Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey qm 250 mi mondial mct 250 mi ???

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar merhaba daha il motorum olacak hayırlısıyla ama iki şeçenek arasında kaldım sizce hangi motoru almalıyım ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı ALTDOGA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba daha il motorum olacak hayırlısıyla ama iki şeçenek arasında kaldım sizce hangi motoru almalıyım ??
    içimden hiçbiri demek geçiyor ama illaki bu ikisinden biri olacak dersen mct derim.

sebebine gelirsek parçası daha çok. ileride satmaya kalktığın zaman ramzey'e göre daha kolay satarsın.

bende biliyorum ikisini,nde bi cacık etmeyeceğini fakat ilk motorum iyi bişey alıp pertetmek istemiyorum açıkcası bide öğrenciyim malum... :D

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı ALTDOGA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende biliyorum ikisini,nde bi cacık etmeyeceğini fakat ilk motorum iyi bişey alıp pertetmek istemiyorum açıkcası bide öğrenciyim malum... :D
    dostum peki bütçen nekadar? öte yandan ucuz birşey alıp zırt pırt arıza vermeside var.

2500 civarı bi bütcem var hocam

Qm icin daha sorunsuz bir motor oldugunu soyluyorlar. Ama parcasini bulamayacaksin. Mct 20 binden az bulabilme ihtimalin dusuk. Keske 10 binde falan bulabilsen.aldiktan sonra sana cok sikinti cikartacak. Vidalari gevseyecek en basiti. Ihmal edersen o parca kaybolacak.o yuzden temiz bir keeway superlight 150 bul daha rahat edersin bence.

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    motor ayni ama mct alirsan karbüratör ayarlat ve egzantrik miline bak yağ yakmasin sorun yok balatasi ucuz sanziman ucuz xyz ucuz ikiside ayni blok motora sahip ben mct i daha cok sevdim kunlandıgım zaman qm biraz daha sisman geldi tarz sana kalmış ayni yani görüntü haric
    MOTOSTONE SİNİRLİ TAMİRCİ
    ( ----SCOOTER DÜŞMANI----- )

Alıntı bizil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Qm icin daha sorunsuz bir motor oldugunu soyluyorlar. Ama parcasini bulamayacaksin. Mct 20 binden az bulabilme ihtimalin dusuk. Keske 10 binde falan bulabilsen.aldiktan sonra sana cok sikinti cikartacak. Vidalari gevseyecek en basiti. Ihmal edersen o parca kaybolacak.o yuzden temiz bir keeway superlight 150 bul daha rahat edersin bence.
    bildiğim kadarıyla mct ramzey vs. çin motortorlarının parçaları hemen aynı o yüzden parça konusunda sıkıntı yaşamam diye düşünüyordum ?

Bakim icin gereken parcalar aynidir fakat bunun kaportasi var.geriye kalan aksamlarda sikinti cekebilirsin. Mct de tum parcalari bulursun ucuzdurda ama bir seferde bakima 200 lira verseniz emin olun haftada bir su sinyali 20 bu kapagi 15 den az yipratir.ustalar her seferinde opmeye calisir. Severim mct yi .surusu cok keyif verir.gercekten eli tornavida tutmali alanin ve bikmamali.

Alıntı bizil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakim icin gereken parcalar aynidir fakat bunun kaportasi var.geriye kalan aksamlarda sikinti cekebilirsin. Mct de tum parcalari bulursun ucuzdurda ama bir seferde bakima 200 lira verseniz emin olun haftada bir su sinyali 20 bu kapagi 15 den az yipratir.ustalar her seferinde opmeye calisir. Severim mct yi .surusu cok keyif verir.gercekten eli tornavida tutmali alanin ve bikmamali.
    mct de karar kıldım hocam pazartasi alıyorum

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    iyi isabet temizini bulursan kaçırma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)