Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HGS Saçmalığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Merhaba arkadaşlar motorsikleti yeni aldım 23 Nisan günü İstanbula gideceğim için bu gün Lüleburgaz merkez ptt şubesine giderek hgs almak istediğimi söyledim onlarda bana form doldurmamı söylediler.Her şey iyi hoş formu doldurdum sıram geldiğinde hangi sınıf diye sordular 6.sınıf dediğimde elllerinde 6.sınıf olmadığını 1.sınıf verebileceklerini söylediler.Bende niye fazla para vereyim diyerek istemedim nerden bulabilrim diye sorduğum çevredeki illerden belki bulabileceğimi söylediler oda tam net değil yani.İşim gücüm yok binicem gidicem tek tek 6.sınıf hgs kartı arayacağım.Hadi oda tamam dedim gideceğim zaman Lüleburgaz gişelerinden çıkayım mahmutbey gişelerine girmeden sağ taraftaki hgs yerinden alırım saat sabah 06.00 da orda olmam gerekiyor çalışma saatleri 07.00-23.00 mış oda uymadı.Müşteri hizmetlerini aradım dedim lüleburgaz şubesine 6.sınıf hgs kartı yollayın onada müdahale edemiyoruz diyorlar.Nasıl bir şaçmalıktır anlamış değilim illa diyorlar kapat plakayı öyle geç.
    YERUÇAĞI, Salurbey ve esbabsız bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    sizde öyle yapın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    30 gün içerisinde hgs etiketi alıp para yüklerseniz ceza ödemezsiniz diye biliyorum. Bi araştırın bence.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Ne düsgün ki zaten

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    çarşıda, pazarda, markette, .... her yerde kolayca ulaşabilirsin hocam. kafanı yorduğuna deymez.

Jemand ve Merdo bunu beğendiler.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı alantirikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 gün içerisinde hgs etiketi alıp para yüklerseniz ceza ödemezsiniz diye biliyorum. Bi araştırın bence.
    30 gün değil 15 gün.
    07

Motosikleti
    Duke250>YBR125
    Ben de köprü girişindeki PTT'de 6.sınıf bulamamıştım. Daha sonra Levent şubesinde buldum baya bir aradıktan sonra. Gerçekten rezillik bu kadar basit birşeyin bile düzgün yapılamaması.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    padişah köprü hikayesi olmuş.

Motosikleti
    -
    Alıntı Ultraviolet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de köprü girişindeki PTT'de 6.sınıf bulamamıştım. Daha sonra Levent şubesinde buldum baya bir aradıktan sonra. Gerçekten rezillik bu kadar basit birşeyin bile düzgün yapılamaması.
    Dönerken mahmutbey giselerine bakicam umarim orda bulabilirim.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N 2014 - HONDA CRF250L 2013
    Aynısını yaşadım. Sonra madem 1. sınıf almak zorunda kalıyorum gittim bankadan aldım hesaptan düşsünler uğraşmayayım diye. Hatta bankacı motosiklet o sınıfta değil sorun olmaz mı diye sordu. Dedim fazla para alacaklarsa sormazlar bile. Güya teoride motosiklet sınıfı var da gel de bul. Geçmiş olsun.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Bakırköy PTT şubesinden 6.sınıf hgs aldım geçen sene ,
    Yolunuz düşerse uğrayın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bu ülkede yaşayanları yolunacak kaz olarak görüyorlar. Resmen enayi yerine koyuyorlar.

1nci sınıf yoksa, 6ncı sınıf verelim onla geçin neden demiyorlar.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte hep bunlar Sn.Kılıçdaroğlu yüzüden .
    Adama koyun versen güdemez diyo uzun başgan.
    Koyun gibi güdülmekten haz alındığı ülkemde ne olur yani üç beş postane gezseniz? Koca koca köprüler yollar yapmak için o kadar uğraşıyolar siz hala yok efendim postane postane gezmem... anarşik anarşik konuşmayın...

Motosikleti
    -
    Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte hep bunlar Sn.Kılıçdaroğlu yüzüden .
    Adama koyun versen güdemez diyo uzun başgan.
    Koyun gibi güdülmekten haz alındığı ülkemde ne olur yani üç beş postane gezseniz? Koca koca köprüler yollar yapmak için o kadar uğraşıyolar siz hala yok efendim postane postane gezmem... anarşik anarşik konuşmayın...
    Kırklarelinin tüm ilçelerinde yok büyük şehirde yaşamıyorum mecburmuyum ben he elinde olmaz kargo yaparlar eyvallah.

svastika94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx125>Xmax250>VstromDL650
    Dün mikrofiber bez ile elimi arkaya uzatarak kapattığım, geçişten bahsetmemişim sanırım.
    Hayatını yaşa.

Ben 6 sınıf hgs yi 6 ay önce almıştım. Önce 1 sınıf kullanıyordum zar zor temin ettim 6 sınıf. Bence plakayı kapatarak gecmek mi yasal 6 sınıf yerine 1 sınıf ücreti vermek mi yasal. Nasılsa bir suç işliyoruz bari fazla para vermeyelim plakadaki numaranın ikisini beyaz bant çek. Çıkınca bandı alırsın yola devam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)