahibine kesildi ohh miss kebap mutlu mesut 3600 lira ödeyecekler.

eğer mahallende polisler dolaşıyorsa sakın kullanma, çok sürmek istersende ehliyetli bir ile boş araziye yada boş olan yollara gidin ve orada sürün.

hayırlı olsun, tüm dil uzatmalara ve kronik sorunlara rağmen almışsınız. ama birde bunun performans tarafı varki bu sınıfta tek motor.

motorun rodaj aşamasında gazı birden bire açma ve 6 bin deviri geçme. sakin kullan yani.
    Yorumunuz icin teşekür ederim Çarşıda oturduğumdan kesinlikle çıkarmayı düşünmüyorum, bu konuda kendimi kontrol edebilirim. Kronik sorun var diye almiycaktim ama amcam bu tür problemler her markada hemen hemen olur arabada bile gosterge gidip gelir arada dedi. Bende gaza geldim almış bulundum😃

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Çok iyi fiyata almışsın, hayırlı olsun.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Teşekür ederim sağolun. Aynen ucuza geldi bilirsiniz As serisi daha pahalı oluyor ns'den

surcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Hayirli ugurlu olsun. Akuyu sokup 2 ay sonra da sarj edip baglarsan sorun olmaz buyuk ihtimalle. Tescil islemini temmuzda yaptirirsan ilk 6 aylik motorlu tasit vergisini odemezsin bilgin olsun. 50-60 lira gibi bir rakam ama madem ekipman eksigin var. Bir seyler alirsin o parayla kendine veya motoruna... aklinda bulunsun ;)

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Hayırlı olsun benimde takibimde olan motor su anda fiyatını duyunca 2. El aldın sandım 👍

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    insanımız öyle sinir bozucudur ki bu yüzden millete kulak asmamak lazım. soru sorarlar -ehliyetin var mı? +var abi. -aferiiim, aferiim.

sanki ehliyet verirken bize bir şey öğretiyorlar. ehliyet alırken bana motosiklet ile başıma gelebilecek ölümcül durumlardan bahsetmediler ve bana motora özel hiç bir bilgi vermediler. peki benden aldıkları 1100 lira ne parasıydı bana cevap verin? çok param vardı da ben yiyemedim sen ye diye verdim gitti dimi?

verdiğim 1100 lira haram zıkkım olsun burunlarından gelsin, ben bilgisayar başında saatlerimi harcıyorum ve aynı şekilde motosikletimin başındada saatlerimi harcıyorum bir şeyler öğrenmek için.

bize verdikleri bu ehliyet kartının hiç bir anlamı yok. yeni kanun çıksın sadece sınava girelim ve sınav parası ödeyelim. ben enayi gibi milyarlarca para niye ödeyeyim ya da bir başkası ödesin? sadece motosiklet ehliyeti adı altında yazılı ve uygulamalı sınav olsun ve biz istersek bir kursa yazılırız istersek açık lise gibi evde kendimiz çalışırız.

hortumcu sisteme bir ayar çekmek lazım kahretsin bu nedir yaa? yapmadıkları hizmetin parasını alıyorlar.

aytaç kardeşim ehliyetsiz motor kullanmanda hiç bir sakınca yok kaza yapmadığın ve polise yakalanmadığın sürece. ehliyet alınca değişen bir şey olmayacak çünkü.

sigortalara ayar çektiler buna da çeksinler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanımız öyle sinir bozucudur ki bu yüzden millete kulak asmamak lazım. soru sorarlar -ehliyetin var mı? +var abi. -aferiiim, aferiim.

sanki ehliyet verirken bize bir şey öğretiyorlar. ehliyet alırken bana motosiklet ile başıma gelebilecek ölümcül durumlardan bahsetmediler ve bana motora özel hiç bir bilgi vermediler. peki benden aldıkları 1100 lira ne parasıydı bana cevap verin? çok param vardı da ben yiyemedim sen ye diye verdim gitti dimi?

verdiğim 1100 lira haram zıkkım olsun burunlarından gelsin, ben bilgisayar başında saatlerimi harcıyorum ve aynı şekilde motosikletimin başındada saatlerimi harcıyorum bir şeyler öğrenmek için.

bize verdikleri bu ehliyet kartının hiç bir anlamı yok. yeni kanun çıksın sadece sınava girelim ve sınav parası ödeyelim. ben enayi gibi milyarlarca para niye ödeyeyim ya da bir başkası ödesin? sadece motosiklet ehliyeti adı altında yazılı ve uygulamalı sınav olsun ve biz istersek bir kursa yazılırız istersek açık lise gibi evde kendimiz çalışırız.

hortumcu sisteme bir ayar çekmek lazım kahretsin bu nedir yaa? yapmadıkları hizmetin parasını alıyorlar.

aytaç kardeşim ehliyetsiz motor kullanmanda hiç bir sakınca yok kaza yapmadığın ve polise yakalanmadığın sürece. ehliyet alınca değişen bir şey olmayacak çünkü.

