Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Xmax 250 almış bulunmaktayım :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    mantila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 X
    Benzinlikteki zemin yağ veya yakıt içinde. Umarım sorun yaşamamışsınızdır çıkışta. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    AhmKse bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax 250 abs
    herkese merhaba,

ben bu rodaj işini tam anlamadım.yılbaşında sıfır xmax 250 aldım, turkçe kullanım kılavuzunda 1000 km yazıyor. 6 hafta yazmıyor.İngilizce kullanım kılavuzu da aynı şekilde..ancak verdikleri bakımların işleneceği kitapçıkta bu bilgi (6 hafta) mevcut...

BU işin doğrusu nedir?Benim 260 km oldu,havalar soğuk diye motoru pek çıkaramadım dışarıya...6 hafta geçti, gidip yağı değiştirmelimiyim yoksa 1000 km beklemeli miyim?

bilenlerden yorum beklyorum..
    AhmKse bunu beğendi.

AhmKse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben xmax'i Kasım ayı sonunda almıştım. Kışın soğukta gezmeye fırsat olmadı, şimdi de henüz ehliyet almadığım için gezemiyorum zaten. Kardeşim kendi motorunun yanında arada benimkiyle de gezdi, rodajını yapmış oldu.
    Servisle konuştuğumda en azından 500km olsun o zaman getirin demişti. Dün 500km'yi geçmiş.

Servis olarak da kardeşimin kendi yamaha mt7'sini götürdüğü servisten memnunmuş, oraya gideriz demişti. Cumartesi gideceğiz. Gitmişken yan korumalarını da taktıracağım. Servisle ilgili izlenimlerimi xmax 250 konusuna yazarım ilk fırsatta. Servisin yeri Kızıltopraktaymış. Tam neresidir, adı nedir henüz ben de bilmiyorum.
    tamam sizden haber bekliyorum ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Alıntı mantila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzinlikteki zemin yağ veya yakıt içinde. Umarım sorun yaşamamışsınızdır çıkışta. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    girerken fark ettim onu. o yüzden temkinli davrandım. sıkıntı olmadı teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

servis hangisi önce gelirse dedi. otomobillerde ki gibi. km dolmazsa seneden giriliyoya verilen bilgi bu. farklı yorumu olan
    PhotographyAhmKse

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben xmax'i Kasım ayı sonunda almıştım. Kışın soğukta gezmeye fırsat olmadı, şimdi de henüz ehliyet almadığım için gezemiyorum zaten. Kardeşim kendi motorunun yanında arada benimkiyle de gezdi, rodajını yapmış oldu.
    Servisle konuştuğumda en azından 500km olsun o zaman getirin demişti. Dün 500km'yi geçmiş.

Servis olarak da kardeşimin kendi yamaha mt7'sini götürdüğü servisten memnunmuş, oraya gideriz demişti. Cumartesi gideceğiz. Gitmişken yan korumalarını da taktıracağım. Servisle ilgili izlenimlerimi xmax 250 konusuna yazarım ilk fırsatta. Servisin yeri Kızıltopraktaymış. Tam neresidir, adı nedir henüz ben de bilmiyorum.
    Ersoy moto'dan bahsediyorsinuz sanirim.
    Ben de gidecem bakalim, yorumlarimi yazarim.
    AhmKse bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komşusu, bir gün Nasrettin Hoca'ya gelip eşeğini ödünç istemiş. Hoca eşeğini vermek istememiş.

- Kusura bakma komşu, eşek burada yok! demiş.

Komşu tam gidecekken, ahırdaki eşek, yeri göğü inleterek anırmaya başlamış.
    Komşusu Hoca'ya:

- Hocam hani eşek burada yoktu? demiş.

Hoca:

- Aşk olsun komşu, bu yaşımda ak sakalımla benim sözüme inanmıyorsun da, eşeğin sözüne mi inanıyorsun? demiş.

seninkide bu hesap
    ak sakallı olan bizmiyiz yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı AhmKse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olan oldu artık. :D rodaj bakımı olan 1000 km için 6 hafta yazılmış. şimdi 6 hafta beklemeli miyim. 1000 km'yi mi bekleyeyim. bir de İstanbul için Yamaha servis önerebilir misiniz?
    motoland. sertaç&ünal terzi
    YERUÇAĞI ve AhmKse bunu beğendiler.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ak sakallı olan bizmiyiz yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

motoland. sertaç&ünal terzi
    fıkraya göre öyle görünüyo
    AhmKse bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı olsun
    AhmKse bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    bir gün gelecek herkes skuter kullanacak nihahaha kazasız belasız kullan
    AhmKse bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)