Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kazalarına Sebep Olan Etkenler-Animasyonlu Anlatım Bölüm:2

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda

Motosiklet Kazalarına Sebep Olan Etkenler video serimizin ikinci bölümü hazır.
    Daha önce ilk bölümünü yayınladığım video serisi toplam 7 bölümden oluşacak.
    Hepsi tamamlandığında bu topicleri ayrı bir başlık altında toplar tüm videolara tek sayfadan ulaşma imkanı sağlarız.
    Şimdilik konuları ayrı ayrı açıyorum ki hem tepki ve yorumlarınızı göreyim hem de bunun ışığında eksikleri tespit edip bir sonraki videoda ona göre hareket edeyim.
    Bu videoda ki konumuz "Kontrol Kaybı"

Videoda bir kaza animasyonunu çeşitli açılardan izleyecek ve bu kaza hakkındaki yorumumu dinleyeceksiniz.
    Konuyu sadece kaza ile alakalı olarak işledim ve bilinmesi gereken önemli noktaları basitçe anlattım.
    Daha sonra eğitim video serisi yaparsak videolarda yer alan konuları daha detaylı anlatır,nasıl hareket etmemiz gerektiği konusunda daha kapsamlı tartışırız.

İyi seyirler.

Buradan izleyemeyenler için linkler:

Youtube
    MotoVideo
    Vimeo
    Dailymotion
    tiawern, mombohunter, yunusus ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Güzel çalışma ancak konuşma ses seviyesi çok düşük. Kucuk bir ayar cekmek lazim
    kdiner bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet kazalarına sebep olan bi etken daha var abi onu atlamışın lastik havalarını her sürüş öncesi kontrol etmek lazım

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Eline koluna sağlık abi.

Ama şu forumda şunu gördüm, anladım.

Eğitim, yardımlaşma, sosyal proje yada ne bilim bu tarz konulara talep sıfır.

Motovideo.net' takip ediyorum. Abone ve izlenme sayısı üzücü. Evet daha erken ama kanalın size ait olduğunu, amacını biliyorlar.

Yada ben çok takıldım bu konuya. Anlayan anladı.

Selametle..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)