Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT250R & Hyosung GV250 Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese kolay gelsin. Yaz girmeden bu aylarda motor almak istiyorum her iki tarzada uyarım farketmez. Saglamlik ve kalite on planda ilk motorum olmicak daha oncesinde MH Drift ve Cbf 150 kullandım 1 seneyi askın butcem bunlara yetio ayriyetten onerileriniz guzel yanları ve sikayetleriniz nelerdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    gv 250 kullandım.çok memnun kaldım. tavsiye ederim.özellikle uzun yolda güçlü ve hem artçı hem sürücü açısından rahat gezi motoru olarak düşünebilirsiniz..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkisi de aynı motor bloğunu kullanıyor.Kalite olarak aralarında çok bir fark yok.Tamamen senin zevkine kalmış.Ama uzun yol giderim,rahatlık ararım dersen GV 250.GT 250 R da uzun yol gidiyor ama oturuş pozisyonu biraz yoruyor insanı.GT 250 R grenajları sayesinde rüzgardan fazla etkilenmiyor,oturuş pozisyonu,sürüşü tam bir SS gibi.rüzgar direncinin az olması nedeniyle son hızı da daha iyi.Bu arada iki motosikletin de yakında GV 300 ve GT 300 R adında 275 cc lik versiyonları gelebilir.Bilgin olsun.

Motosikleti
    Hyosung gt250r 2012
    Merhabalar. Gt250r ımı boyatmak istiyorum. Kocaeli ya da çevre illerde boya işi yapan yerler biliyorsanız bilgilendirirseniz sevinirim.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Toplam 35 bin km 2 farkli gv 250 kullandim, hala kullanmaya devam ediyorum. Güzel motordur fakat kaç lira butcen oldugunu ve kac model düsündugunu belirtirsen daha net yardimci olabilirim.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    crusier olarak gv 250 tam fiyat performans ürünü. oldukça rahat ve kalite hissi uyandırıyor. tarzınıza uygunsa o fiyatlara alınabilecek tek motor bence sınıfında rakibi yok..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    GV250 kullanıcısıyım. arkadaşlarımın çoğu gv kullanır kimisi gv250 kimisi gv650. biz bu aletlere uçan teneke diyoruz. ülkemizde 250 cc japonlar olmadığı için sınıfında lider konumunda zaten gv250 şuan tek rakibi daelim daystar. bazı konularda daelim önde bazı konularda gv.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı MrCrowley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Gt250r ımı boyatmak istiyorum. Kocaeli ya da çevre illerde boya işi yapan yerler biliyorsanız bilgilendirirseniz sevinirim.
    Şu arkadaşlar işinizi görecektir: http://www.motosikletboyacisi.com/
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Hyosung gt250r 2012
    Teşekkür ederim hocam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)