Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ehliyetlerinde otomatik vites NC 750 DCT

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    öncelikle iyi günler çok araştırdım sabahtan beri ancak bir bilgi bulamadım heryerde farklı bilgiler mevcut. manuel vites kullanamayan birisi otomatik vites motosiklet ehliyeti alabiliyormu ? bunlarda cc sınırlaması varmıdır ? nc750 x dct için soruyorum bu motosiklette otomatik vites olarak geçiyordur sanırım. anlayanlar yazarsa memnun olurum teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Duz opsiyonu da var yani vites takiliyor aslinda otomatik sayilmiyabilir.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle iyi günler çok araştırdım sabahtan beri ancak bir bilgi bulamadım heryerde farklı bilgiler mevcut. manuel vites kullanamayan birisi otomatik vites motosiklet ehliyeti alabiliyormu ? bunlarda cc sınırlaması varmıdır ? nc750 x dct için soruyorum bu motosiklette otomatik vites olarak geçiyordur sanırım. anlayanlar yazarsa memnun olurum teşekkürler
    Hocam öyle arabalardaki gibi değil motosiklet ehliyetleri A,A1,A2 var vitesli yada otomatik farketmez hepsini kullanırsın. Sadece otomatik olarak alınan bir motosiklet ehliyeti yok yani. NC750 içinde A ehliyeti gereklidir. A2'de kurtarmıyor yani.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    A alınabilir onda yaş olarak sorun yok. ancak otomatik vites ehliyeti yoksa tabi olmaz. otomatik vites olsada nc 750 dct o gruptamı onuda bilmiyoruz tabi

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Karpuz sezonu açıldığından, hemen motorumu satıp, 99 cc. lik bir motora geçip, akabinde tarlara ve bostanlara doğru süreceğim..
    Ehliyetim yanlış imiş...

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A alınabilir onda yaş olarak sorun yok. ancak otomatik vites ehliyeti yoksa tabi olmaz. otomatik vites olsada nc 750 dct o gruptamı onuda bilmiyoruz tabi
    Hocam A ehliyetinde cc kw otomatik yada manuel öyle hiç bir sınır yok isterseniz 1000cc de kullanırsınız isterseniz 125cc lik scooter da kullanırsınız. A2 ehliyetine neden girmiyor çünkü beygir olarak uymuyor. O yüzden direk A ehliyetine kalıyor yani.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)