sigortalara ayar çektiler buna da çeksinler.
    Tamamıyla katılıyorum abicim sana. Geçen derslere gittim inanın millet sıkıntıdan uyukluyordu 3 saati zor tamamladım. Ehliyette bir bok öğretmiyorlar maalesef al motoru sağ sol yap tamamdır. Aldıkları parayı hak etmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Alıntı Crazy_sprint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun benimde takibimde olan motor su anda fiyatını duyunca 2. El aldın sandım ��
    Yok sıfır aldım ama çok uygun fiyat çekti satıcı sağolsun. Son 1 adet As 150 kaldı sana 7200 olur demişti zorla 6500e çektim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı surcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli ugurlu olsun. Akuyu sokup 2 ay sonra da sarj edip baglarsan sorun olmaz buyuk ihtimalle. Tescil islemini temmuzda yaptirirsan ilk 6 aylik motorlu tasit vergisini odemezsin bilgin olsun. 50-60 lira gibi bir rakam ama madem ekipman eksigin var. Bir seyler alirsin o parayla kendine veya motoruna... aklinda bulunsun ;)
    Tavsiyeniz için teşekür ederim. Dediğiniz gibi akü işi aynen öyle olucak 2 ay sonunda aküyü takıcak aldığım yer ve bakımlarını baştan yapıcaklar kullanıma hazır olcak. Haziran ayını iple çekiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Hocam oturuş pozisyonunuzdan pek bilginiz olmadığı belli gerekirse 2 ay daha motosiklete binmeyin güvenli sürüş eğitimi alın.Ehliyetiniz motosikleti kullanmayacak.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aytaci09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamıyla katılıyorum abicim sana. Geçen derslere gittim inanın millet sıkıntıdan uyukluyordu 3 saati zor tamamladım. Ehliyette bir bok öğretmiyorlar maalesef al motoru sağ sol yap tamamdır. Aldıkları parayı hak etmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Yok sıfır aldım ama çok uygun fiyat çekti satıcı sağolsun. Son 1 adet As 150 kaldı sana 7200 olur demişti zorla 6500e çektim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Tavsiyeniz için teşekür ederim. Dediğiniz gibi akü işi aynen öyle olucak 2 ay sonunda aküyü takıcak aldığım yer ve bakımlarını baştan yapıcaklar kullanıma hazır olcak. Haziran ayını iple çekiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

http://<a href="http://hizliresim.co...Ln.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...5o.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...N8.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...Az.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...NL.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...bM.jpg</a></a>
    çok yakışmış, haziranı iple çekerken bu süreyide iyi değerlendirmek lazım. bütçe varsa eğitim, ekipman araştırması...

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Renk çok güzelmiş. Allah nazardan saklasın. Hayırlı uğurlu olsun.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam oturuş pozisyonunuzdan pek bilginiz olmadığı belli gerekirse 2 ay daha motosiklete binmeyin güvenli sürüş eğitimi alın.Ehliyetiniz motosikleti kullanmayacak.
    Ustam fotoğraf çekiliyoruz orda güldürdün beni Oturuş pozisyonu tabikide kullanım sırasında böyle değil o kadar cahil değiliz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yakışmış, haziranı iple çekerken bu süreyide iyi değerlendirmek lazım. bütçe varsa eğitim, ekipman araştırması...
    Onun için konu açıcam en kısa sürede. Arkadaşım motorunu satmış ekipmanı sana veririm uygun fiyata dedi onlarında marka ve fotolarını atarım. Yorumlarınız için teşekürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aminn Teşekür ederim yorumunuz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aminn Teşekür ederim yorumunuz için.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    hayırlı olsun kardeşim. motor genç sen genç bu yaz korksun alem :D

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim. motor genç sen genç bu yaz korksun alem :D
    Hahahaha sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün abicim

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı olsun.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Arkadaşlar motoru teslim aldım gören kafasını çevirip birdaha bakıyor Kırmızı hakikatten çok güzel gösteriyor motoru. 4 - 5 kişi başıma toplanıp motor hakkında bilgi bile istedi hiç alışık değilim bu durumlara

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Hayırlı uğurlu olsun tekerin düz bassın. Bakalım bende 150 NS,150 as filan bakıyordumda hala kararsızım kronik sorunları beni korkutuyor senin gibi bakalım 2 ay filan var belli olucak 2 aya.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Hayırlı olsun. Biraz tipi cbf 150 yi andırıyor gerçi. Ns ile ralarında ne gibi farklılıklar var görünüş dışında?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Farlar değişik tasarım hemen hemen aynı fakat bana as modeli daha kalipli gibi geldi. Birde fotolara bakarak karar vermeyin görün bakın alın. Ns fotolarda güzel fakat inanin ben as modelini canlı görünce daha çok begendim. Fakat motor bana ağır geldi alışırım inşallah. Motoru sürmek nasip olmadı daha 2 ay sonra çalıştırıcam .[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)