Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Motovlog mevzusu çok can yakacak gibi bu sene

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hacı Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Arkadaşlar herkeze merhaba.İşyerimde çoğu zaman motovlog izliyorum ama bu aralar motovlog çeken arkadaşlar sanırım sırf videoya malzeme çıksın diye sapır saçma hareketler yapıyor.Aralardan bilinçsiz geçme,arabacılarda ve insanlarla kavga çabaları,kendini fark etmeyen arabacıya kızarken yoldaki yayayı fark etmeyen vs vs saymakla bitmez.Bu motorları süren arkadaşlar sanırım yeni kullanıcılar.Zannımca çoğu motor almadan önce motovlog vs izliyo motora heves yapıyor,motoru aldıktan sonrada kameraya heves yapıyo daha motoru öğrenmeden vlog vs derken bakıyo çekimler sıradan konuşacak bilgiside yok ne anlatacak değişik değişik hareketler ve bu video mevzusu geçen seneye görede çok arttı ve videoya malzeme çıksın diye bilinçsiz motor sürenlerin kazalarıda artacak.Ben çok rahatsız olmaya başladım bu durumdan hem hareketleri ile arabacıları gıcık edip motor düşmanı yapıyorlar hemde insanlar zaten motordan korkuyor kaza yapıp iyice öteleştirecekler motoru.Burdan bi kaç video paylaşacaktım bahsettiğim kişilerle ilgili ama rencide olmamaları için paylaşmadım.Doğrumu düşünüyorum yoksa abartıyormuyum bilemedim gene bi video izledim biraz önce dedim foruma bari yazıyım en azından bu tür davranışlar içinde olan arkadaşlar varsa okurlar ve faydası olur diye düşündüm.Herkeze saygılar.
    GezeGeze, crxforever ve DarkWheel bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Bastan sona haklisiniz. Biseyler yapip zararlibolanlarin kanallarini kapattirabilsek keske. Biri daha yeni telif melif atiyordu bir de dun. Sanki vergi oduyorlar...
    Fr.Sante ve Hacı Abi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    A dan z ye haklısın.
    Ben ve çevrem onlara 'tay tay' diyoruz.
    Anca dayak yiyip video atarlar..
    Hacı Abi bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150
    erenedip neyin telifini atıyormuş videosu izinsiz paylaşıldı diyemi?

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı Hacı Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkeze merhaba.İşyerimde çoğu zaman motovlog izliyorum ama bu aralar motovlog çeken arkadaşlar sanırım sırf videoya malzeme çıksın diye sapır saçma hareketler yapıyor.Aralardan bilinçsiz geçme,arabacılarda ve insanlarla kavga çabaları,kendini fark etmeyen arabacıya kızarken yoldaki yayayı fark etmeyen vs vs saymakla bitmez.Bu motorları süren arkadaşlar sanırım yeni kullanıcılar.Zannımca çoğu motor almadan önce motovlog vs izliyo motora heves yapıyor,motoru aldıktan sonrada kameraya heves yapıyo daha motoru öğrenmeden vlog vs derken bakıyo çekimler sıradan konuşacak bilgiside yok ne anlatacak değişik değişik hareketler ve bu video mevzusu geçen seneye görede çok arttı ve videoya malzeme çıksın diye bilinçsiz motor sürenlerin kazalarıda artacak.Ben çok rahatsız olmaya başladım bu durumdan hem hareketleri ile arabacıları gıcık edip motor düşmanı yapıyorlar hemde insanlar zaten motordan korkuyor kaza yapıp iyice öteleştirecekler motoru.Burdan bi kaç video paylaşacaktım bahsettiğim kişilerle ilgili ama rencide olmamaları için paylaşmadım.Doğrumu düşünüyorum yoksa abartıyormuyum bilemedim gene bi video izledim biraz önce dedim foruma bari yazıyım en azından bu tür davranışlar içinde olan arkadaşlar varsa okurlar ve faydası olur diye düşündüm.Herkeze saygılar.
    çok doğru testip bunların hepsi altın elbise efekti ama örnek alıyorlar.
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motovlog olmak iki dakikalık yolda çekilicek olan videoya bişeyler sıkıştırmak değildir. dünyanın öbür ucuna gidersin sıcak çölleri aşarsın, okyanusları geçersin motosikletten tutun kurduğunuz çadıra, yediğiniz içtiğiniz şeylere ve motorun başına gelebilecek arızalara sıkıntılara kadar yaşadıklarınızın tamamını özetleyip çeker koyarsın. şimdi açıyosun herangi birini, zaten her gün içinde olduğum trafiği çekip koymuş.. bunun benim için ne anlamı var ? o yüzden motovlog olmak kolay değildir. yaşamın sonuna kadar çalışmadan yetecek sağlam bir bütçe, zaman ve emek gerektirir. bunu yapamayan hiç uğraşmayıp motovlog çekmese daha iyi. onun dışında özel yaşamını markete gittim şu yemeği yapıyorum spora geldim şimdide okuldayım diye çekip koyabilir. kısacası "moto" vlog olmak öyle kolay değildir
    Ari Gold ve Hacı Abi bunu beğendiler.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı Hacı Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erenedip neyin telifini atıyormuş videosu izinsiz paylaşıldı diyemi?
    Aynen. Cok ilginc mevzular. Devlet bu youtube vlogerlarla ilgili calisma yapiyordu. Vergi odemeleriyle alakali. Karsi cikiyordum ancak haklilarmis

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motovlog olmak iki dakikalık yolda çekilicek olan videoya bişeyler sıkıştırmak değildir. dünyanın öbür ucuna gidersin sıcak çölleri aşarsın, okyanusları geçersin motosikletten tutun kurduğunuz çadıra, yediğiniz içtiğiniz şeylere ve motorun başına gelebilecek arızalara sıkıntılara kadar yaşadıklarınızın tamamını özetleyip çeker koyarsın. şimdi açıyosun herangi birini, zaten her gün içinde olduğum trafiği çekip koymuş.. bunun benim için ne anlamı var ? o yüzden motovlog olmak kolay değildir. yaşamın sonuna kadar çalışmadan yetecek sağlam bir bütçe, zaman ve emek gerektirir. bunu yapamayan hiç uğraşmayıp motovlog çekmese daha iyi. onun dışında özel yaşamını markete gittim şu yemeği yapıyorum spora geldim şimdide okuldayım diye çekip koyabilir. kısacası "moto" vlog olmak öyle kolay değildir
    Dostum şu yaşamın sonuna kadar yetecek para konusunda abartmissin

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Değişik karakterlerde birçok insan yapıyor vlog işini. İşin içine kamera girince doğal olmayan davranislarda sergileniyor diye düşünüyorum. Sosyal medyanın gücü,bircok kişiye ulaşıyor videolarınız ve daha sorumlu davranmak gerektiğine inanıyorum. Bende çekiyorum,kendi keyfim için ve motor işine ilgi duyanlar faydalanır diye.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Tespitler çok doğru.
    Yeni bir ürün yeni bir sektör oluştuğu zaman bu şekilde pek çok kişi bende bu işi yaparım diye ortaya çıkar.
    Kötüler elenir, iyiler kalır. Piyasanın kendi dinamikleri bunları 1 sene içerisinde yokeder.
    O zamana kadar zarar görmez ve vermezlerse iyi olur.

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    http://alkislarlayasiyorum.com/iceri...kmak-ve-sonucu
    Sabah sabah şunu izledim ben de.

"beğen abone ol yarın daha tehlikelisini yapçam yeter ki abone olun beğenin siz isteyin uçurumdan atlarım çünkü mal bir ergenim"

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Foruma da belirli aralıkla konuları açılıyor 'vlog kanalım' diye forumdakiler baya taşlıyor

kamerası olan vlog işine girişiyor :D

''Motosikletim var tamam e kameramda var neden vlog çekmeyeyim''

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Benim de kameram var ama çektiğim videoları kendime saklıyorum. Ya da gittiğim yerlerde güzel görüntüler olmuşsa onları paylaşırım henüz olmadı onu da insanlar güzel bişeyler izlesin diye yani. Kamera çekim yaparken azami konuşmamaya çalışıyorum. Bu vlogger lar kendilerini ne sanıyor anlamış değilim ben de. Tabi hepsi için söylemiyorum yeni yetmeler için. Dün haberlerde çıktı gaza basıyor basıyor iki elini bırakıyor abi budur yaa diyor ardından kasalı kamyonete giriyor. Böyle olmayın

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Benim de kanalım var ama daha video çekmedim, içi boş . Youtube'daki en büyük eksiklik, yanda görülen videoların beğenilme ve beğenilmeme sayılarının görülmemesi ki bence bunu kasten koymuyorlar. Orada görülebilse kalitesiz videolara baştan girilmez, o adamlar da saçmalıklarından fayda sağlayamazlar.

