Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2005 Motosiklet Fuarında Neler Oldu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Yine bütün motor tutkunlarının merakla beklediği fuar geldi geçti. Peki fuarda aklımızda kalan neler oldu herkes düşüncelerini yazsın bakalım.

ilk ben yazıyorum fuarı ilk gun gezdim ve aksam donuste kaza yaptım ve resetlendim fuar hakkında hiçbirsey hatırlamıyorum tabiiki işin sakası bu
    Fuara ilk girdiğinizde karşınıza suzukinin konsept motoru karşınıza çıkıyor ve guzel bir fuar olacagini hemen anlıyorsunuz. bir cok yeni modelin tanıtımı yapılıyor. 4 gunluk fuar suresi gercekten yetersiz kalıyor yogunlukdan motorları bile dogru durust inceleyemiyorsunuz. sure uzatılmali en az bir hafta olmali. Honda motor fiyatlarında indirime gitmis bu fiyatları goren herkez hondaya kostu leto murrat ve invent cbrlandilar
    uzak dogudan gelen bircok model ile fuarda tanıştık benim kişisel gorusum bu motorların kalitesiz ama ucuz oldugunu yonde zamanla daha iyi tanıyacagiz.
    her sene fuarla birlikte Türkiyedeki motosiklet sevgisinin ve sektorun ne kadar hızlı geliştigini goruyoruz umarim ileride daha iyi olacaktir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Fuar alanının küçük ve havasız oluşu gezmeyi zorlaştıryordu. Bence CNR gibi büyük ve ferah mekanlarda düzenlenseydi dahada etkileyici görüntüler olabilirdi.
    Fuarın dış bölümünde özel pist düzenlemesi yapılıp insanlara küçük deneme turları attırılabilirdi, trafikte motor kullanımı ile ilgili olarak sürücüler, adaylar ve ailelere de seminer gibi bunu açıklayıcı sürüş gösterileri yapılabilirdi. Hatta fuar önündeki hoşumuza gitmeyen bazı hareketleri özel piste akrobasi olarak yapmak isteyenlerede fırsat tanınarak yetenekliler değerlendirilebilirdi.

Belkide bu talebi, genişleterek yazılı olarak yollamalıyız :
    İki tekerleküzerindeŞansınız ve mutluluğunuz daim olsun

Motosikleti
    Daelim S2 250
    gerçekten güzel bi fuardı katılımcı ve ziyaretçi sayısı geçen senelere göre daha fazla gibi geldi... yeni modeller yeni markalar v.s açıkçası nereye saldıracağımı şaşırdım o standtan oburune gercekten guseldi kymco nun şovuna hayran kaldım son gün alt katta merdivenen inince sağ tarafta ( ne standıydı uuttum ) duran motoru çalıştırım kymconun dans şovunu ve müziği bastırmak isteyen bazı harleyci arkadaşlar ses yapıcam die motor patlattılar eminim daha sonra kafalarını vurmuşlardır oda değişik bi gurultü ve ve duman şovu oldu cbr 125 hiç beklediğim gibi çıkmadı fazla cılız ve ince biraz daha dolu yapılabilirdi mesela zzr 250 gibi . Aslında ben öyle bişey bekledim ama deilmmiş...açıkçası fuar fena değildi ama daha fazla şhow v görsellikte olabilirdi ... en azından bu bi motorsiklet fuarı her türlü show u kaldırır değilm? bende gün olarak uzatılması taraftarıyım doymadım açıkçası dışardada şöle test sürüşü bölümü olsada daha bi tat alsak deilmi
    Bu bir tutku... yıllar geçsede... o motor hayatından belki bi çok şeyi alıp götürsede ondan vazgeçmek imkansız.. o bir kadın gibi ..

oki09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM900
    Fuar güzeldi fakat yetersizdi.Ben Aydın dan sadece fuar için dört arkadaşımla geldim .Beklentimin dışında stantlar içiçe girmiş salonun darlığından insanlar zor nefes alıyordu.Bence çok daha büyük bir salonda yapılmalıydı test sürüşü beklentisi
    bendede vardı hiç biri olmadı ancak yinede herşeye rağmen görmeye değerdi

discovery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    baya uzun süredir yapılmasına rağmen ben bu yıl ilk defa gittim fuara ve harikaydı ağzım açık tatlı bi gülümsemeyle dolaşıp durdum
    ÖZGÜRLÜK DEMEK MOTOSIKLET DEMEK

fireblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla bi takım eksikleri vardı fuarın ama yinede çok güzeldi bende girer girmez honda standına doğru yöneldim inanılmaz bir yoğunluk insan seli herkes motorların üzerinde sıra bekliyorsun motorun üstüne oturmaya çok kalabalıktı ama bi yandanda hoşuma gitti bu kalabalık motosiklet sevgisinin arttığına işaret aşşağı kattaki yanlış hatırlamıyorsam 500 hplik motor canavar gibiydi cbr 1000 benim için en iyilerdendi kawazaki zx 6 dikkat çekenler yamaha r1 r6 suzukinin konsepti çok iyiydi plakada ghostrider yazıyodu ve ardından yamaha standı ve bide ne görim arif abi namıdiyar tek teker arif yanına gidip biraz sohpet ettik işte site hakkında motorlardan falan aşşağı katta dans showları vardı ucuz motorlar derken ducati standtı ducatiler harikaydı satılmıştı güzel bir fuardı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler