Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

mondial motorlardan memnun olanlar buraya...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    benim motor şu anda 8860km de. motosikletin motorundan şikayetim yok. fakat plastik aksamı,sinyalleri filan çok dandik. bi çocuk gelse bir sağlam tekmeyle plastik aksamını kırabilir. motorum hiç kaza yapmadığı için vidaları arada bir sıkarak plastiklerden gelen sesi kesiyorum.

şunu da belirtiyim ki mondial alacaksanız bence 125kt gibi grenajsız motorları tercih edin. çünkü bu kalitede plastikle motorların uzun yıllar dayanması imkansız.

benim motorun hızı 85 den biraz fazla. arabayla da yaklaşık olarak ölçüldü. diğer scooter modelleri biraz fazla gösteriyor hızı.

ayrıca The Jackal arkadaşım memnun olanlar buraya başlığın adı şikayet etceksen başka başlığa lütfen. ayrıca kendi motorun mondial olmadan yorum pek doğru olmuyor.

benim de şikayetlerim var fakat memnun olduğum yerleriyle yazdım.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Güven

Merhaba arkadaşım,

29 Nisan'dan buyana MCT250 kullanıyorum ve genelde artçım hep yanımda!
    şu anda 3100km yol yaptım ve zincirin uzaması dışında bir sorun yok.

MCT250 yi aldığın an servise biraz para ver ve TÜM vidaların elden geçirilmesini rica et.

MCT250 ye verdiğim parayı son kuruşuna kadar kakediyor

Selamlar,
    Özer

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com da bir dolu 250mct var 2000 ytl ye çokda temiz görünüyorlar alıp almamakda kararsızım çünki çok ucuz ..mct başlığını takip edeyim ama kimsede aldığı motoru kötülemezki

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    zat150 motorum var rodaj'ında sorun olmadığında ve siz dikkatli davrandığınızda o da size aynı dikkati gösteriyor. Ne ekersen onu biçersin...
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    4 aydır agk 125 kullanıyorum motorum parasına göre çok güzel yalnız fazla devirli kullandığımda aşırı bir titreme var bundan rahatsız oluyorum ama yinede devir saati bir tur atmadan vites değişmiyorum buda beni stilim

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    ben 50 hc kullandım ve çok memnundum ama bazıları azk kadlı mondial çökecek deddi ve bende sattım

tuqruL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Alıntı standart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zat150 motorum var rodaj'ında sorun olmadığında ve siz dikkatli davrandığınızda o da size aynı dikkati gösteriyor. Ne ekersen onu biçersin...
    İşte budur.. Bende 150 zat kullanıcısıyım.Bende şu ana kadar fazla bi sorun yaşamadım.Çok da memnunum motorumdan
    www.yenigitar.com - Msn : inblackdreams@hotmail.com - (0 Rh +) - MotogitariSt -

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı The jackal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz bence hayatınızda başka motor görmemişsiniz ondan size iyi geliyor
    insanları tanımadan konuşma. birkaç gün de olsa kawa z750 piaggio x8... gibi motorları kullandım. ayrıca ben iyi demedim ki. şikayetlerini yazcak başlıklar var.

beni tanımadan ve hengi motorları kullandığımı bilmeden konuşma. senin kanuni de çin malı ama ben sana başka motor kullanmadın demiyorum.

şu anda bindiğimiz motorlarla daha önce kullandığımız motorları bilemezsin.

yazılarımı okumadan pat diye cevap verenlere sinir oluyorum
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Alıntı The jackal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz bence hayatınızda başka motor görmemişsiniz ondan size iyi geliyor

wayyyy be ne laf koyarmisin... peh peh peh... kimbilir sen neler görmüsündür..... biraz anlat, merak ettim...
    all you need is love

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Zaaman Kayibi

Çakal kardeş,

Provokatörlükten başka birşey yaptığın yok ve Motosiklet bilgin koca bir '' 0 ''
    Arkadaşlar neden zaman kayıp ediyorsunuz ki yanıt vererek?

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakal kardeş,

Provokatörlükten başka birşey yaptığın yok ve Motosiklet bilgin koca bir '' 0 ''
    Arkadaşlar neden zaman kayıp ediyorsunuz ki yanıt vererek?
    Arkadasıma katılıyorum.Forumu takip edenler bilir, bu arkadaş bütün topiclerde bu tarz saçma aptalca polemikler yaratmayı seviyor. Cevap vermesseniz öter öter gider

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    len manyak oldum 1 aydır keaway senin zealsun benim kanuni onun regal raptor bunun....!!

belki diyeceğime inanmıyacaksınız ama sadece 2 seçeneğim kaldı zat150,mct250

keaway sl150 düşünüyordum bayii malesef getirmiyor, regal raptor satan bayii ile tartıştık,zealsun'un bayiisi yakın bi zamanda bırakmış şu an bayii yok kanuni tiger ise sorunlunun ötesi bir makina olduğunu belirtti bir kaç arkadaşım kullananlar alma dedi :(

çelik,ramzey,salcano tarzı markalarda bana güven vermiyor gene döndüm dolaştım mondialda karar kıldım artık ya zat olur ya mct bayiiye gidince karar vereceğim

ayrıca burada 1500km de zat150 var 2000ytl istiyor sizce fiyat normalmi arkadaşlar

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len manyak oldum 1 aydır keaway senin zealsun benim kanuni onun regal raptor bunun....!!

belki diyeceğime inanmıyacaksınız ama sadece 2 seçeneğim kaldı zat150,mct250

keaway sl150 düşünüyordum bayii malesef getirmiyor, regal raptor satan bayii ile tartıştık,zealsun'un bayiisi yakın bi zamanda bırakmış şu an bayii yok kanuni tiger ise sorunlunun ötesi bir makina olduğunu belirtti bir kaç arkadaşım kullananlar alma dedi :(

çelik,ramzey,salcano tarzı markalarda bana güven vermiyor gene döndüm dolaştım mondialda karar kıldım artık ya zat olur ya mct bayiiye gidince karar vereceğim

ayrıca burada 1500km de zat150 var 2000ytl istiyor sizce fiyat normalmi arkadaşlar
    Kazası yoksa normal dir arkadasım..Bende de var.Çekişi olsun, görüntüsü olsun bu fiyatlara alabileceğin motorlar içerisinde sınıfının üst seviyelerinde.

pirizcinuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende 250 mct kullanıyorum ve çok memnunum bu fiyata böyle bir motora sahip olmak çok iyi bence.gereksiz yere belli bir markayı kafaya takıp kötülemenin manası ne anlamıyorum.ben motorumun bakımlarını zamanında yaptırıyorum özen gösteriyorum ve hiçbir problem yaşamadım bu güne kadar zincirden ses gelme hadisesi vardı serviste zinciri biraz kısalttılar o sorunda çözüldü .bir sürü 2. el var 2000 ytl ye satılıyo şu an bu paraya koskaca chopper a biniyosunuz sonuçta harley kadar olacak değil.ben çok memnunum 250 mct den ve şiddetle tavsiye ederim.müthiş sürüş keyfi veriyo görüntüsüde çok güzel.
    ve 1917 ile başladı umut...

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Tavsiye Ederim

Sana aynen katılıyorum arkadaşım.
    Ben sürekli artçımla birlikte biniyorum ve hiç ama hiç bir sorun yaşamadım.
    Zinciri kendim gerdim sorun bitti.

Bende şiddetle tavsiye ediyorum MCT250'yi piyasanın Çin menşeili 250 likler arasında bana göre en iyilerinden biri.

Alıntı pirizcinuri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .bir sürü 2. el var 2000 ytl ye satılıyo şu an bu paraya koskaca chopper a biniyosunuz sonuçta harley kadar olacak değil.ben çok memnunum 250 mct den ve şiddetle tavsiye ederim.müthiş sürüş keyfi veriyo görüntüsüde çok güzel.

RS MANYAĞI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bende bı 151 rs war manyak bişi 2500km de hiçççççççç çççç ama hiç bi sorun wermedi size bişi soleyımmı temiz bakılan motorlar hiç bi sorun wermez

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    bende 150 hs var tek sorunu yag kacırıyor ama memmunum
    ANKARA MT

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    yazılarınızı merakla ve usanmadan okudum.mondıaldan iyi bahsedende var kötüde ama bazılarınız saygı çerçevesini aşıyor buda hiç şık olmuyor yakışmıyor kendilerine onları tanımıyanlar haklarında iyi şeyler düşüneceklerini sanmıyorum.bir motoru beğenmeyebilirsin ama onun hakkında kötü konuşma hakkına sahip değilsiniz çünkü mondıal motoru 83000 trafikte kayıtlı kişi kullanıyor.ben onunla yani mt 125 le 54920 km 7 sefer türkiye turu yaptım 7 ay içinde .nacizhane fikrim mondıalı kötüleyenler önce benimle görüşmeleri gerekiyor .not.tanımadığın motoru ucuz diye almıyacaksın .cep telefonu fiatına mondıal alacaksın sonra ondan honda,yamaha,suziki,paccıo hizmeti ve kalitesi bekliyeceksin yok böyle birşey geçin bunları.

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat

valla ben motorumdan memnunum tabi kendim bir iki değişiklik yaptım ön cam sesi ve vidalarını komple değiştirmek gibi

ah bi de az yaksa.... 1 LT = 25 km maalesef..

ama değiyo bee

hgunarbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650
    evet başka yokmu memnun olan bu topik biraz eskidi eylül ayından beri mesaj atan yok bakalım başka mesaj atacaklar varmı hadi modialciler....

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Keşke anket ekleseydin. böyle olmamış.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler