Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motovlogger'ın Telefonla Konuşan Kadını Uyarması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    1. dakikaya sarıp izleyebilirsiniz. Abartmış bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tracer 900
    Olayları fazlaca abartan bir arkadaş o

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Valla bir motorcu olarak söylüyorum bunları.Birisi benim eşimi,sevgilimi öyle takip edip taciz edicek o egzoz borusunu bi yerine monte ederim
    BatuhanK, walder ve Mengu16 bunu beğendiler.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    ayyy bana fenalık geldi merak ediyorum aynı tepkiyi aracın içinde iri kıyım bir abimiz olsa verebilecek miydi? sizce ayrıca sen trafik polisi misin vitaminsiz diyemeden geçmeyeceğim
    GezeGeze bunu beğendi.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Uyarması doğru ve güzel bir davranış olsa da olay bir süre sonra farklı noktaya sapmış bu ülkede neler neler dönüyor da sesini çıkaran yok abimiz dikkat etsin kendine kraldan çok kralcılık yapanın sonu hiç iyi olmadı bu memlekette

Motosikleti
    honda pcx 125-ktm duke 200 - honda cbr 500 r
    Bu videoda en mantıklı adam pompacı
    Kendisine saygılarımı sunuyorum
    shruikan bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben arslan abiyi 1 senedir takip ediyorum. Adam haklı vallahi , adamın sürekli başına birşeyler geliyor :D Tüm saf'lar onu biliyor sanki...

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Videodaki adam emekli albay galiba
    Mustaphalanx bunu beğendi.

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Pelerini eksik.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Ne yapacaksın? Ceza yazma yetkin varsa yaz. Ha bire bıdı bıdı kocamanda adam arkadaş ya. Benim karımı/sevgilimi böyle takip edecek uyaracak ha? Telefonu yerleştiririm ona. Aynı durumu bu arkadaşın karısına/sevgilisine başka birinin yapması lazım anlar belki ..
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Maşallah ya koyun sürüsü demek istemiyorum ama yaptığının neresi yanlış.Yarın bugün dediğiniz gibi iri kıyım bir sürücüye pısıp kalırsa o dediğiniz tamam.Ama böyle birşeyi görmediniz ve ihtimal üstünden yorum yapıyorsunuz.Hadi onuda geçtim yok polis misin bilmem ne yorumlar yapılmış.Bu adam onu görüp laf etmeseydi ve kamera kayıttayken gözünüzün önünde o araç bir motorluyu altına alsaydı hepiniz burada bişey demedi diye demediğinizi bırakmayacaktınız.Birside tacizden bahsetmiş taciz nasıl olur görmediniz sanırım.Orada taciz durumunu belirtirseniz bende anlamadığım yada kaçırdığım nokta varsa görmüş olurum.Adam yasak olan bir konuda uyarısını yapıyor.Aksine kadında ne yapayım ne yapayım diye üste çıkmaya çalışıyor.
    Uğur Gündüz, Remzidemir41 ve Salurbey bunu beğendiler.

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Motosikletli vatandaş başta uyarmış buraya kadar bence sıkıntı Yok. Ancak araç benzin istasyonuna girdikten sonra motosikletli vatandaşın sürücüyü taciz edercesine olayı gereksiz yere büyütmesi hiç hoş olmamış.Arka koltukta da küçük bir çocuk var.Ondan sonrası bmw'li magandaların olayına dönmüş...
    Zaten bu motovloger'ın buna benzer birçok gereksiz çıkışları var.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Buzzard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araç seyir halindeyken telefonla konuşmak yasak. Buradaki motosikletli vatandaş başta uyarmış buraya kadar bence sıkıntı Yok. Ancak araç benzin istasyonuna girdikten sonra motosikletli vatandaşın sürücüyü taciz edercesine olayı gereksiz yere büyütmesi hiç hoş olmamış.Arka koltukta da küçük bir çocuk var.Ondan sonrası bmw'li magandaların olayına dönmüş...
    Zaten bu motovloger'ın buna benzer birçok gereksiz çıkışları var.
    Buna bende katılıyorum.Ama sürüp gitse ne dendiği tam anlaşılmadığı için yine taciz ediyormuş ne bileyim laf atıp motorla kaçıp gidiyormuş gibi olmaz mı!Bence en doğrusu benzinliğe girince 1 kez anlaşılır bir dille uyarıp gitmek olur.Sonuçta üste çıkmaya gerek olan bir durum değil her ikisi içinde.Motorcu açıkça 1 defa söylese kadında kusura bakma doğru söylüyorsun yanlış yaptım dese kapanacak konu.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Usluba gel? Kendisi ile bir sorun temas, yol kavgasıda yok kadının peşine düştü sardı kadına

Aynı şeyi vatani görev edasıyla istanbulun taksicilerine ve münübüsçülerine yaparsa adam, yoksa sapıktan farkı yok benim gözümde
    Malebranche bunu beğendi.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Her hatalı olanı böyle tek tek uyarıyor mu acaba?

Kaç yaşına geldi hala ybrle şekil yapıyor.
    Mengu16 bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah ya koyun sürüsü demek istemiyorum ama yaptığının neresi yanlış.Yarın bugün dediğiniz gibi iri kıyım bir sürücüye pısıp kalırsa o dediğiniz tamam.Ama böyle birşeyi görmediniz ve ihtimal üstünden yorum yapıyorsunuz.Hadi onuda geçtim yok polis misin bilmem ne yorumlar yapılmış.Bu adam onu görüp laf etmeseydi ve kamera kayıttayken gözünüzün önünde o araç bir motorluyu altına alsaydı hepiniz burada bişey demedi diye demediğinizi bırakmayacaktınız.Birside tacizden bahsetmiş taciz nasıl olur görmediniz sanırım.Orada taciz durumunu belirtirseniz bende anlamadığım yada kaçırdığım nokta varsa görmüş olurum.Adam yasak olan bir konuda uyarısını yapıyor.Aksine kadında ne yapayım ne yapayım diye üste çıkmaya çalışıyor.
    sevgili whitedeamon kardeşim insanları uyarmakla taciz etmek arasındaki sınırı aşmış arkadaş sorun o eleştireye açık biri olsa zaten araç sürücü durur dinler zorla güzellik olmaz. Görürsünüz şimdi direksiyon başındaki kadın sürücü motosiklet sürücülerini öcü gibi görmeye başlayacak ve ön yargılı olacaktır.
    Malebranche, GezeGeze ve GP500-1st bunu beğendiler.

walder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşın birkaç farklı videosuna denk gelmiştim, boşveriniz boş adamdır

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bundan sonra emnıyet serıdıne gıren her motoru uyaracam, cıkmazsa yaracam pesınden kornaya basa basa durduracam dıyecem kı EMNIYET SERIDINDE GITMEK YASAK. Serıdı korumayıp aracların arasından gecen herkesı uyaracam, dıyecem kı tehlıkelı ve yasak, boyle sollama yapılmaz. Aynı sey sayılır mı bılmem ama sonucta yasak yasaktır.

Bazı seylerı fazla abartıyorlar. Ozellıkle su kaskına kamerayı takanlar bırden halk kahramanı kesılıyorlar bır pelerınlerı yok. Aramızda emnıyet serıdıne gırmeyen yok, duran trafıkte durup serıdını kollayan yok, herkes arabaların arasından gecıp gıdıyor. Hız sınırına uyan yok, adı yasak ama bombos yolda basmayıp napayım dıyerek yasagı yumusatmaya bıle calısıyoruz. Hepımız bılıyoruz kı egzosu degıstırmek yasak, hepımız orjınal egzosu degıstırıyoruz. Hep bız adına konustum, ozellıkle vıdeodakı arkadas ızlemedım ama emınım yukarda saydıklarımın yarısından fazlasını yapıyor.

Soylemek ıstedıgım, motorcular olarak hatta toplum olarak boylesıne kural tanımaz ınsanlarken su vıdeodakı kahramanlıgın ne onemı var? Bahaneler kuralları degıstırmez. Hıcbırımızde aksını ıddıa edemeyız. O sebeple yaptıgınız prımlerle sadece gulunc duruma dusuyorsunuz. Selametle.
    Malebranche ve Mengu16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili whitedeamon kardeşim insanları uyarmakla taciz etmek arasındaki sınırı aşmış arkadaş sorun o eleştireye açık biri olsa zaten araç sürücü durur dinler zorla güzellik olmaz. Görürsünüz şimdi direksiyon başındaki kadın sürücü motosiklet sürücülerini öcü gibi görmeye başlayacak ve ön yargılı olacaktır.
    Haklısınız tabi bende ikinci yorumumda ondan bahsettim.İki tarafında birazcık alttan almayla gayet rahat uzlaşılabilecek bir olayı motorcunun uzatması kadınında yanlışını kabul etmeyip savunmaya geçmesi sonucu iş buralara gelmiş.Bu konuda her iki tarafta hatalı bunu kabul etmek gerekir.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    lan düpedüz taci etmiş işte. yanından geçerken kornayla orta uzunlukta bi dıt yapar, geçer gidersin. ha olmadı yanında motoru bağırttırarak gidersin mecbur kapatır duyamayınca egsoz sesinden.

"kapa telefonu", "kenara çek", benzinliğe girince peşinden git, çocuğunun önünde tartış... bu bi gün sağlam bi sopa yer de, hadi bakalım.
    Malebranche ve GP500-1st bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)