Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask ve interkom tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba.
    ŞU interkomdan almayı planlıyorum.
    Kaskımı da yenilemenin vakti geldi. Aklımda Givi 50.4 var. Ancak kaskta kulak içinde oyuk yok. Bu kaska sahip olupta, interkom kullanan var mı? Alsam sıkıntı yaşar mıyım? Ayrıca kask rüzgar sesi vs çok alıyor mu?
    Bu kask olmazsa Scorpion Exo 500 Air almayı planlıyorum. Sizce hangisi iyidir? İnterkom için hangisini tavsiye edersiniz?
    Aşağı yukarı güvenlik seviyeleri aynı, konforu daha iyi olanı almak istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    oyuk yoksa sakın alma benim ls2 de oyuk yoktu kulaklarım patlıycaktı intercom sıkışıyor mt revenge aldım rahat ettim oyukları var onun ayrıca ıntercomun aynısını kullandım cok iyi tavsiye ederım fm radyosu var telefonla gorusme yapabılıyosun 3 kere çalınca telefon otomatık açılıyor felan guzel

Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyuk yoksa sakın alma benim ls2 de oyuk yoktu kulaklarım patlıycaktı intercom sıkışıyor mt revenge aldım rahat ettim oyukları var onun ayrıca ıntercomun aynısını kullandım cok iyi tavsiye ederım fm radyosu var telefonla gorusme yapabılıyosun 3 kere çalınca telefon otomatık açılıyor felan guzel
    Evet hocam givi'de oyuk yokmuş. Scorpionda var mı onu araştıracağımbbirde.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    BT intercom tavsiye ederim tam bir fiyat performans ürünü. Nolan'ın intercom uyumlu kasklarına bir bakın derim.

svastika94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx125>Xmax250>VstromDL650
    Böyle bir interkom yerine bluetooth kulaklık kulaklık kullansak; müzik ve gelen çağrılar için verim aynı mı olur ya da bluetooth kulaklık yerine interkom kullanma sebebi nedir?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla görmedim bile gözümle intercom ama yuvası yok evet.yani sığmayabilir yada kulağını acıtabilir.ls2 f331 öle bir kaskımda var onun kulak bölümünde yuvası mevcut ona olur ama bunda öyle bir yuva yok.kask nasıl dersen 2015 kasımdan beri kullanıyorum.kalitesi görüntüsü kullanımı çok memnunum.yol sesi motor çevre sesi oldukça iyi diyebilirim.tek eksi rüzgar sesi.boyun tarafından giriyor oda kafanı eğdikçe azalıyor.bufsuz kullanmıyorum kaskı onunda etkisi olabilir ses konusunda.299 lira gerçekten bedava diyebilirim k3 nolan n64 ayarında bir kask alırsan zaten görürsün.ben bile kuponum vs ile 285 tl ye ilk çıktığında almıştım.2015 yaz sezonu kaskları rengine göre değişir 2016 2015

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla görmedim bile gözümle intercom ama yuvası yok evet.yani sığmayabilir yada kulağını acıtabilir.ls2 f331 öle bir kaskımda var onun kulak bölümünde yuvası mevcut ona olur ama bunda öyle bir yuva yok.kask nasıl dersen 2015 kasımdan beri kullanıyorum.kalitesi görüntüsü kullanımı çok memnunum.yol sesi motor çevre sesi oldukça iyi diyebilirim.tek eksi rüzgar sesi.boyun tarafından giriyor oda kafanı eğdikçe azalıyor.bufsuz kullanmıyorum kaskı onunda etkisi olabilir ses konusunda.299 lira gerçekten bedava diyebilirim k3 nolan n64 ayarında bir kask alırsan zaten görürsün.ben bile kuponum vs ile 285 tl ye ilk çıktığında almıştım.2015 yaz sezonu kaskları rengine göre değişir 2016 2015
    Eyvallah hocam vazgeçtim gibi. Interkom yuvası önemli benim için

Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BT intercom tavsiye ederim tam bir fiyat performans ürünü. Nolan'ın intercom uyumlu kasklarına bir bakın derim.
    Hocam ilk mesajimdaki linteki ürün iyi midir?

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah hocam vazgeçtim gibi. Interkom yuvası önemli benim için

Hocam ilk mesajimdaki linteki ürün iyi midir?
    Aynısını kullanıyorum ben çok memnunum.

Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısını kullanıyorum ben çok memnunum.
    Teşekkür ederim yarın bende sipariş vereceğim o halde

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Bende de aynı interkom var ve konferans özelliği yok,haberiniz olsun.

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para çokomel eğrisi diyelim.

Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konferans dediğimiz çoklu konusmami hocam? Ben müzik dinleyip, artcimla konuşayım yeterli. Telefondan dinlerim müziğide...

Arkadaslar uygun fiyata is gorecek interkom oneriniz var mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)