Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yüksek km ss alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçek kmsi ama yinede ss motor olunca 50 bin bile gözüme çok göründü.
    alırken şunu düşün son sahibi olabilirsin...
    satmak istediginde sende 10bin kullansan 60 bin.. çok zor satarsın
    Bu motorlarda tavsiyem 25 30 civarı alıp 50 bin olmadan satmak tamamen satış psikolojisinden bakıyorum..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 silindiri ne yapıcan hocam bi silindir neyine yetmiyo tek başına canla başla çalışıyo, utancından en pahalısından aldığın suyunu bile içemiyo, bakıma götürüyosun bana bi litre yeter diyo (öyle mütevazi keratalar), yola çıkıyosun kız arkadaşını yarı yolda bırakmam onuda götürelim deyip zorlanarakta olsa gideceğiniz yere ulaştırıyo.. onun adı bi silindir parmak kadarda bişey ama yeşil yanınca en öne atılır gözü karadır
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    1.Bunu yapan mühendis cruiser gibi 3 5 bin devirde gezsin diye yapmıyor. Yani gazlanmış olması bir nevi iyi çünkü ona göre tasarlanmış amacına uygun kullanılmış demek oluyor. Mesela traktörde yüksek devir gidersen amacının dışına çıkar. Onun gibi düşünürsen iyi olur.

2.Aerodinamik fren süspansiyon 600cc SPOR bir motosiklet için yapılmış yani her şekilde kullanılsın diye ister 100km h ister 270 km h.

3. Düzenli bakıma girdiyse ilk çalıştırmada kesici yapmadıysa Suzuki bu bişey olmaz (normal şartlarda olmaması gerek)

4. Usta şart

5. Uzun süredir bakıp çıkıyordum senin için yorum yazdım
    EsHero ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alırken şunu düşün son sahibi olabilirsin...
    satmak istediginde sende 10bin kullansan 60 bin.. çok zor satarsın
    Bu motorlarda tavsiyem 25 30 civarı alıp 50 bin olmadan satmak tamamen satış psikolojisinden bakıyorum..
    Haklısın abla söylediklerinin hepsi doğru.Ama fiyat piyasasından düşük ve uygun olunca cazip geliyor.Satarkende uygun bir fiyat yazarsam satılır diye düşünmüştüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.Bunu yapan mühendis cruiser gibi 3 5 bin devirde gezsin diye yapmıyor. Yani gazlanmış olması bir nevi iyi çünkü ona göre tasarlanmış amacına uygun kullanılmış demek oluyor. Mesela traktörde yüksek devir gidersen amacının dışına çıkar. Onun gibi düşünürsen iyi olur.

2.Aerodinamik fren süspansiyon 600cc SPOR bir motosiklet için yapılmış yani her şekilde kullanılsın diye ister 100km h ister 270 km h.

3. Düzenli bakıma girdiyse ilk çalıştırmada kesici yapmadıysa Suzuki bu bişey olmaz (normal şartlarda olmaması gerek)

4. Usta şart

5. Uzun süredir bakıp çıkıyordum senin için yorum yazdım
    Yorumunuz için çok teşekkürler.Dediğiniz gibi amacına yönelik kullanmak iyi ustada şart.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Şu fiyatıda yazsan süper olurdu alınırmı alınmazmı?

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    SS'ler de kilometre 50 bini geçiyor mu ki?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ben görmedim duymadım.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 silindiri ne yapıcan hocam bi silindir neyine yetmiyo tek başına canla başla çalışıyo, utancından en pahalısından aldığın suyunu bile içemiyo, bakıma götürüyosun bana bi litre yeter diyo (öyle mütevazi keratalar), yola çıkıyosun kız arkadaşını yarı yolda bırakmam onuda götürelim deyip zorlanarakta olsa gideceğiniz yere ulaştırıyo.. onun adı bi silindir parmak kadarda bişey ama yeşil yanınca en öne atılır gözü karadır
    abi duygulandım resmem şu an...
    DKN bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu fiyatıda yazsan süper olurdu alınırmı alınmazmı?
    Hocam ölü muamelesi yapmayın😁2/3 fiyatı diyelim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hocam ölü muamelesi yapmayın😁2/3 fiyatı diyelim.
    Şimdi sabit bir fiyatı yokki bahsettiğin modlu kasanın.
    Piyasada 37 ye var 28 e de var.
    Benim yanımda 22 ye satılanda vardı k8.

O yüzden fiyatı bilsem iyiydi.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Şimdi sabit bir fiyatı yokki bahsettiğin modlu kasanın.
    Piyasada 37 ye var 28 e de var.
    Benim yanımda 22 ye satılanda vardı k8.

