Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Son Düzlük. 3 Motor.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Düldül
    Motorumu 4/5 gün içinde satıyorum. Yeni motoruda 2 hafta içinde alıcağım.
    Motorlar Pulsar 200ns, Sym Wolf, tnt 25
    İlk seçeneğim wolf ve tnt ama ikinci elde zor bulunuyor ve biraz pahalı fiyat çekiyorlar.
    Motora 8 den fazla vermek istemiyorum. 3.seçeneğim ise pulsar. Artık her yerde gördüğümden tiksinmeye başladım o yüzden son seçenek. Şeytan diyo ver 10 bin hepsini boşver al bir tane rs200 diye.
    İnşallah hayırlısı olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seçenekler arasına bi yebere, cb125 iyi giderdi. artan parada dururdu cepte

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    ne zamandır yapılmıyor ben yapayım bari;

az daha koy ybr al dostum.

edit: şimdi sitesine girdim baktım da şaka bir yana gerçekten üste biraz daha koyup yzf-r125 abs alınabilirmiş. 0 fiyatı 15k internet sitesinde. 2. eline de bakılabilir. yada cbr250 güzel bir seçim olur sym veya tnt alternatifine göre.

kolay gelsin.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Rs200 güzel ama 2 ay sonra satmak isteyeceksin. Alet sekil gören 300 yapar der ama 130 140 zor yapınca tatmin etmemeye başlayacak. Ayrıca gidonu çok yukarida. Spor oturamazsiniz.

Wolf olabilir güzel alet. 80kmden sonra aynalarda efsane titreşim oluyor Arka yi göreMiyorsun. O problemi çözersen uzun sure götürür seni.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Sırf güzel diye şekil olacak diye sym tnt veya rs200 almaya kalkmayın derim. NS200 de yeterli ve yaygın bulunan masrafı az bir motor.

TNT yaygın değil, servis ve parça desteğine pek güvenemiyorum ve satmak istediğinizde kolay kolay alıcı bulamazsınız.

SYM = titreşim.

RS200 taş gibi selesiyle ve yüksek gidonuyla tam bir eşeği andırıyor gözümde.

NS kullanıcıları gördüğüm kadarıyla epey memnun, bir kaç sene neyse kullanın sonra daha iyileri sizin olur, olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Pulsar 200 ns bence münsip bir karar olacaktır

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Sym wolft okumuştum debraj taşında kronik sorunlar var he uğraşırım dersen kulanırsın ama gördüğüm sende ben gibi zor dengleştiriyorsun 3 kuruşu para bok olsa burda işin ne git eli ayağı temiz ns200 al bak dalgana
    efendy06 bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Wolf güzel motor, ama debriyaj tası sıkıntısını giderebilen sayısı az. pulsarın eski modelleri de hakeza çok fazla kronik soruna sahip.

TNT25 öneririm.

Aspava38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z250SL
    Bende Pulsar 200 ns, 200rs ve TNT 25 arasında kaldım. Tnt25 De sargı problemi var ve servislerden pek memnun değiller. Ns de kronik sorunlarından çok şikayetçi kullanıcıları. Rs bin tipi fazla hoşuma gitmiyor ama fazla şikayet eden yok motordan ve ABS li sanırım ben onu tercih edeceğim.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    8 bininiz varsa, o fiyata 2. el tnt25'i bırakmadıklarından, borç harç üstüne 2,5 daha koyup sıfırını alınız stoklarında hala kaldıysa bayilerin, tükenmeden.

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Kardeşim iki sene Wolf kullandım aldığım motor 20000 km civarindaydi hiç bir sorun yaşamadım tek yaptığım yağ değiştirmek oldu.kaslı bir motor fiyatını hakediyor malzeme kaliteli Pulsar falan hikaye.sadece kapıdan bakanlar seni yaniltmasın kullananlara danış.
    geldikleri gibi giderler 1918

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Vale motor var istanbulda bi servisi gör birde gitmişken test et tnt25 i ne demek istediğimi anlıyacaksın. Yeni yazılımla 160 görüyorlar ben denemedim artı eşimle 142 vurdum eşim yeyer artık basma dedi ;) ben çok menmunum hatta stokşarda bitmek üzere 2017 gelecek diye şu baktıklarının en iyisi tnt25 dir

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Aspava38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Pulsar 200 ns, 200rs ve TNT 25 arasında kaldım. Tnt25 De sargı problemi var ve servislerden pek memnun değiller. Ns de kronik sorunlarından çok şikayetçi kullanıcıları. Rs bin tipi fazla hoşuma gitmiyor ama fazla şikayet eden yok motordan ve ABS li sanırım ben onu tercih edeceğim.
    ikinci el temiz 8 bin liraya Daelim roadwin 250 var. bir inceleyin isterseniz. kronik sorunu yok motorun ve sağlamdır. tip konusunda iyi.

gösterge paneli biraz ufak kalmış ama oda çevresini kaplama yaparak çözülebilir yada öyle kullanılabilir ellemeden.

eksi olarak amortisörden bahsederler, çok yumuşak olduğunu söylüyorlar ama amortisörün içine kalın yağ koyma ile bu sorun çözülebilir herhalde. denemek lazım.

bilgi sayfası

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Tnt 250 kullanicisi olarak soyluyorum.. gruplarda forumlarda herkes tnt25 i satip tnt 250 almaya calisiyor.. tnt 25in 2. Eli tnt 250 kadar iyi degil. Tnt 250 ile arasinda da ciddi kalite farki var. Uretim yeri Taiwan.. tnt 250 nin uretim yeri pesero..
    8000 cok sikintili bir butce.. o butce ile en iyi tercih bence pulsar..

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zamandır yapılmıyor ben yapayım bari;

az daha koy ybr al dostum.

edit: şimdi sitesine girdim baktım da şaka bir yana gerçekten üste biraz daha koyup yzf-r125 abs alınabilirmiş. 0 fiyatı 15k internet sitesinde. 2. eline de bakılabilir. yada cbr250 güzel bir seçim olur sym veya tnt alternatifine göre.

kolay gelsin.
    Hangi sitesine baktınız acaba son baktığımda r125 ABS 19.000TL civarıydı

Motosikleti
    -
    Wolf tabiki

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Alıntı Yusuf -_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu 4/5 gün içinde satıyorum. Yeni motoruda 2 hafta içinde alıcağım.
    Motorlar Pulsar 200ns, Sym Wolf, tnt 25
    İlk seçeneğim wolf ve tnt ama ikinci elde zor bulunuyor ve biraz pahalı fiyat çekiyorlar.
    Motora 8 den fazla vermek istemiyorum. 3.seçeneğim ise pulsar. Artık her yerde gördüğümden tiksinmeye başladım o yüzden son seçenek. Şeytan diyo ver 10 bin hepsini boşver al bir tane rs200 diye.
    İnşallah hayırlısı olur.
    Şeytana uy :D . uymuyorsan 3ü arasında tnt 25 alırdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)