Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

deneyimlerinize ihtiyacım var...!

Motovento
    REKLAM ALANI

öncelikle herkese merhaba arkadaşlar 7 yıllık kanuni Tiger deneyiminden sonra eşimle birlikte uzun yolculuklara çıkma kararı aldık 24 bin lira paramız var tabi alacağımız ekipmanlarında kıyafet kask ve kamp malzemelerininde parası bu bütçede chopper motor almak istiyorum ne önerirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-ozen-motor-kawasaki-vn-800-vulcan-2006-model-siyah-24.710-km-417016082/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sorunsuz-drag-star-sport-xvs-650-412510612/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-gorulmeye-deger-suzuki-intruder-800-388352585/detay

Bunlara bakmak gerek bir. keyifle gidilecek makineler bunlar.
    umudes bunu beğendi.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    sıfır hyosung gv250. ikinci el alacaksan yamaha virago bakabilirsin. bence chopperda ikinci el alınır çünkü kullanan isanlar genelde kulüplerde kullanıyor fıtı fıtı gidip geliyorlar. motolarını seven bakan insanlar. yine suzuki ve kawasaki modelleride var o bütçelere. ama mutlaka kulüp motoru bakın çok temiz oluyorlar.
    umudes bunu beğendi.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Hyosung makineleri ben de çok beğeniyorum. Konya da da düşük kilometre bir tane gv 650 ilanda var, şıkır şıkır duruyor motor. Motorun sahibini bir arkadaşım tanıyor motorun temiz olduğunu da biliyoruz. Lakin bu işlerden anlayan arkadaşlar parça sıkıntı, parça fiyatları sıkıntı diye yönlendirdikleri için yanaşamıyoruz bile. Seviyorum bu Cruiser motosikletleri. Tam benlik. yüksek tork ama sakin kullanım seven motosikletler. etrafı izleye izleye, kaiden bitiştiği yerde rahat ede ede. Nasip bakalım bu yıl da elimizdeki ile devam edelim. Hayırlısı...

peki yakıt parça ve servis açısından hangi markayı ön plana alabiliriz ayrıca uzun yol için yan ve arka çantanın olması gerektiğini düşünüyorum yanılıyormuyum

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    VN800 vulcan.

Konfor, gerektiğinde sürat ve ivmelenme, artçılı sürüşte bile mükemmel performans.

Kendim 2015 aralık ayında beri kullanıyorum, öneririm.
    umudes ve Capitao_3 bunu beğendiler.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Vn800 banada mantıklı geliyor o fiyata.
    umudes bunu beğendi.

şartları biraz zorlayarak vulcan s aldım arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı umudes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şartları biraz zorlayarak vulcan s aldım arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum
    İyi günlerde kullanın , bence doğru seçim olmuş.
    umudes bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler