Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Moto-Guzzi Haşlama

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ecnebiler "roast" diyorlar, dogru yanlis sakayla karisik icinizi dokmeniz dilegiyle...

Trajikomik degil mi? ille de bisey yazmam lazim mi? Haşlamayalim zaten zavalli markayi... Tarak, cuzdan satan işportacilar gibi "Iste bu gordugunuz motordan bakin neler yapacam... Gozunuzu kapatin. Acin. iste bir touring motosikleti. Tekrar kapatin. acin. Ahanda naked. Bi daha kapatin, acin, bakin cruiser. Kapatin, acin, bakin ayni motordan buz dolabi yaptim"... Vurmayin şabanima... Gunleri sayili zaten. Ducati gibi kurtarmazlar da bunu. Yolun kenarinda geberir gider valla. En son da bi Motoguzzi sahibi vurur tekmeyi "satamadim elimde kaldi diye."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    2 gün boyunca moto guzzi V 1200 breve kullandım, emanet motordu. Şaftlıydı.

Sahibi fuardan 8 arkadaş aldık Türkiye'de 8 tane var dedi.

Kafama silah dayasalar almam.
    Teknik olarak bilgim yok ama çok titrek, zevsiz, tarzı olmayan galiba aynı şaseye 3 4 model grenaj, kasa değişikliği yapan bi model.

Oda satmak için yırtınıyordu.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Bu da mı İtalyan, Ducati gibi?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Abi bu italyan size ney etti? :D...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Ben tarz olarak çok seviyorum özellikle de v7 serisini zevk meselesi tabii. Ancak Haşmet abinin değindiği noktalar haklı. Yıllardır aynı şeyi üstüne koymadan çevirip çevirip duruyorlar. Yine de son yıllarda çok güzel şeyler çıkarmaya başladılar. Ancak Moto Guzzi ve MV Agusta basmakalıp hareketleri ve komik hataları yüzünden gelecekte Haşmet abinin dediği gibi çok zor duruma düşecekler ve birileri gelip kurtarır mı mechul.

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ecnebiler "roast" diyorlar, dogru yanlis sakayla karisik icinizi dokmeniz dilegiyle...

Trajikomik degil mi? ille de bisey yazmam lazim mi? Haşlamayalim zaten zavalli markayi... Tarak, cuzdan satan işportacilar gibi "Iste bu gordugunuz motordan bakin neler yapacam... Gozunuzu kapatin. Acin. iste bir touring motosikleti. Tekrar kapatin. acin. Ahanda naked. Bi daha kapatin, acin, bakin cruiser. Kapatin, acin, bakin ayni motordan buz dolabi yaptim"... Vurmayin şabanima... Gunleri sayili zaten. Ducati gibi kurtarmazlar da bunu. Yolun kenarinda geberir gider valla. En son da bi Motoguzzi sahibi vurur tekmeyi "satamadim elimde kaldi diye."
    Yahu motosiklet markalarına giydirmiyor muyduk? Ne ara beyaz eşyaya geçtik? MotoGuzzi şey değil mi ya? Şey..
    Mustaphalanx bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kurtarırsa haşmet abi kurtarır. alırlar haşmet abiyi tasarım ofisine koyarlar 20 milyon satarlar

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Az daha haşlayalim:

Motoguzzi: Italya'nin Ural'i
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)