Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Artistliğin sonu bu oluyomuş demek ki. Motosiklet kazası kask kamerasında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Ne pahasına olursa olsun çarpmayıp illa kaçış yolu, kurtarma yolu bulmaya çalışmanın daha büyük tehlike olabileceğini düşünerekten düşük hızla çarpmayı "tercih etmek" üzerine öğretici bir video aslında!

Yaptığı yanlış. Çarpması doğru.

Soldan kurtarmaya çalışsaydı, kamyonetin sol sinyali yanıyordu, dönerken girecekti muhtemelen; veya karşıdan da araç çıkabilirdi...

Özetle: Çarpmakla "en doğrusunu" yapmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    94 kmh hızda fren yapıp 30 kmh hızla araca çarpmak
    Yinede iyi kurtarmış

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Moderatörüm bu haber vlog çekimleri motorcuları nereye götürüyor gibisinden geçen baya tartışılan konuda çoktan yayınlandı hatta ulusal basınada çıktı.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olan motora oldu, bi motorum olsa gidonunu hiç bırakmam diye hayalini kuran bu kadar insan varken..
    Ali Bircan bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    hands free yapmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olan motora oldu, bi motorum olsa gidonunu hiç bırakmam diye hayalini kuran bu kadar insan varken..
    al artık bir motorda bizde kurtulalım olum yaaaaa..... (almışmıydın?)
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hands free yapmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

al artık bir motorda bizde kurtulalım olum yaaaaa..... (almışmıydın?)
    bakınıyorum alınca ilk işim klübünüze üye olmak

Motosikleti
    MT 07
    bakınıyorum alınca ilk işim klübünüze üye olmak
    peruk lazım mı

peruk lazım mı
    kerimcan gelse almıcakmısınız sanki hem grubu kollar korurum hemde motorlarınıza göz kulak olurum

core-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25

uzun saç lı erkekleri kabul ederlermiki.
    something123 bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı bozok_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar sapsalliga abs ne yapsin.
    ağzına sağlık, güzel yorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

hands free yapmış [COLOR="Silver"]

Tamam kazadır olmuş. Bari yükleme sen de kalsın. Şimdi şamar oğlanı oldun, herkes dalga geçiyor daha mı iyi oldu. Hani güleriz ağlanacak halimize varya tam o iş. Ama ben ÇOOOK gülüyorum bu işe.

Oha biri yazmış hangimiz böyle hareketler yapmadık ki, evlilik programı izlemedik ki filan. Ne böyle hareketler yaptım ne de evlilik programı izledim, herkesi kendiniz gibi sanmasanız diyorum. Bir sürü adam gibi kullanan insan var.
    Bir diğeri açıkça kaza yapması doğru karar demiş, yuhh diyorum. Kaza yapmışsan ve videodaki salaklığın dibine vuruşun bağır bağır bağırıyorsa üstelik öyle bir yerde 90 km üstü hız ve eller havaya yapmışsan bunun sonunda kaza yapması çarpması doğru karar demek aymazlıktır arkadaş, kusura bakmayın daha hafif tabirini bulamadım. Şu orta öğrenimde mantık dersleri harbiden kalkmıştı değil mi? Çok ama çok acil koyulması lazım.

Utanmasanız ne var ki bu videoda filan diyeceksiniz, ayıp yav. Açık bir salaklık örneğini izlediğimiz videodan şüphe ettirmeyin insanı, azıcık akıl ve izan yahu! Sanki ben başka video izlemişim, yorumlara bak. (Bunları yazdım diye saldırmayın, kendi yazdığınız yorumları bir daha okuyun lütfen )

Salaklık edene dünyanın her yerinde salak derler, buradaki sadece medeni cesaretli bir salakmış videosunu da yayınlamış salaklığının.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha biri yazmış hangimiz böyle hareketler yapmadık ki, evlilik programı izlemedik ki filan. Ne böyle hareketler yaptım ne de evlilik programı izledim, herkesi kendiniz gibi sanmasanız diyorum. Bir sürü adam gibi kullanan insan var.
    Bir diğeri açıkça kaza yapması doğru karar demiş, yuhh diyorum. Kaza yapmışsan ve videodaki salaklığın dibine vuruşun bağır bağır bağırıyorsa üstelik öyle bir yerde 90 km üstü hız ve eller havaya yapmışsan bunun sonunda kaza yapması çarpması doğru karar demek aymazlıktır arkadaş, kusura bakmayın daha hafif tabirini bulamadım. Şu orta öğrenimde mantık dersleri harbiden kalkmıştı değil mi? Çok ama çok acil koyulması lazım.

Utanmasanız ne var ki bu videoda filan diyeceksiniz, ayıp yav. Açık bir salaklık örneğini izlediğimiz videodan şüphe ettirmeyin insanı, azıcık akıl ve izan yahu! Sanki ben başka video izlemişim, yorumlara bak. (Bunları yazdım diye saldırmayın, kendi yazdığınız yorumları bir daha okuyun lütfen )

Salaklık edene dünyanın her yerinde salak derler, buradaki sadece medeni cesaretli bir salakmış videosunu da yayınlamış salaklığının.
    salaklıktan ziyade bir anlık aşka gelmiş diyelim trafikte fazla coşmamak lazım, sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz.

arkadaş bunu internete koymuş ama başkaları geyik yapsın diye koymamıştır büyük ihtimal.

bizim alaycı insanımıza rağmen ben bu arkadaşın erdemli hareketini tebrik ediyorum. trafikte dikkatli olmak gerektiğine tekrar değinmiş ve uygulamalı olarak bize bir riski göstermiş

Motosikleti
    MT 07
    kerimcan gelse almıcakmısınız sanki hem grubu kollar korurum hemde motorlarınıza göz kulak olurum
    Hemende koruyup kollayin ataerkil zihniyet
    Cix cix

Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    https://www.youtube.com/watch?v=f-NkK9QQ7ZU
    aynı kişi 2. vaka

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın fren yapışında da bir sıkıntı var gibi, 3 yıllık ırc ile bile bu kadar kaymadım ben...
    Pirelli rosso corsa var yeni çıkardım motordan durumu kötü değil ama senin motora uyar mı ?
    Feel the way

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)