Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kış kullanımı için motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Scooter tabi ki. Ama maxi mi olur orası sizin bütçenize bağlı, 2. el mi sıfır mı düşünüyorsunuz o da önemli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aslında cruiser zaptetmeye çalışmaktansa ekonomik kroslardan biri diye düşünüyordum xtreme ya blackcat gibi ama çoğunluk krosdansa scooter diyor galiba. bütçe önemli evet pahalı olmaması iyi olur. ya da işte diğer seçenek böyle devam etmek. tek motorla.

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaz kış kullananlardanım. Scooter bence kış ayında 1 adım önde. daha az üşür,ıslanır,daha konforlu seyehat edersin ayrıca bagaj hacmin daha iyidir. şimdi hal böyle olunca scooter al derim. al dememin asıl sebebi acemi olmanız aslında. yoksa konforuda ıslanmayıda üşümeyide ektra alarak çözebiliyorsunuz.

belki 5 dk giyinmeniz sürecek ki kışın ne motora binerseniz binin 5 dk başında hazırlık yaparsınız. 2 kıştır forza üzerindeyim ve motor ayakkabısı almadım kışın bot giyiyordum ayaklarım sıcacıktı botumun üstüde kısmen ıslanıyordu. fakat viteslide bu böyle olmuyor, su ve soğukla direk temas ettiği için bu ekipmanları almalısınız. vb scooter + larını viteslide ekstra ekipmanlarla kapatarak kullanabilirsiniz düşüncesindeyim. forzamı satarak bende vitesliye geçme planları yapmaktayım fakat size tavsiyem acemi iseniz scooter alın. saygılar.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz kış kullananlardanım. Scooter bence kış ayında 1 adım önde. daha az üşür,ıslanır,daha konforlu seyehat edersin ayrıca bagaj hacmin daha iyidir. şimdi hal böyle olunca scooter al derim. al dememin asıl sebebi acemi olmanız aslında. yoksa konforuda ıslanmayıda üşümeyide ektra alarak çözebiliyorsunuz.

belki 5 dk giyinmeniz sürecek ki kışın ne motora binerseniz binin 5 dk başında hazırlık yaparsınız. 2 kıştır forza üzerindeyim ve motor ayakkabısı almadım kışın bot giyiyordum ayaklarım sıcacıktı botumun üstüde kısmen ıslanıyordu. fakat viteslide bu böyle olmuyor, su ve soğukla direk temas ettiği için bu ekipmanları almalısınız. vb scooter + larını viteslide ekstra ekipmanlarla kapatarak kullanabilirsiniz düşüncesindeyim. forzamı satarak bende vitesliye geçme planları yapmaktayım fakat size tavsiyem acemi iseniz scooter alın. saygılar.
    satıp vitesli almak isterken.. neden vitesli, vitesliden beklentiniz nedir ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)