Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BU pantalonlar hakkında düşünce

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    Aşağıdaki linkdeki pantalonlar hakkında bilgisi fikri düşüncesi olan varmı beyler bayanlar..

tamam kevlar goretex falan değil onu biliyoruz .. derdim şu kumaş kalitesi nedir yani biri sadece normal bir kota koruma takılmış bir kotmu ikinci linkdeki çok kaliteli kumaşdan imal edilmiş diyor ama kalite derken nedir d600 falanmı acaba kumaş.. ikincisinde korumada yok .. o yaptırılır gerçi büyük bir para değilde bir terzi bir ce onaylı koruma almaya bakar yeterki pantalon iyi bir şey olsun..

burda amaç şehir içi yoğun trafikde kısa mesafelik pantalon.. yani 40 -60 arası süratlerde kullanılabilicek bir pantalon. terletmiycek yormıycak bunaltmıycak dışardanda normal bir kotmuş v.b gibi durucak bir pantalon..

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-giyim-aksesuar-erkek-dusmeye-karsi-korumali-kot-motorsiklet-pantolonu-315247591/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-kask-kiyafet-ekipman-cok-kaliteli-motorsiklet-kotlari-365926437/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    2.si benim de hoşuma gitti.Bir iletişime geçin satıcıyla bence.

Motosikleti
    Artık Yok...
    geçdim kot güzel diyorda bir özelliği varmı kumaşının yoksa bilindik normal kot kumaşımı onu merak ettim.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    İlkine benzeyeni ben durt marka aldım korumalar güven vermedi , hele kalça koruması diye verdikleri sünger gibi birşeyi bir kere bile giymedim benzer fiyattı onu sil.
    Ayrıca diz korumaları sert koruma onlar bir süre sonra kırılıyor ve çok rahatsız günlük kullanımda.
    İkincisi mantıklı (sürtünmeden korumasını bekleme ama) biraz daha sürtünme bölgelerinden ekstra yapsalar iyi olurmuş ,onu alıp impactec koruma alabilirsin bence.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Kumaşına çok güvenen corduraysa dokuma sıklığına kadar yazar, orta güvenen cordura der ama en düşük sıklığı sattığı için vurgulamaz, hiç güvenmeyen de çok iyi motosiklet kotu der. Adam anca rüzgardan korur bu kot dese satamaz. Azıcık kalın kot kumaşı hop oldu sana motosiklet kotu.Korumaların sertifikalarına girmiyorum.
    cenkyenmez ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    izmirdekinin yeri nerde bilen varmı

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Riderdenim veya Tech 90 alın başınız ağrımasın.
    espresso bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçdim kot güzel diyorda bir özelliği varmı kumaşının yoksa bilindik normal kot kumaşımı onu merak ettim.
    merhaba, ilandakiler icin konusmuyorum incelemedim bakmadim onlara. Tech90 ve riderdenim veya diger narkalarin kotlarinda kumaslar farkli ipliklerden uretiliyor. Ne gibi, surtunmeye karsi dayanikli, isinmaya karsi dayanikli gibi ozellikleri oluyor. Bu ozelligi de iplik sagliyor. Tam emin degilim ama aramyd iplikler falan oluyor bunlari saglayan.

Sevgiler

hiç yoktan iyidir

Motosikleti
    Artık Yok...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)