O yüzden fiyatı bilsem iyiydi.
    Hocam merakımdan soruyorum 22ye satılan k8'in durumu neydi?Benimde alacağım makina 20 bin civarı bir fiyata olacak gibi.Konuyu okuyup boşuna sahibinden'e yüklenmeyin makinanın ilanı yok :D

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hocam merakımdan soruyorum 22ye satılan k8'in durumu neydi?Benimde alacağım makina 20 bin civarı bir fiyata olacak gibi.Konuyu okuyup boşuna sahibinden'e yüklenmeyin makinanın ilanı yok :D
    Andiz.
    Sigortadan para alınmış 20 küsür hasar kaydı vardı ama değişen sökülen yoktu.

Seninkide bu tarz bişeymi acaba.?

Sahibindende olsa hemen haberim olur zaten. O rakamlara modlu yok. Bak temizse al. Güzel cihazdır. 600rr delersin.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Andiz.
    Sigortadan para alınmış 20 küsür hasar kaydı vardı ama değişen sökülen yoktu.

Seninkide bu tarz bişeymi acaba.?

Sahibindende olsa hemen haberim olur zaten. O rakamlara modlu yok. Bak temizse al. Güzel cihazdır. 600rr delersin.
    Hocam onu size yazmadım ya :D Hani r25 olup satar bahsi geçen motoru ben kaparım diye düşünen arkadaşlara hahahaha

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Haklısın abla söylediklerinin hepsi doğru.Ama fiyat piyasasından düşük ve uygun olunca cazip geliyor.Satarkende uygun bir fiyat yazarsam satılır diye düşünmüştüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Yorumunuz için çok teşekkürler.Dediğiniz gibi amacına yönelik kullanmak iyi ustada şart.
    Yok canim 48 binde 636 kawayi ki herseyi degisti temizlendi satmamiz 1 yili buldu.. daha yuksegini hele ki ss.. cok dusuk fiyat yazincada vaaay kesin bisey var diolat milleti anlamak zor.. ugrasirsin yani onu bilerek al derim
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok canim 48 binde 636 kawayi ki herseyi degisti temizlendi satmamiz 1 yili buldu.. daha yuksegini hele ki ss.. cok dusuk fiyat yazincada vaaay kesin bisey var diolat milleti anlamak zor.. ugrasirsin yani onu bilerek al derim
    Valla ablacım söylediklerini nereden tutsam haklı çıkıyorsun.Ama o kadar cazip geliyor ki gözlerimi büyüledi resmen.Kendimi mi kandırıyorum yoksa doğru mu yapıyorum bilmiyorum.Ben al sat yapan biri değilim keyfi binerim makinaya ama tabi ileride büyütmek isteyebilirim.Diğer yönden düşününce acil paraya sıkışsam dediğiniz gibi satılması uzun sürebilir.Buda bana sıkıntı olabilir.Kararsız kaldım ya.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Konu sahibi km sine bakmasın
    En uygun fiyatlı ss motoru alsın
    Nasıl olsa masraf yapacak motora

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışını yıkadın parlattın ama içi nasıl
    içine neler yaptığımda yazıyor mesajlarda

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu sahibi km sine bakmasın
    En uygun fiyatlı ss motoru alsın
    Nasıl olsa masraf yapacak motora
    Tamamda 24 bin km yapmış motor ile 60 bin km yapmış motorun masrafları aynı olur mu?Sıfır alınmış motorda masraf çıkarıyor örneklerini çok gördük forumda.Nasıl olsa masraf yapacağım tabi ama çok ile az masraf yapmak arasında fark var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Tamamda 24 bin km yapmış motor ile 60 bin km yapmış motorun masrafları aynı olur mu?Sıfır alınmış motorda masraf çıkarıyor örneklerini çok gördük forumda.Nasıl olsa masraf yapacağım tabi ama çok ile az masraf yapmak arasında fark var
    Yüzde 95 i km siyle oynanmış motorlar
    Km si oynamadığını anlayamazsın

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüzde 95 i km siyle oynanmış motorlar
    Km si oynamadığını anlayamazsın
    dostum tüm konuyu okudun mu yoksa direk yazdın mı?Diyorum ki makina sahibindene koyulan bir makine değil.Adam oradan satmıyor.Kaldı ki bu adam öyle motoru alayımda satayım diyen değil binip keyfini çıkaran bir tip.Yani kmsini oynayayımda pahalıya satarım diyecek yada motor öldüyse dipdiri motor diyecek gibi karaktersiz biride değil.Neyse açıklama yapmaya gerek yok.Abi ülke öyle bir konuma gelmiş ki insanların birbirine zerre güveni kalmamış.Nitekimde hak veriyorum herkes bir yerden kazık atmaya çalışıyor.Bir milletin Babana bile güvenme diye atasözü olursa durumda böyle olur.Neyse konumuz bu değil.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)