Allah başka dert vermesin.
    Bazı saçma salak videolara ben de sinir olurum. Sade motovlog değil ortalık "Kız arkadaşımın poposunu şaplakladım." "Anneme eşşek şakası yaptım." diye videolarla dolu.
    Ama bir internet kullanıcısının "saçma videolar kaldırılsın." demesi kendi bindiği dalı kesmesi demek.
    İnternet özgürlüktür. Hiç bir türlü sansürü kaldırmaz. Her şekline karşı çıkmamız gerekir. Öyle herkes istediği kanalı şikayet edip kaldırtabilse herhangi bir konuda eleştiri videosu olmazdı. En uzun ömürlü kanal 1 aylık olurdu. İnsanlar videolara özenmez, çöp gibi edisiz video yayınlardı.
    Çünkü milyonlarca insanın izlediği video mutlaka birilerinin sinirine dokunacak, dokunmasa kılçık olsun diye şikayet ederlerdi.

Bırakın da herkes istediğini yayınlasın. Fare sizin elinizde.
    crxforever bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı gungenir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah başka dert vermesin.
    Bazı saçma salak videolara ben de sinir olurum. Sade motovlog değil ortalık "Kız arkadaşımın poposunu şaplakladım." "Anneme eşşek şakası yaptım." diye videolarla dolu.
    Ama bir internet kullanıcısının "saçma videolar kaldırılsın." demesi kendi bindiği dalı kesmesi demek.
    İnternet özgürlüktür. Hiç bir türlü sansürü kaldırmaz. Her şekline karşı çıkmamız gerekir. Öyle herkes istediği kanalı şikayet edip kaldırtabilse herhangi bir konuda eleştiri videosu olmazdı. En uzun ömürlü kanal 1 aylık olurdu. İnsanlar videolara özenmez, çöp gibi edisiz video yayınlardı.
    Çünkü milyonlarca insanın izlediği video mutlaka birilerinin sinirine dokunacak, dokunmasa kılçık olsun diye şikayet ederlerdi.

Bırakın da herkes istediğini yayınlasın. Fare sizin elinizde.
    Kardeşim sen olayı sanırım yanlış anladın.Burda bahsedilen şey birilerinin sevgilisine veya kendine ne yaptığı değil.Toplum içinde yapmış oldukları davranışların insanlar üzerinde bıraktığı olumsuz etkilerin biz motorcularada yansıma ihtimali.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    geçen bir eleman tramvay a sağına soluna baksana diye atar yaptığını gördükten sonra sizlere tamamen hak verir oldum
    KawaZ300, DarkWheel ve Ultraviolet bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Çok güzel bir yere parmak bastınız,Bu tarz hareketleri yapan da genel olarak motosiklete yeni başlayan kişiler.Aksiyon kamerasını kafasına takan kendisini MotoGP pilotu sanıyor,açıkcası benim de fazla tecrübem yok biniyorsam 1 yıldır aktif olarak kullanıyorum gittiğim yol maksimum 10-15 bin km arasında hiçbir zaman bu tarz sürüş tarzını benimsemedim.Zaten genel olarak araç sürücülerinde motosiklete saygı yok.Hızlı olmak önemli değil önemli olan gideceğin yere sapasağlam varabilmek.Umarım bunun farkına vardıklarında çok geç olmaz.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    biri vardı, duran trafikte sağdaki boşluktan giderken yaya yola atladı, hafiften vurdu ve şunu dedi yayaya "ya sen niye aynaya bakmıyosun?!"; ulan gülsem mi ağlasam mı?

Aman sanki motovlog olmadan önce bu tür şeyler yoktu kardeşim keyfinize bakın güzel bilgiler paylasın kaygı ve korkularla yasanmaz.Bırakın insanları kimseye kendimizi kanıtlamak zorunda değiliz.Su ülkede birşeyleri elestirmeye baslarsak ohooo ne sizin ne benim ömrüm yeter.

Relax mod on Zaten bu yüzden motorsiklet kullanıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler